"איכות בניה" של לוחות אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"איכות בניה" של לוחות אם

ag43

Recommended Posts

החלטתי לחבר את הכניסה המובנית של המארז שלי לחיבור 3.1 GEN2 בלוח. המתאם הגיע היום. חיברתי וההתקנים לא זוהו.

נסייתי לחבר חזרה את המתאם למקומו הישן בלוח (gen1). לא נכנס. ובדקתי וראיתי שאחד הפינים התעקם.

השכבתי את המחשב ובזהירות רבה יישרתי אותו. נשארתי איתו ביד. הלך חיבור אחד.

לא נורא אמרתי לעצמי, קניתי לוח יקר יש 2 חיבורים קדמיים, נחבר לשני.

השני נמצא בזווית קצת קשה, מתחיל להכניס בשיא העדינות, מרגיש התנגדות ומיד מפסיק. התוצאה - 3 פינים עקומים. אפילו לא מנסה ליישר אותם בלי להוציא את הלוח.

החלפת מתאם פשוט השאירה אותי בלי USB3 קדמי.

למען הסר ספק - הרכבתי מאות מחשבים בחיי, היום אני מתעסק ברכיבים עדינים בהרבה בלי למצמץ.

הלוח הוא  x399-e . מיליון פיצ'רים עם תג מחיר תואם ו0 השקעה בפרטים הקטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של ag43

החלטתי לחבר את הכניסה המובנית של המארז שלי לחיבור USB 3.1 GEN2 בלוח. המתאם הגיע היום. חיברתי וההתקנים לא זוהו.

נסייתי לחבר חזרה את המתאם למקומו הישן בלוח (gen1). לא נכנס. ובדקתי וראיתי שאחד הפינים התעקם.

השכבתי את המחשב ובזהירות רבה יישרתי אותו. נשארתי איתו ביד. הלך חיבור אחד.

לא נורא אמרתי לעצמי, קניתי לוח יקר יש 2 חיבורים קדמיים, נחבר לשני.

השני נמצא בזווית קצת קשה, מתחיל להכניס בשיא העדינות, מרגיש התנגדות ומיד מפסיק. התוצאה - 3 פינים עקומים. אפילו לא מנסה ליישר אותם בלי להוציא את הלוח.

החלפת מתאם פשוט השאירה אותי בלי USB3 קדמי.

למען הסר ספק - הרכבתי מאות מחשבים בחיי, היום אני מתעסק ברכיבים עדינים בהרבה בלי למצמץ.

הלוח הוא  asus x399-e gaming. מיליון פיצ'רים עם תג מחיר תואם ו0 השקעה בפרטים הקטנים.

נסה להפעיל אחריות אם יש כאן בארץ...

בהחלט מבאס ולא לעניין דבר כזה ועוד בציוד פרימיום. הבקרת איכות במוצרים הללו צריכה להיות גבוהה יותר ולא להפך...

עוד מותג שנחשב להכי טוב בתעשיה. בהחלט מכה מפתיע לרעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...