התייעצות לגבי שדרוג מחשב קיים עד 2K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי שדרוג מחשב קיים עד 2K

unitech

Recommended Posts

שלום חברים , לפני כחצי שני התייעצתי כאן בפורום לגבי שדרוג עקב בעיות בביצועים ועזרו לי מאוד. (האשכול כאן)

פונה אליכם שוב לאחר תקלה נוספת שהחלה במחשב, אני חושד שיש בעיה במעבד/במאוורר או בשניהם, מה שהחל לקרות הוא שהמאוורר עושה רעשים חזקים כשאני מדליק את המחשב, מה שלא היה לפני, והרעשים מפסיקים לאחר כ-10 דקות, ובנוסף החלו קריסות של המחשב לעיתים רחוקות, אבל דבר שגם הוא לא היה לפני. 

הנה המפרט העדכני שלי - https://valid.x86.fr/9rad2h.

אשמח להמלצות על מעבד ומאוורר חדשים כדי להחליף את הקיימים, והאם יש צורך בלוח אם חדש?

תודה רבה מראש וחג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מלבדוק איזה מאוורר עושה את הרעש. המאוורר של המעבד? של ספק הכוח? אולי אחד מהמאווררים של המארז?

מזה שהמחשב לפעמים קורס לא סביר להסיק שדווקא המעבד זה מה שהתקלקל, יותר סביר שזה תקלה בספק הכוח או בלוח או אפילו בעיית תוכנה, נדיר מאוד שמעבדים מתקלקלים. אם אתה רוצה להחליף מעבד אז תצטרך להחליף גם את הלוח אבל קודם תנסה לברר איפה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

תתחיל מלבדוק איזה מאוורר עושה את הרעש. המאוורר של המעבד? של ספק הכוח? אולי אחד מהמאווררים של המארז?

מזה שהמחשב לפעמים קורס לא סביר להסיק שדווקא המעבד זה מה שהתקלקל, יותר סביר שזה תקלה בספק הכוח או בלוח או אפילו בעיית תוכנה, נדיר מאוד שמעבדים מתקלקלים. אם אתה רוצה להחליף מעבד אז תצטרך להחליף גם את הלוח אבל קודם תנסה לברר איפה הבעיה.

הרעש מהמאוור של המעבד, זה ודאי.

לגבי המעבד אני לא יודע אם יש לו בעיה או שהוא סתם התיישן, ההתייעצות האם יש צורך או אפשרות סבירה לשדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99% סיכוי שלמעבד שלך אין תקלה ואין לי מושג מה הכוונה התיישן, מעבד זה לא חלק שיש לו בלאי וגם בני 10 ממשיכים לעבוד בלי שום בעייה. רוב הסיכויים שהבעיה היא לא במעבד אלא בלוח או בספק הכוח.  מה ספק הכוח שלך? מתי קנית אותו?

כל עוד לא מאתרים את מקור התקלה לא הגיוני לדבר על שדרוגים,  ברור שאם הבעיה בספק אז הבעיה תמשיך וכנראה גם תחריף אחרי החלפת המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...