עד כמה זה חמור שהווינדוס 10 לא מתעדכן? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה זה חמור שהווינדוס 10 לא מתעדכן?

YakovEQW

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי מחשב חדש עם מערכת הפעלה - Windows10 וקיימת בו מערכת ההגנה - Defender.

לאחר וקראתי ש Defender לא מקום ראשון בלהתמודד עם Malware הורדתי - Malwarebytes.

יום למחרת הדלקתי את המחשב שלי - נעלם לי ה defender.

כאשר פתחתי את חלון ה - Security הוא היה נראה כך:

Capture2.jpg.f58baef77424bd38bc260abcf88ca678.jpg

3.jpg.9830e6282b0cf255ec6bd711e2ec2c95.jpg

וכמובן ש Update נתן שגיאה :

Capture.jpg.8060261764eea95599ffd5d5ecb9bdc6.jpg

מחקתי את ה Malewarebytes  וניסיתי בכל דרך להחזיר את ה Windows Defender כשראיתי שנעלם מרשימת ה services, אך ללא הצלחה..

לאחר ייאוש התקנתי Bitdefender ופה עזבתי את הבעייה.

השאלוה שלי, בבקשה, הם:

1. 1. האם Bitdefender בלבד מספיק להגנה כוללת למחשב?
  2. 2. האם יש דרך ש Windows Update יעבוד ללא Windows Defender ? והאם יש  צורך ביכלל בWindows Update?
  3. 3. למה נמחק לי פתאום מה services ה- Windows Defender על דעת עצמו פתאום?
  4.  

תודה רבה חברים יקרים על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

היי

תעשה שחזור למצב ההתחלתי של המחשב.

חפש באינטרנט או תקרא מדריך למשתמש.

הדיפנדר של חלונות מספיק ואף יותר .

סתם נכנסת לבלאגאן.

אם אני עושה שחזור למצב התחלתי אז אני חוזר ל Defender, שלא ממש אהבתי אותו.

לא מצאתי הרצה ל malwares ובכללי למה הוא נמחק לי על דעת עצמו...

בקיצור השאלה האם Bitdefender מספיק כשהווינדוס בסטאטוס כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר והמחשב חדש ולכן אני מניח שאין ממש קבצים שצריך לגבות תבצע איפוס כולל מחיקת הקבצים האישיים ובמידה ויש אז ניתן לבצע איפוס כולל שמירה של הקבצים האישיים.

מיקרוסופט: איפוס או התקנה מחדש של Windows 10

ציטוט

אפשרות 1: לחץ על הלחצן התחל  > הגדרות  > עדכון ואבטחה  > שחזור. תחת איפוס מחשב זה, בחר באפשרות תחילת העבודה.

אם למרות הכל אתה פשוט מעדיף להתעסק עם הבעיה מאשר פשוט לבצע איפוס אז בבקשה...

thewindowsclub: Fix Windows Update error 0x80080005 on Windows 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים, אבל משום מה כולם מכוונים לאיפוס מחדש של המחשב. 

אם אני לא מרוצה מהמוצר אני לא מבין למה לחזור אליו..?

עד כמה חמור ובמה זה משפיע לעבוד במחשב כשאתה תחת error ב- windows update?

אין שום מקור שמסביר איך ניתן לאבטח 10 בלי ה defender...יכול להיות אני טועה בקו מחשבה שלי, אני צעיר בתחום לא בגיל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YakovEQW

האם Bitdefender בלבד מספיק להגנה כוללת למחשב?

ממש לא, מאלוורבייטס' הרבה יותר טוב.

יצא לי לנקות המון מחשבים של כל מיני סוגי משתמשים מוירוסים, ולנסות ולבחון כל מיני סוגי אנטיוירוסים גם בגירסאות הלא חינמיות שלהם.

וינדוס דיפנדר שווה מה שחינם שווה.

אך לצערי גם מאלוורבייטס לא מכסה הכל.

השאלה איפה אתה גולש ועד כמה מפוקפקים האתרים אליהם אתה נכנס.

מנסיוני NOD32 מוצא הכל, הבעיה שיש לו נרבים והוא הרבה פעמים מוצא שאינם כלל וקצת מציק.

בהמון מקומות מדרגים אותו כמספר אחת ואת קפארסקי שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YakovEQW

2. האם יש דרך ש Update יעבוד ללא Defender ? והאם יש  צורך ביכלל בWindows Update

ברגע שיש לך אנטי וירוס אחר הוינדוס  מזהה זאת ומנטרל את הדיפנדר.

והאם יש צורך בעדכונים? מועיל ובלתי מחייב. משחקים מסויימים דורשים את גרסאת 1903. כל שאר התוכנות יעבדו כשגרן גם אם לא תעדכן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

ברגע שיש לך אנטי וירוס אחר הוינדוס  מזהה זאת ומנטרל את הדיפנדר.

והאם יש צורך בעדכונים? מועיל ובלתי מחייב. משחקים מסויימים דורשים את גרסאת 1903. כל שאר התוכנות יעבדו כשגרן גם אם לא תעדכן. 

תודה רבה, זה מה שהייתי צריך לדעת.

וכפי שכתבת בהודעה קודמת, אני אבחן את האפשרויות של NOD ו Kaspersky כאנטי וירוס למחשב.

כמובן שמדובר על גירסה חינמית כך שיש לי הרגשה שאצטרך להתמודד בתוכנות הנ"ל עם הרבה פרסומות ו"התראות" שמצריכות אותך להתרכז,

וזה משהו ש Bitdefender  חייב להתוודאות הוא פשוט קל ונח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

וינדוס דיפנדר שווה מה שחינם שווה.

אז זהו שלא אמנם בעבר הוא לא היה כזה טוב אבל מאז יוני 2019 העלו את הרף...
PCMag: Windows Defender Achieves 'Best Antivirus' Status

ציטוט
AV-TEST awarded Microsoft's security solution its top score and 'Top Product' award, which only 3 other (premium) antivirus products achieved.

EA35VQfWwAAYnk4.jpg
בתגובה של @אלי ירדני בתחילת הדיון אפשר לראות את התוצאות לחודש אוגוסט ששם רק בביצועים הוא ירד ל5.5 במקום 6 אבל עדיין נחשב לTop Product ע"פ av-test.
בנוסף יש גם את av-comparatives
https://www.av-comparatives.org/comparison/
Bitdefender הוא אנטי וירוס אבל Malwarebytes Anti-Malware הוא אנטי רוגלות(כפי שהשם מציין) לא תחליף לאנטי וירוס
אלא אמור לעבוד ביחד.
Malwarebytes (FAQ)

ציטוט

Does Malwarebytes Anti-Malware replace my other anti-virus packages (i.e. MS Forefront)?
Malwarebytes Anti-Malware is not meant to be a replacement for antivirus software. Malwarebytes Anti-Malware is a complementary but essential program which detects and removes zero-day malware and "Malware in the Wild". This includes malicious programs and files, such as virus droppers, worms, trojans, rootkits, dialers, spyware, and rogue applications that many antivirus programs do not detect or cannot fully remove. That being said, there are many infections that Malwarebytes Anti-Malware does not detect or remove which any antivirus software will, such as file infectors. It is important to note that Malwarebytes Anti-Malware works well and should run alongside antivirus software without conflicts.

ציטוט של YakovEQW

כמובן שמדובר על גירסה חינמית כך שיש לי הרגשה שאצטרך להתמודד בתוכנות הנ"ל עם הרבה פרסומות ו"התראות"

גם הWindows Defender חינמי רק בלי פרסומות והתראות שיציקו כדי שתרכוש את גרסת הפרימיום.

ציטוט של YakovEQW

תודה למגיבים, אבל משום מה כולם מכוונים לאיפוס מחדש של המחשב. 

המחשב חדש אין בו כלום ממה שאפשר להניח כפי שכבר נאמר אז למה להתעסק עם פתרון של בעיה שלא מאפשרת לך לקבל עדכונים וזה כולל גם עדכוני בלי קשר לWindows Defender שניתן פשוט להשתמש בכל אנטי וירוס אחר שיחליף אותו אפשר לאפס וגם לשמור על הקבצים במידה ויש מאשר להמשיך במצב הקיים שבו אתה לא מקבל עדכונים כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RoronoaZoro

אז זהו שלא אמנם בעבר הוא לא היה כזה טוב אבל מאז יוני 2019 מיקרוסופט העלו את הרף...

הגרפים הנפלאים הללו לא יחליפו נסיון פרקטי.

מאז יוני 19 טיפלתי בהמון מחשבים שעבדו רק עם דיפנדר והגיעו אלי מערכות  הפעלה לטיפול שאם נשתמש בלשון מעט ציורית עומדות כמו קן צרעות שעומד על קיסם שיניים.

ציטוט של RoronoaZoro

אבל Malwarebytes Anti-Malware הוא אנטי רוגלות(כפי שהשם מציין) לא תחליף לאנטי וירוס
אלא אמור לעבוד ביחד.

תודה על השיעור באנגלית, לא טענתי אחרת, אלא שהוא יעיל יותר במציאת מהדיפנדר.

במקום לקרוא גרפים תעשה ניסוי:

קח 10 מחשבים עמוסי , מאלוור, סוסים טרוייאנים וכו' תריץ סריקות ותחזור אלינו.

כשהדיפינדר מגלה כלום בריבוע, פעמים שהמאלוורבייטס' מוצא נגיעות בכמות חד ספרתית, בעוד  שNOD32 וקפארסקי מזהים הרבה יותר בכמות בלתי מבוטלת שעולה לפעמים במאות אחוזים..ואם יש את נפשך להשיב  שאולי אלו סתם התרעות מערכתיות ולא נגיעות אמיתית, תעשה עוד ניסוי, תעתיק קבצים שנמצאו כנגועים רק ע"י האנטיוירוסים הנ"ל, למחשבים אחרים ותבדוק את התגובה של המערכות שם.

כמו כל דבר אחר, כבר ראיתי בדיקות של אתרים בעלי סמכא שמראות דירוגים אחרים, ואין לי כוונה להעתיק אותם לכאן, אם תרצה חפש ותווכח בעצמך.

מקפריי אווירה אבאסט AVG וכל שאר החינמים הללו, שמציעיים את עצמם להורדה חינמית לגירסאת נסיון עם כולם היה לי עסק, תכתוב את כל הרשימה הזאת על נייר טואלט וקח אותה לשירותים באיזה תחנה מרכזית ותחסוך למנקה למלא טישו...

אני מדבר מנסיון של שנים. לא של , אלא של חקירה דרישה ובדיקה מעשית בנושא.

אם לא ברור לך  למה מישהו לא חושב כמוך תשאל במקום להתווכח ולנסות לסתור ולהתבצר בעמדתך הראשונית.

אולי תלמד מנסיונם של אחרים, הגם שבעיניך אתה מבין יותר מהם ואולי גם בעין אובייקטיבית. אבל בכל זאת, נסיון.

טיפ. חג שמייח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

הגרפים הנפלאים הללו לא יחליפו נסיון פרקטי.

גם לי יש ניסיון פרקטי רק לא ציינתי אותו או השתחצנתי איתו.

ציטוט של No-One

תודה על השיעור באנגלית, לא טענתי אחרת, אלא שהוא יעיל יותר במציאת וירוסים מהדיפנדר.

בבקשה, נראה שהיית זקוק לזה.

ואני סך הכל ציינתי שהם עובדים יחד.

ציטוט של No-One

במקום לקרוא גרפים תעשה ניסוי

מי אמר לכבודו שאני צריך לעשות ניסוי הרי כתבתי שיש לי ניסיון פרקטי ואני לא אמור לדעת פה שכל משתמש במיוחד שהחליט לקרוא לעצמו "אף אחד" הוא איזה "מומחה בסתר" שמקבל הכל ברע(במיוחד אתה כל פעם שאני מצטט אותך).

ציטוט של No-One

אם לא ברור לך  למה מישהו לא חושב כמוך תשאל במקום להתווכח ולנסות לסתור ולהתבצר בעמדתך הראשונית.

אולי תלמד מנסיונם של אחרים, הגם שבעיניך אתה מבין יותר מהם ואולי גם בעין אובייקטיבית. אבל בכל זאת, נסיון.

אתה לא מיישם את מה שאתה אומר פשוט עונה סוג של תשובה עם כעס משולבת שחצנות כאילו אתה מעל מישהו פה:lol:

ציטוט של No-One

טיפ. חג שמייח :)

טיפ. אל תסיים ב"חג שמייח" עם איזה סמיילי כאילו אתה באמת שמח ולא "ציני" בכלל בנוסף על זה אל תנסה להיות חכם סיני זקן כי זה לא יעבוד לך איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהפוך את הדיון לקלחת רגשית.

ציטוט של RoronoaZoro

שחצנות

? במה בדיוק, הצגתי את הפרספקטיבה שלי. 

לא טענתי או רמזתי שאני מעל מישהו. תשאיר אותי "אף אחד" שמייעץ מהצד למי שרוצה להקשיב.

חכם סיני? כמעט העלבת אותי. ברוך השם ותודה להשם יתברך שאני יהודי, לא נתתי לך "עוגיית מזל".

במקום לקחת טיפ אתה נגרר להשמיץ.

ציטוט של RoronoaZoro

אתה לא מיישם את מה שאתה אומר פשוט עונה סוג של תשובה עם כעס משולבת שחצנות כאילו אתה מעל מישהו פה:lol:

אם יורשה לי לציין לעולם לא טענתי כאן כלפי מישהו בצורה בוטה שהוא טועה, אז"ש, חוסר ידע בסיסי, וכהנה וכהנה שחצניות כאלה ואחרות שמצויות כאן לצערי אצל כמה וכמה שנמצא תג שריף מתחת לשמם הטוב.

לא טענתי שאני מבין יותר ממך אלא יתכן ואתה יותר ממני.

אבל אולי אם תצא מנקודת הנחה שישנה אפשרות לקיומה של דעה אחרת משלך ובמקום לנסות בתור תגובה ראשונית לזלזל או לנסות לסתור את הדברים ולהתלהם, תשאל ותנסה להבין למה מישהו בדיון כותב אחרת ממך, אז תלמד משהו גם ממישהו שאתה בטוח שאתה חכם יותר ממנו.

סלח לי אם יצא שהעלבתי אותך או פגעתי בכבודך בצורה כזו או אחרת .

חג שמייח, אבל באמת. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...