מחשב נתקע כמעט בכל פעולה בדפדפן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע כמעט בכל פעולה בדפדפן

אסף מימון

Recommended Posts

שלום שלום
המחשב שלי לא מגיב כל הזמן כשאני גולש ברשת. כשאני פותח פייר פוקס או לוקח לדפדפן הרבה זמן לעלות, הרבה פעמים אני מקבל שגיאת not responding,
לאחר כמה דק' הוא מסתדר אבל שוב ניתקע לאיזה דקה כשאני מנסה למזער את הדף לדוגמא או לעבור בין חלונות
אם אני פותח תיקיות או מסמכים הם נפתחים בסדר.
עברתי אחרי מדריכים באינט' להורדת תוכנות שעולות יחד עם המחשב ואני משתמש בccleaner. לפעמים קורה שהמחשב מסתדר ועובד טוב ולמחרת שוב נתקע. סרקתי עם avira ויצא נקי.
בקיצור מתיש מתיש מתיש

המחשב בין כמה שנים
מחשב . 8
cpu intel i5 3230m 2.6ghz
memory 4gb
hdd 750gb

אלפי תודות לעונים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזו בד"כ אינה הבעיה, זה יבטיח לך שאין לך במחשב (עשוי לקחת הרבה זמן לסריקה)

https://www.eset.co.il/online-scanner

בשורת משימות תלחץ כפתור ימני, מנהל המשימות, לשונית ביצועים, מה כתוב לך בזיכרון, כמה אחוזים תפוסים? יתכן מאוד שה4GB שלך תפוסים ע"י הדפדפן ואז המחשב מגיב כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שתפוסת הזיכרון מגיעה לאחוזים כאלה המערכת עוברת לנצל מהכונן קשיח מה שמאט ותוקע אותה בצורה מעצבנת.

1.הייתי שוקל להוסיף אם זה רלוונטי מבחינתך,  מה הדגם של המחשב?

2.מתי הוא עבר פורמט והתקנת חדשה לאחרונה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהפוך את הנייד, בתחתית באותיות קטנות  כתוב הדגם המדיוק של הנייד שלך, במידה ותרצה להוסיף צריך לבדוק שלוח האם מאפשר זאת, לא בכל דגם ניתן להוסיף .

ציטוט של אסף מימון

לא עבר פרמוט והתקנה חוזרת מעולם

אם יש לך את הידע והאפשרות הייתי ממליץ לעשות את זה, במידה וקל לך לגבות את הנצרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למחוק את היסטוריית הגלישה שלך בדפדפן ולהוריד את כל התוספים שיש בדפדפן חוץ מחוסם הפרסומות,תבדוק גם מה מהירות הגלישה שיש לך.

מעבר לזה אם בא לך מחשב טיל תחליף לssd ותוסיף 4 גיגה זיכרון,ולקינוח 10 פרו התקנה חדשה ונקיה.סיוט לעבוד עם מחשב תקוע ותקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם שרשום F550VC XX113H

לגבי מחיקה של היסטוריית הגלישה אני משתמש בCCLEANER אם אני זוכר נכון הוא מנקה את ההיסטורייה

לרוב המחשב משתפר לאחר שאני מריץ בדיקה וחוזר להיתקע לאחר שימוש או שניים

מבחינת ווינדווס 8 שמותקן אצלי. יש אפשרות לשמור על הקבצים האישייים לפני פירמוט או שצריך להעתיק להארדיסק (לא מבין בזה כלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אסף מימון

הדגם שרשום F550VC XX113H

אתה יכול להחליף\לשדרג , תחליט אם אתה מעוניין בכך.

ציטוט של אסף מימון

לגבי מחיקה של היסטוריית הגלישה אני משתמש בCCLEANER אם אני זוכר נכון הוא מנקה את ההיסטורייה

לרוב המחשב משתפר לאחר שאני מריץ בדיקה וחוזר להיתקע לאחר שימוש או שניים

לא יועיל הרבה במצבך כמו שכבר שמת לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...