עזרה| הרכבת מחשב דרך TMS - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| הרכבת מחשב דרך TMS

danirdd92

Recommended Posts

היי אנשים :)

לרגל CyberPunk 2077 שיצא באפריל החלטתי לשרג את המחשב הזקן שלי 

והבנתי מכאן שהחברה שהכי כדאי לתמוך בה בארץ הם TMS אבל לצערי אין להם יותר מדיי סניפים בפריסה ארצית ככה שזה מטלה רצינית ללכת להתייעץ איתם.

אשמח אם יש פה תותחים שיכולים לעזור לי להרכיב מחשב מבוסס בתקציב של סביבות ה7-8 אלף.

אני לא אוברקלוקר מעדיף לא להתעסק בדברים האלה יותר מידיי, פשוט מעדיף ריג חזק מלחתחילה.

כמה הערות מראש:

- אנחנו ב2019, אין מקום לHDD בריג איכותי 1TB חובה. 

- אני לא צריך ולא רוצה על כל מרכיב, זה מיותר ומפריע לישון בלילה.

- כרטיס מסך הNAVI של לעומת של נוידיה??? יש למישהו אינפוט בנושא?

- אני לא מבין דבר בפיתרונות אז אשמח להערות למה כדאי לי מוצר אחד על גבי השני.

תודה רבה רבה רבה (רבה...) מראש לכל מי שפינה מזמנו לקרוא את החפירה

ועוד אקסטרה רבה רבה למי שבנה מוצר איכותי שאני יוכל להזמין בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

תפתח בבקשה דיון חדש  ( עדיף ללא ההקדמה )  

בפורום "יעוץ לפני רכישת מחשב"  ועל הדרך תמלא שאלון 

שנמצא בסטיקי של הפורום הנ"ל.

בשאלון גם תוכל לרשום את החנות המועדפת עליך.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS הכי איכותיים בארץ? בדיחה שהיא אפילו קרובה ללהיות מצחיקה.

היתרון היחיד שיש להם זה המחיר, שהוא זול במעט מחנויות אחרות, אבל בפועל - צוות האנשים ומתן האחריות מולם הוא פשוט זוועה.

מדבר כמובן מתוך ניסיון ודברים נוספים ששמעתי.

סתם בתור דוגמה - אפילו KSP נותנים פייט לא קטן במחירים להפתעתי, והם בפריסה ארצית... לא אומר אבל שבטוח יהיה מומלץ לקנות משם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את Plonter שלהם יש מבחר לא קטן...

ציטוט

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?
לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

בעניין TMS היה סיפור לא קטן פה בפורום לפני כמה חודשים שהם לא שולחים כרטיס מסך מורכב עד כמה שידוע לי.

2 החנויות מומלצות(Plonter/TMS) ויש להם נציגים פה בפורום, בנוסף יש את הרשתות החברתיות.

את Plonter אפשר למצוא בפייסבוק/אינסטגרם ואפילו יש ערוץ שהבעלים יריב מופיע בו ועוד...

לעומת זאת את TMS אפשר למצוא רק בפייסבוק אני בספק שנראה את קיריל הבעלים בYoutube איי פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

יוטיוב... למה זה אמור לעניין מישהו?

צריך מידה מסוימת של אומץ כדי להציג את עצמך בYoutube ובמיוחד בעידן שלנו תמיד נחמד לראות חנויות ואת הנפשות הפועלות מעבר לאיזה תמונה/תמונות בנוסף זה עוד חשיפה לחנות זה אף פעם לא מזיק, ולא חסר חנויות מחשבים בארץ שגם תמונה לא נזכה לראות באף מקום אלא אם רק נגיע ונפגוש אנשים הזויים שיציעו מפרטים הזויים במטרה לתחמן כאלו ללא ידע ברגע שהם יעלו לרשת יקטלו אותם דיי בקלות במהירות ובצדק.

אבל ספציפית ממך ע"פ הדיונים השונים והפעמים הבודדות שאני ואתה היינו באותו הדיון לא הייתי מצפה להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket - AM4
100-100000071BOX-PC - AMD - AMD Ryzen7 3700X Gen3 8 Core/16 Threads - Base Clock: 3.6GHz - Max Boost Clock: 4.4GHz - With New PC Only - With  Wraith Prism with RGB LED - 65W TDP - Box...
במלאי - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1451/1422

לוחות אם - Socket AM4
B450-GAMING-PLUS-MAX - MSI - AM4 - B450 - 4x DDR4 64GB 4133MHz -  1x PCIe 3.0 x16 - 1x PCIe 2.0 x4 - 4x PCIe 2.0 x1 - 1x DVI - 1x HDMI - CrossFire - 1x M.2 - 6x SATA - Supports RAID - 2x USB 3.2 Gen2 Type-A - 2x USB 3.2 Gen1 - 6x...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 510/500

זכרונות - - לנייח
AX4U320038G16-BB30x2 - XPG - 16GB (2x8GB) 3200Mhz DDR4 PC4-25600 CL16 DIMM - 1.35V - Black - XPG GAMMIX D30 - BULK...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 371/364

כרטיסי מסך - PCIe
GV-N207SWF3OC-8GD - Gigabyte - GeForce RTX2070 Super 8GB GDDR6 WindForce 3 - 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0b...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 2555/2504

דיסקים קשיחים ו - - M2 NVMe
ASX8200PNP-1TT-C - XPG - 1024GB (1TB) SSD PCIe Gen3x4 M.2 2280 - 3500/3000MB/s - XPG SX8200 Pro Series - With SLC Caching, DRAM Cache Buffer, and LDPC ECC technologies, E2E Data Protection - NVMe 1.3-Support...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 644/631

מארזי מחשב - ATX מארז
P110-Silent-NPS - Antec - Antec P110 Silent - 489x230x520 mm (L x W x H) - 2x USB 3.0, HDMI for VR device, Audio In/Out - NPS  x3 120mm fans (included)  x3 120mm\x2 140mm front fans (optional) x2 120mm\140mm top (optional) 1x ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 375/368

ספקי כח - ATX
HCG-650G - Antec - 650W 80Plus Gold Fully Modular...
עשר שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 393/385

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבוננו עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור ההרכבה, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת מחשב שלם ...

כמות:  - 1 - 1/1

6300.00 / 6174

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=171158

מפרט שמכבד את הכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...