חצי מחיר ומעבר: מעבדי האקסטרים החדשים של אינטל נחשפים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חצי מחיר ומעבר: מעבדי האקסטרים החדשים של אינטל נחשפים

djelectric

Recommended Posts

אינטל החליטה לחשוף כבר כעת את מחירי מעבדי האקסטרים שלה לתושבת LGA2066 מסדרת Core-X. דגמים אלו יכילו כמות גדולה של ליבות והם מיועדים ליוצרי תוכן ולתחנות עבודה מסוגים שונים - וגם לגיימרים שהולכים עד לקצה

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מבאס אותי האמת שהסדרה הכי חזקה של לא כוללת תמיכה ב-PCIE 4.0 כן, היא עדיין לא ממש בשלה, וכן זה דורש ערכת שבבים חדשה, אבל אם כבר מוציאים כל כך הרבה ורוכשים סדרה חדשה - האם לא מרגישים קצת מרומים כשרוחב הפס הפנימי פשוט לא משתווה לזה של X570?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמתין קצת עם האכזבה ....   :)

"יופי " - שהיה לאינטל השכל לחתוך מחירים.

כך לפחות גם ישאירו את הראש מעל  המים,

וגם לא יעלה ל - השתן לראש.

כל השאר, כן  PCIE 4.0  או לא ושאר ירקות - 

נמתין למבחני הביצועים, גם וגם, של שתי היצרניות.

זה הרי המצב האידאלי מבחינתנו, הצרכנים, שיש 

ממה לבחור ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיחכה לשנה הבאה סביר שיראה חיתוך מחיר גם בסגנמט הצרכני הרגיל ויתכנו עוד מני שדרוגים על הדרך.

לאור התגובה האגרסיבית שלהם פה יש בהחלט למה לחכות עוד קצת.
ההצעה המשתלמת של שנה הבאה יכולה להיות הרבה יותר מוצלחת מזו של השנה הנוכחית וזה בניגוד לעשור האחרון פלוס מינוס שבו כמעט לא היו שינויים ששווה לדבר עליהם בין דור לדור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

תמתין קצת עם האכזבה ....   :)

"יופי " - שהיה לאינטל השכל לחתוך מחירים.

כך לפחות גם ישאירו את הראש מעל  המים,

וגם לא יעלה ל - AMD השתן לראש.

כל השאר, כן  PCIE 4.0  או לא ושאר ירקות - 

נמתין למבחני הביצועים, גם וגם, של שתי היצרניות.

זה הרי המצב האידאלי מבחינתנו, הצרכנים, שיש 

ממה לבחור ....

מצטער. מאוחר מדי.. כבר התאכזבתי.

בעיקר בגלל שרייזן דור שלישי זו כזו הצלחה גדולה, אבל יש להם מגבלות בערכת השבבים שנראה לי שהם תוצאה של פשרות - כמו מספר חריצים מוגבל לזכרונות (אין לוחות עם יותר מארבעה חריצי . חיפשתי)

בינתיים אני עם לוח X99 של אינטל שקניתי לפני שנתיים בערך. והוא מעולה סך הכול. אבל מבחינת שדרוג הבא, חבל לי להשקיע ב-X299 בגלל הוותק שלו והמחסור בטכנולוגיות חדשות - אפילו עם מעבדי דור עשירי. וגם חבל לי להשקיע ב-X570 שנראה כהכנה לדור הבא והמשופר של ערכות השבבים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אבל יש להם מגבלות בערכת השבבים X570 שנראה לי שהם תוצאה של פשרות - כמו מספר חריצים מוגבל לזכרונות (אין לוחות X570 עם יותר מארבעה חריצי זכרון. חיפשתי)

הם תומכים רשמית ב-128GB, אם אתה צריך יותר מזה אז אין ספק שלוחות לשוק הביתי לא צריכים להיות הכיוון. לעומת זאת לפי מה שכתוב אצלך בחתימה יש לך כיום רק 32GB אז מה פה הבעיה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הם תומכים רשמית ב-128GB, אם אתה צריך יותר מזה אז אין ספק שלוחות לשוק הביתי לא צריכים להיות הכיוון. לעומת זאת לפי מה שכתוב אצלך בחתימה יש לך כיום רק 32GB אז מה פה הבעיה בכלל?

הבעיה היא יכולת ההרחבה. כיום אני ממקסם עם 128 ג"ב. בכל מחשב שהיה לי הגעתי למקסימום כמות הזכרון האפשרית עבורו. גם בלוח הנוכחי אני מתכנן להגיע למקסימום. לכן, הלוח הבא צריך לאפשר לי יותר. זו משמעות השדרוג מבחינתי, בין השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלטפורמת ה הבאה אמורה להבנתי להציע פתרון שיענה לצרכיך עם הרחבה גבוהה,

פוטנציאל גידול, 4 ערוצי זכרון, 8 סלוטים, כושר הגעה עד 512GB , המון ערוצי PCI,

ומעבדים מרובי ליבות בין 16-64 ....  משהו באמת חזק.  תמתין להשקתה בנובמבר....

המחירים אמורים להיות גם כן ממש לא בשמיים (באופן יחסי). 

לוח סביר ב- 300$, ומעבד ביחס ליבות לדולר הטוב ביותר שהיה אי פעם בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאימות ל-256GB קיימת בתושבת אקסטרים עוד מרגע שמקלות של 32GB נהיו זמינים לצרכן בקיץ. ההגבלה אף פעם לא הייתה בצד של המעבדים, אלא בצד של מקלות הזיכרון. זה דומה למצב שהיה עם X99, עם תאימות רשמית ל-64GB בהתחלה, שהפכה ל-128GB בהמשך, והיום ניתן גם טכנית להשתמש ב-256GB בפלטפורמה הותיקה הזאת, אגב.

לגבי - אותה תמיכה בנפח זיכרון כמו זאת של אינטל עם 8 חריצים, פשוט כי ההגבלה לא נמצאת במעבד, אלא במקלות שזמינים באותה העת. העניין הוא זה שפלטפורמת HEDT של מאפשרת ECC לתחנות עבודה שרוצות את זה, משהו שפלטפורמת LGA2066 לא אפשרה עד עכשיו, וכנראה גם לא תאפשר עם מעבדי Core-X האלה. מקלות ECC בנפח 64GB מאפשרות לצרכן היום לבנות מערכת עם 512GB. אם זה היה פיצ'ר נתמך, זה היה מופיע בכיתוב לבנה, למרות שלפי מה שידוע לי יש עוד כמה פיצ'רים שנשמרים להכרזה המלאה ביום שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

וגם חבל לי להשקיע ב-X570 שנראה כהכנה לדור הבא והמשופר של ערכות השבבים של AMD.

אם אין צורך אחלה, אבל המשפט הזה קצת תלוש ונשמע יותר כאילו אתה משכנע את עצמך שאין צורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...