6700K Delid - as a service? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6700K Delid - as a service?

Ymac

Recommended Posts

אני מסתכל לאחרונה על האפשרות לעשות delid ל-6700K שלי - פגה עליו האחריות כבר והתוצאות שלו מתחת לקירור מים היו מאוד מאכזבות (70+ לעומת 50 עם ה-2500K)

אבל מצד אחד, אני לא רוצה לעשות את זה ידנית - זה נראה כמו מתכון לאסון (למעבד או לעצמי בפציעה) מהצד השני - לקנות את המכשיר של derbauer ב200 שקלים בשביל פעם אחת בדיוק שאני אשתמש בו זה קצת מיותר.

האם מישהו מכיר חנות בארץ שתציע שירות delid במחיר סמלי (על אחריות המשתמש כמובן)?

אם לא, יש פה מישהו שקנה את הdelider של derbauer ורוצה לעזור לחבר פורום נחמד שמוכן גם לשלם תשלום סמלי על השימוש?

פתוח כמובן לרעיונות נוספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.ebay.com/itm/1Set-LCD-Adhesive-Strips-Opening-Tools-opening-Wheel-for-iMac-A1418-A1419-RF/323824841034?epid=3010024201&hash=item4b6576f14a:g:WDEAAOSw~Flbld3J

מיועד לפתיחה של איימקים אבל נראה לי שיכול לעשות את העבודה.

לא יפצע אותך ויש הגבלת עומק כך שלא אמור לפצוע את המעבד ( וגם מפלסטיק ) 

אם תוכל להפנות אותי לרשימה של  אילו מעבדים  ישנים  יותר היו עם IHS קל להסרה ( כמו סקילייק  )  , אשמח לעשות ניסיון על איזה מתנדב מהקהל . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה מספיק חזק לחתוך את הסיליקון שמדביק את המעבד ל-IHS?

בגדול לדעתי כל המעבדים מאז לא מולחמים (למעט devil's canyon שיצאו במיוחד אחרי שהאסוול התחממו מאוד עם משחה גרועה, הם מולחמים אבל זה רק 4690K ו-4790K)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כרגע הורדתי מ i3-3220 מקולקל את הכיסוי.

הגלגל חתך את הכל בלי הרבה בעיה למעט הכניסה הראשונית.

מרגע שהיה לי מרווח קטן להכניס אותו הוא חתך בקלות רבה את הדבק , בשביל להכניס אותו הייתי צריך ליצור מרווח קטן עם סקלפל .

לא הייתי בקטע של זהירות או משהו  מאחר והמעבד דפוק אבל הסכין שהשתמשתי בה חדה בקצה אך נעשית עבה מהר מאוד, נראה היה שהדחיפה שלה קצת עיקמה ( באופן זמני ) את הPCB הירוק .

אני אנסה לחפש מעבד נוסף להתאמן עליו , אולי יצירת המרווח הראשוני עם סכין יפנית קלאסית הוא עדיף. 

כשל נוסף הוא שלא השתמשתי בגלגל בתול , אולי כשהוא חדש לחלוטין הוא כן יכול לעשות את זה.

בטח יקח לי עוד שבוע שבועיים להשיג מעבד נוסף .

דרך אגב, אני עם 4690 ואולי אבצע זאת גם , על פי פרסומים זרים גם DC מרוויחים מהחלפה של החומר הקיים ב liquid metal . הם לא באמת מולחמים אלא רק עם חומר יותר טוב מhaswell  . 

נ.ב. אתה יודע איזה דבק שמים במקום השחור הקיים לאחר החלפת ה TIM ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי שמוכרים חיקויים של הכלי של der8auer בעליאקספרס

https://www.aliexpress.com/item/32889691900.html

מכאנית זה מכשיר די פשוט, לא חושב שיש סיכון גדול מדי לקנות חיקוי, היתרון למקור זה שהוא מגיע בנוסף עם "מדביק" שעוזר להחזיר את ה-IHS למקום.

אגב, אני מתלבט אם רק להחליף את המשחה, או ללכת direct die, ראיתי שבשביל האופציה השניה יש "מחזיקים" שמתברגים במקום התושבת ומחזיקים את המעבד בלי ה-IHS באופן בטוח, שווה להשקיע בכזה? או עדיף בכלל רק להחליף משחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

נ.ב. אתה יודע איזה דבק שמים במקום השחור הקיים לאחר החלפת ה TIM ? 

זה דבק סיליקון עמיד,

נראה שפה:

הוא משתמש בדבק הזה מאמזון: https://www.amazon.com/gp/product/B00ID8IUJY

/ref=oh_aui_search_detailpage?ie=UTF8&psc=1&pldnSite=1

אבל בתגובות יש אחד שממליץ על צבע "רגיל" (שחור) כי הוא הצליח לממש אחריות בהצלחה על מעבד שהוא הדביק חזרה.

לא כזה רלוונטי למעבדים בלי אחריות, אבל שווה להכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...