דקה אחת מהממת: הטריילר הראשון של Red Dead Redemption 2 במחשבים האישיים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקה אחת מהממת: הטריילר הראשון של Red Dead Redemption 2 במחשבים האישיים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אכן מהממת, רק שבכל הטריילרים שראיתי בשנים האחרונות המשחק לא קרוב לרמה הגראפית שיש בסרטון (כצפוי), אז ככה שזה לא משקף מציאות מסויימת.

בזמן בו כל כותרי הפרימיום החדשים עולים 60$+, בתור התחלה ללא DLC.

עדיף להשקיע במשחקי מולטיפלייר בתקופת הנסיקה שלהם. ולהמתין למבצעים וירידה בסינגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? אנשים עשו אותו מכל הכיוונים, הרשת מלאה ב... "ספויילרים". כן הוא יפה ואולי הכי טוב השנה.... אבל מחיר מלא? זה כבר באמת עיניין של עיקרון (ולא אני דחפתי את עצמי לרעיון הזה כי אם הצעד הזה של רוקסטאר). אני יעשה אותו עם קראק כרגע, ואם ממש יצמא חן בעיניי ... אחכה ל ULTIMATE ב 18.90.! _ (שנתיים אחרי... לי, בטח לא בוער)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקרת, מי שעשה אותו מכל הכיוונים שלא ישלם מחיר מלא ושיחכה שנתיים. המשחק נועד בראש ובראשונה למי שאין ובוכה על כל שהמשחק הכי טוב בשנים האחרונות יצא רק שם. אדם כזה בשמחה ישלם מחיר מלא מה גם שהמשחק בPC אמור להיות משופר יחסית לקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הבנתי שזה קטע מהמשחק ולא טריילר או סרטון מעבר בתוך המשחק (רואים את הקונטרולר זז במסך)

פשוט יש קטעים במשחקים מסויימים, בתוך המשחק עצמו"שנראים"כמו סרטון ויש לך אפשרות בין דיבור לדיבור לבחור איך לנתב את העלילה וכך המשחק מתקדם עד שאתה חוזר לגיימפליי עצמו,מצוי יותר במשחקי תפקידים ולאחרונה כשמשחקי הSHOOTER נהיו יותר עלילתיים אז גם שם.

אם אתה חושב שהמשחקיות עצמה שאתה תעלה על הסוס ותרסס לכל כיוון תראה כ"כ ריאליסטית תעתיק שוב את התמונה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אם אתה חושב שהמשחקיות עצמה שאתה תעלה על הסוס ותרסס לכל כיוון תראה כ"כ ריאליסטית תעתיק שוב את התמונה הזאת.

אני בדיוק חושב את ההפך כבר מהילדות אני זוכר את העניין של איזה סרטון מרשים ואז הסוף ידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...