ווינדוס 10 מחזיר כל פעם את אותן אפליקציות אחרי הפעלה מחדש או כיבוי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 10 מחזיר כל פעם את אותן אפליקציות אחרי הפעלה מחדש או כיבוי

dror_gh

Recommended Posts

שלום

יש לי 10

כאשר אני עושה RESTART או כיבוי מלא למחשב, כשהוא עולה מחדש הוא פותח מחדש את כל מה שהיה פתוח לו לפני הכיבוי.

כאילו יש לו כלשהו שהוא לא משחרר ותמיד חוזר לאותה נקודה

אשמח לעזרה, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dror_gh

שלום

יש לי ווינדוס 10

כאשר אני עושה RESTART או כיבוי מלא למחשב, כשהוא עולה מחדש הוא פותח מחדש את כל מה שהיה פתוח לו לפני הכיבוי.

כאילו יש לו זכרון כלשהו שהוא לא משחרר ותמיד חוזר לאותה נקודה

אשמח לעזרה, תודה

תבדוק אם מותקנת לך תוכנה דוגמת ROLLBACK שעושה בדיוק את מה שאתה מתאר. זה מיועד למחשבים ציבוריים בדרך כלל כדי למנוע כניסת ומשתמשים שמחרבים את מערכת ההפעלה במודע או שלא במודע. בעבר היו גם כרטיסי חומרה כאלה בשם MAGIC CARD שעשו בדיוק אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחילופין, יכול להיות שהמחשב לא באמת מכבה, אלא נכנס למצב שינה. במקרה כזה, תצטרך להכנס לאפשרויות ניהול מתח (POWER OPTIONS) ולבדוק אם המחשב מכבה בצורה מלאה או רק נכנס למצב שינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

לחילופין, יכול להיות שהמחשב לא באמת מכבה, אלא נכנס למצב שינה. במקרה כזה, תצטרך להכנס לאפשרויות ניהול מתח (POWER OPTIONS) ולבדוק אם המחשב מכבה בצורה מלאה או רק נכנס למצב שינה.

בדקתי את זה וזה לא המצב. אני עושה SHUTDOWN מלא ועדיין זה קורה

ציטוט של ClassMulder

תבדוק אם מותקנת לך תוכנה דוגמת ROLLBACK שעושה בדיוק את מה שאתה מתאר. זה מיועד למחשבים ציבוריים בדרך כלל כדי למנוע כניסת וירוסים ומשתמשים שמחרבים את מערכת ההפעלה במודע או שלא במודע. בעבר היו גם כרטיסי חומרה כאלה בשם MAGIC CARD שעשו בדיוק אותו הדבר.

תוכנה בשם ROLLBACK לא קיימת אצלי , ולדעתי גם שאר התוכנות המותקנות אינן כאלה , אבל איך אני יכול לדעת בוודאות ?

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

במנהל המשימות, לשונית האיתחול מופיעות כל התוכנות שהוגדרו לעליה באתחול. בדוק שם

מה מוגדר אצלך.

מוגדר שם ועוד מספר תוכנות.

אבל לדוגמא לא מוגדר שם והוא כן עולה עם המחשב כי הוא היה פתוח טרם הכיבוי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף לא אחד מהמגיבים קלע למטרה , מדובר בתכונה של , ניתן לבטל זאת ע"י הגדרה שקיימת. זה התווסף באחת הגירסאות האחרונות של , כלומר כל החלונות והתוכנות יחזרו לאותו מצב אחרי כיבוי או הפעלה מחדש

https://www.howtogeek.com/396884/how-to-stop-windows-10-from-reopening-your-previous-applications-after-restarting-your-pc/

לחילופין, מתקינים OPEN SHELL כתפריט התחלה חילופי, מתוך תפריט זה יתבצע כיבוי רגיל כמו פעם, ללא התכונה המעצבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...