קניית מחשב לגיימינג תקציב 6.5K 7.2K ללא מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב לגיימינג תקציב 6.5K 7.2K ללא מסך

mMmSaK

Recommended Posts

א.ל4K ב100HZ אתה צריך מסך יקר מאווד ואם כבר תקנה כזה אתה תצטרך כרטיס מסך מפלצתי, 2070SUPER יתן לך 100HZ בCSGO ועוד כמה כותרים שלא דורשים כח גרפי רב, חוץ מזה אם תראה 60 יש לך במה לשמוח.

ב. אתה לוקח מעבד שבכלל לא צריך איזה מפלצתי ואקזוטי, ומתפשר על כרטיס מסך שזה הרכיב היותר עיקרי במערכת שלך.

ג.אם חסר לך תקציב קח לוח B450, בכל מקרה הלוח הזה יקר יותר ממה שאתה באמת תנצל ממנו.

רד לקירור של גג 200 שקל וקח 2080SUPER אם אתה כבר מתכנן לנצל את התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@RoronoaZoro

אני מסכים שעדיף לקנות 1080TI משומש מצד עלות תועלת (כמו שתמיד עדיף לקנות משומש טוב מסיבה זו) הנוהג הוא להמליץ על חומרה חדשה כמובן,  ו2080SUPER הוא קפיצת המדרגה הבאה שלו כשמחפשים את הסדרה המאוחרת יותר של NVIDIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mMmSaK

מתוכנן OC. מה זאת אומרת לא צריך קירור? 

בכלליות ניתן למתוח את מעבדי הRYZEN פחות ממעבדי , גם אם תעשה OC אתה לא תגיע ל5GZ ולא קרוב לשם, וקירור אויר יתן לך גם תוצאה יפה בOC לא רחוקה הרבה מקירור מים.

אז מים יקר יגיע כאן רק מצד היופי של בניית המערכת שלך,  שלהבנתי עדיך יותר לקבל ביצועים תמורת כסף ושיקול היופי הוא משני.

גם עם ערכת שבבים b450 אפשר לעשות OC, אם כי נכון שעדיף X470.

לסיכום:

אם תקנה כרטיס מסך 2070SUPER ותעשה OC למעבד עם החומרה הנ"ל, אני מבטיח לך שתקבל פחות FPS מאשר עם הלוח הפחות ביותר וקירור סטוק ללא OC, וכרטיס מסך חזק יותר.

"הבוחר יבחר והחדל יחדל ואני את נפשי הצלתי" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mMmSaK

מתוכנן OC. מה זאת אומרת לא צריך קירור? 

הרייזנים דיי מתוחים גם ככה.

למשל עם הרייזן 2600X שלי אני ממהיר ל-4.1GHZ על 1.38V זה נחשב קל.

עם הזיכרונות שלי שהם 3000MHZ CL15, בקלות עושה 3200MHZ בלי שינויי תזמונים כי הרייזן ב-CL אוהב ערך זוגי זה גם ככה על CL16 אז יוצא שאני על 3200MHZ CL16. אבל תדר מעבד יציב ביגלל כי בדר"כ בלי זה על 3.9GHZ, למרות שאמור להיות על 4GHZ טורבו לכל הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...