שדרוג כרטיס מסך נוכחי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך נוכחי

Fusion

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

עם הכרטיס של נבידיה אין תמיכה בפריסינק על HDMI ויכולים להיות ריצודים ב-FPS נמוך. לנבידיה יש את הטכנולוגיה המתחרה GSync (המסך שלך לא תומך).

ד"א הדרייברים של AMD פחות צורכים כוח חישובי מהמעבד אבל זה שולי.

אם אתה חושב גם על שדרוג מעבד אז i7 9700k עם אוברקלוק ל-5.0GHZ יהיה פתרון טוב. מהבחינה הזאת שאתה משחק תחרותי וצריך FPS גבוה ו-Input Lag נמוך. המסך שלך פאנל TN וזה מתאים.

תשמע אני גם ככה לא מחובר ל hdmi,אני מחובר עם ה display port בשביל לקבל את ה 144hz מהמסך,אם אני ילך בכל זאת על ה rtx 2060 super עד כמה זה יפגע ב fps או יגרום לtearing עם המסך שלי שהוא freesync? כי אני מעדיף עדיין nvidia על ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה אני כנראה ילך על ה 2060 סופית, הבנתי שעם כמה tweaks ב settings אפשר לקבל תוצאה יפה מכמה פורומים שקראתי עם מינימום input lag ויתרון נוסף שהוא יותר חסכוני ופחות מרעיש מה rx5700 xt לפי ביקורות. 

עריכה:מקסימום בעתיד אוכל לשפר את המעבד גם אם ארגיש שזה לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Fusion

ובנוסף מעבד של אינטל i7 9700k 3.6 ghz

אבל אתה עושה אוברקלוק? אחרת מה הטעם אז תקח רייזן 3700X.

שים לב שהמחיר דיי יקר, הוא ללא .

המחיר של הרייזן בא כולל איכותי (של ה-3700X).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אף פעם לא התעסקתי עם אובר קלוק כי פחדתי לעשות נזק,אני מתכנן בנתיים אבל אולי לעשות למעבד הנוכחי שלי oc מקסימום ישרף יביא חדש חחח,למרות שאני מתכנן לעשות לפי מדריך כמובן אם יש למישהו לינק מעודכן מומלצץ להביא לי על oc של i5 6600k אני אשמח 

עוד שאלה בלי קשר אם אקנה כרטיס אני מתכנן להביא את הנוכחי (gtx 980) למחשב של אחים שלי,לוח האם שלהם זה m85mg למישהו יש מושג אם זה יתאים? כאילו ישב עליו 

עריכה:מה ההבדל בן ה רייזן 7 לאינטל i7 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אנחנו הולכים פה לאיבוד.

באיזה משחקים אתה משחק כרגע, כמה FPS מקבל ולאיזה FPS אתה שואף בשידרוג?

תוכל להעביר אליהם את הכרטיס מסך שלך רק תבדוק שיש להם של 550W ומעלה.

ציטוט של Fusion

עריכה:מה ההבדל בן ה רייזן 7 לאינטל i7 

בין רייזן 3700X אל i7 9700k ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Escape from tarkov,Cod שיצא בקרוב ,כנראה חוזר ל apex legends לפעמים cs go r6 siege משתנה 

תשמע בescape נגיד יש מפות שהמשחק רץ גם על 30-40 fps ויש מפות ש 60-75 fps משתנה אבל המשחק הזה עדיין בבטא והבנתי שהוא יותר מסתמך על המעבד מאשר כרטיס ככה הבנתי. 

ציטוט של Jabberwock

רגע אנחנו הולכים פה לאיבוד.

באיזה משחקים אתה משחק כרגע, כמה FPS מקבל ולאיזה FPS אתה שואף בשידרוג?

תוכל להעביר אליהם את הכרטיס מסך שלך רק תבדוק שיש להם ספק כוח של 550W ומעלה.

בין רייזן 3700X אל i7 9700k ?

כן בין הרייזן 37x ל97k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

למען הסדר הטוב,

ASUS h170m-plus אינו תומך במעבד i7-9700k . 

לוח זה גם אינו תומך ב OC .למיטב ידיעתי  צריך לוח עם צ'יפסט ממשפחת Z  על מנת לבצע OC במעבדי אינטל

אתה בטוח במה שאתה אומר? כי אני הבנתי שאוברקלוק אני יכול לעשות עם הלוח והמעבד שיש לי,בקשר לתאימות של ה i7 ללוח הגיוני כי אני רואה שזה סוג סוקט שונה מה i5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק, המעבד מתאים לאוברקלוק אבל הלוח לא. יש לך לוח H170 ורק לוח Z170 היה מאפשר אוברקלוק. הלוח שלך כאמור גם לא מתאים למעבדים החדשים של , אם אתה מחליף מעבד קח בחשבון שתצטרך גם לוח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...