עזרה | איזה כרטיס מתאים למחשב זה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | איזה כרטיס מתאים למחשב זה

Idanzz

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

הבנתי. אז אולי תלך כבר על ה-RTX 2070 .

ואם אתה רוצה לחסוך אז 5700 XT.

לא עדיף 2060 סופר כי מבחינת מחיר נראה לי מספיק?

ושוב השאלה האם כרגע במחשב הנוכחי 2070 סופר יעבוד ואם ספק אולי עוד סיבה לקחת 2060 סופר

אגב אני כנראה קונה מארה"ב אז יהיה בעיה להחליף אח''כ וכו' למרות שבכל מקרה בעיה להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

יש היום דגמי RX 5700 XT בארץ בכ-1900 שקלים. אין כל כך מה לחסוך מעבר ל-2060S במקרה הזה. תוספת הביצועים יחסית קטנה, ומקבלים צריכת חשמל מוגדלת, אבל מכאן ל-RTX 2070S מוסיפים עוד 600 שקלים

סליחה לא הבנתי מה אתה אומר לגבי ה2060s . אין כל כך מה לחסוך מעבר ל2060s ?

תוספת הביצועים קטנה לטובת מי ולמי יש צריכת חשמל מוגדלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RX 5700 XT מוסיף עוד 5-7% ביצועים על פני 2060 , אבל בתמורה מגדיל צריכת חשמל במשחק בכ-50W (זאת הממוצעת במשחק של 2060S היא כ-200W לעומת כ-250W). שתי הבחירות טובות, בכל מקרה. אף העדפה מבניהם לא תהרוג אותך. קצת יותר בשלה מבחינת כרגע מול התחרות, יתכן וזה יתרון שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני חושב שהדרייברים של מצוינים.

את ה-Anti-Lag אני לא מפעיל כי הוא יוצר לי stutter.

אבל מאז המעבר לכרטיס החדש, בטלפילד מאוד ריספונסיבי.

לדעתי יש פה איזה עניין עם Input Lag יותר נמוך, אפשר לראות בסירטונים של Battle(non)sense ביוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

RX 5700 XT מוסיף עוד 5-7% ביצועים על פני 2060 SUPER, אבל בתמורה מגדיל צריכת חשמל במשחק בכ-50W (זאת הממוצעת במשחק של 2060S היא כ-200W לעומת כ-250W). שתי הבחירות טובות, בכל מקרה. אף העדפה מבניהם לא תהרוג אותך. אנוידיה קצת יותר בשלה מבחינת דרייברים כרגע מול התחרות, יתכן וזה יתרון שאתה מחפש.

על איזה s2060 אתה ממליץ איזה חברה כמה מאווררים וכו'? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...