התייעצות לגבי מסך 144 HZ עם איכות תמונה טובה. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מסך 144 HZ עם איכות תמונה טובה.

amit14

Recommended Posts

הסמסונג הוא כפי שכבר נאמר, ניגודיות יותר גדולה. טוב למשחקים קרטוניים כמו פורטנייט. אך פיקסלים איטיים, כלומר לא 144HZ "טהור". בסצנות חשוכות יכול להיות שתרגיש יותר את המריחות.

חכה לעוד מידע על האייסר. על פניו נראה עדיף. גם תתרגל אליו יותר מהר ביגלל שאתה בא מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit14

אבל מדובר פה על פאנל TN, אפילו ראיתי שמדובר על אחד עם איכות טובה פחות טובה אפילו לסוג הפאנל הזה(משהו על זה שמציג רק 91% מכמות הצבעים..בהשוואה לפאנל TN איכותי שיכול להציג לפחות 95%..שגם זה מעט,לא?)

הערה על פאנלים אם מפריע לך זוויות צפייה ושמירה על הצבעים אז לא הייתי הולך על פאנל וtn  כי שניהם בהיבט הזה לא טובים (אם רואה גם לדוגמה) . לגבי ספקטרום צבעים יש לי מסך benq  פאנל tn   144  איכותי עם ספטרום צבעים די מדויק (הופתעתי כי "פחדתי" מזה שאנשים כתבו שזה לא מדויק וכל מיני שטויות -אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו בד"כ)  אז שזה לא ידאיג אותך -מניח שאתה לא עורך סרטונים- מקצועי . לגיימינג ואינטרנט מצוין! אל תיכנס לרזולוציה של 90 אחוז הצגה של הצבעים  לעומת 96 אחוז (המספרים סתם לדוגמה) כי סביר להניח שלא תרגיש בהבדל . אומר מניסיון ודרך אגב אני עורך (חא מקצועי)  ב light room   ואני מאוד מרוצה מהצבעים שהם תואמים למציאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

@amit14

שאלת אותם גם לגבי האייסר וגם לגבי הAOC?

אני גם מעוניין לעבור ל144hz אבל מה שעצר אותי עד עכשיו זה שלא היו IPS זולים. לא רוצה TN והVA גם קצת מפחיד אותי. מעניין אם הדגמים האלה אי פעם יגיעו בכלל לארץ. במקרה הגרוע, למישהו יש נסיון עם הזמנת מסכים מאמזון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. שאלתי לגבי שניהם. 

אני מתכנן כרגע לחכות לבלאק פריידי ולהזמין את הaoc.. 

אמורים לצאת בקרוב דגמים חדשים של .. אחפש בהזדמנות את שמם.. אבל הם גם אמורים להיות עם התכונות האלה.. פשוט לא ברור אם יוצאים כבר בחודש הזאת או בתחילת השנה הבאה.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה: 

https://news.acer.com/acers-new-nitro-xv3-series-monitors-offer-gamers-blistering-speed-and-stunning-picture-quality

לפחות על אחד מדגמי ה 24.5'' כתוב שהוא אמור לצאת בנובמבר.. אבל לא מצליח למצוא עוד פרטים מתי בדיוק.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם אחד שהוא GSYNC ואחד שהוא , זה יהיה טווח אחר לגמרי של מחירים... אותי מעניין אלה של העד 200 דולר.

אני מניח שבאמת להזמין מאמאזון זה הדבר היחיד שאפשר לעשות. מבאס, עם קצב רענון גבוה במחירים האלה זה חידוש רציני בשוק, חשבתי שירצו להביא משהו כזה לארץ. אבל המבחר מסכים פה בארץ כ"כ מצומצם שכנראה שלא צריך להיות מופתעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

הגיע אלי ה 24g2u מאמזון גרמניה.

הגיע ממש מהר..ללא פיקסלים שרופים.

לא הספקתי לבדוק אותו יותר מדי..רק בדקתי  קצת ונראה שיש לו glow/backlight bleeding דיי רציני בהשוואה לדל שהיה לי עד עכשיו..מצרף של שניהם לצורך השוואה..האם זה תקין?חשוב לציין שבתמונה זה נראה הרבה יותר גרוע מבמציאות..ואני גם רוב הזמן משתמש בחדר מואר ולא חשוך..

השאלה היא אם זה משהו שאמור להחמיר בהמשך?אין לי ממש כוח להתעסק עם משלוחים חזרה(עם התשלום שכרוך בזה).. השאלה אם זה קריטי?

IMG_20191202_181736.jpg

IMG_20191202_184154.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה סתם לפתוח אשכול חדש,אז אשאל פה:

במסך החדש המדובר יש לי "בעיה" שמפריעה לי..

הצבע האדום ספציפית עז/בוהק מדי(רק הוא..לא כל הגוונים החמים)..ואני לא מצליח למצוא הגדרה,לא דרך המסך ולא דרך הגדרות התצוגה במחשב שמתייחסות רק לזה..שינוי של הגאמה או של הגדרות האדום/ירוק/כחול משנה את כל מכלול הצבעים-הופך הכל לבהיר או כהה יותר או את הכל לחם/קר יותר..אבל האדום נשאר עז באופן יחסי...

יש אפשרות לשנות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...