בקשה-המלצה לשידרוג מחשב המשמש לעריכת סרטים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה-המלצה לשידרוג מחשב המשמש לעריכת סרטים

benwin21

Recommended Posts

מצורף למטה המפרט של המחשב בו אני משתמש הוא מ-2012 ואני מעוניין לשדרג על מנת שימשיך לעבוד חלק. 

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

תקציב לא מוגבל- עדיפות לעד 3000 מתאפשרת חריגה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

המחשב משמש לדגימה ועריכת בתוכנה פינקל 21 והמטרה שיהיה אפשר להתקין עליו גם את הגירסאות הבאות והמחשב יוכל לעמוד בצרכי רינדור גבוהים. בנוסף שימוש בתוכנה camtasia

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

עדיפות לחיבור פייר וויר לצורך דגימת .

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

מפורט למטה

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

עדיפות לשקט

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא ידוכ

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

ווינדוס 7- אם יש אפשרות לשמר את המערכת הישנה.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אין- מחפש רק חנות מקצועית שיכולה לשדרג אותו

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

כמה שיותר מוקדם

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

חיבור פיירוויר וכמה שיותר אופציות להרחבת שטח איחסון

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

במידה ואפשר להוסיף עוד כונני איחסון.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

מצורף המפרט ותמונות

1599263686_1.thumb.JPG.f5b52fb90c1a87b683c77f34032021ce.JPG42864869_2.thumb.JPG.6ec5b034f5aca11c871a77509c58c071.JPG1640074625_3.thumb.JPG.88a39fa5c9f2683655e314c15f9cebb8.JPG1306448372_.thumb.JPG.0bf2bfe72077505b9af605f77e38cd40.JPG

אשמח לכל חוות דעת

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firewire זה חיבור שלפני שנים הפסיקו להשתמש בו ואין ציוד וידאו חדש שמיוצר היום עם חיבור כזה. אתה תמיד יכול להוסיף כרטיס הרחבה מתאים אבל לא תמצא את זה מובנה באף מערכת חדשה. לפי מה שאני רואה אין לך במחשב הקיים חיבור Firewire, האם יש לך עדיין ציוד שמצריך חיבור כזה?

רשמית לוחות ומעבדים חדשים כבר לא תומכים בחלונות 7 ולמרות שאולי אפשר למצוא דרכים לגרום לזה לעבוד לא בטוח שתוכל לקבל תמיכה בכל התקנים החדשים עם המערכת הישנה. ההמלצה היא כמובן לעבור לחלונות 10.

ספציפית תקציב של 3000 שקל הוא נמוך לעריכת , תחנות עבודה מקצועיות בתחום עולות כפול ואף יותר מזה. מה הרזולוציה שבה אתה עורך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב ישן יותר עם פיירוויר שאני משתמש בו בשביל לדגום חומר גלם.

הכוונה היא לשדרג את המחשב הישן אותו שמתי פה בו אני משתמש לעריכה נכון לעכשיו. שמתי לב שזמני הטעינה שלו הולכים ומתארכים.

איזה תקציב שידרוג לדעתך יתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...