מחפש המלצה לראוטר שאפשר לנתק בו את גלי ה-ׁ(RF(WI FI - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לראוטר שאפשר לנתק בו את גלי ה-ׁ(RF(WI FI

EDDIE9

Recommended Posts

שלום רב.

לתדהמתי,נוכחתי היום לדעת שהראוטר שספק האינטרנט נתן לי,מוציא ומשדר גלי (RF(WI FI גם אם מנתקים את ה-WI FI בראוטר.

אני אחד מאותם אנשים שעדיין מאמינים שהימצאות ליד ראוטר שמשדר גלי WI FI לא כ"כ בריאה לאדם ולכן,כל לילה אני מכבה את ה-WI FI ברואטר,המנורה של ה-WI FI נכבית ואני שקט.(הראוטר נמצא ליד המיטה של הילד).

אבל מה מסתבר,שגם אם אני מכבה את ה-WI FI באמצעות הכפתור המיועד לכך בראוטר,האנטנה של ה-WI FI ממשיכה לשדר עסקים כרגיל ועדיין פולטת קרינה.איך אני יודע?כי השכרתי היום מכשיר שמודד קרינה וגיליתי זאת ממש במקרה .

התקשרתי למוקד התמיכה של הספק ושטחתי בפניו את הדברים.

הנציג אישר את דברי ואמר לי שאכן כך הוא הדבר,שגם אם מכבים את ה-WI FI באמצעות הכפתור בראוטר,האנטנה ממשיכה לשדר וכפתור הכיבוי נועד רק כדי שאף אחד לא יוכל להתחבר לרשת ה-WI FI של הראוטר.

בנוסף אמר הנציג,שזה הראוטר היחידי שהם עובדים איתו ואין מה לעשות בנידון וזו ברירת המחדל שלו ואי אפשר לבטל אותה,לכן הוא הציע לי לקנות ראוטר פרטי שברגע שאני מכבה את ה-WI FI בראוטר,לא רק שהמנורה מתכבה אלא גם האנטנה מפסיקה לשדר.

האם למישהו יש המלצה לראוטר כזה ורצוי שכמובן יהיה ראוטר אמין?

תודה וסופ"ש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

כעיקרון, עד כמה שאני יודע, בכל שאפשר להכנס להגדרות שלו, ניתן לכבות את השידור בשני התקנים (2.4 או 5 גה"צ) או כל אחד מהם בנפרד. זה קצת פחות פשוט מללחוץ על כפתור, אבל זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...