התקנה נקייה של ווינדוס 7 וווינדוס 10 ביחד - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה נקייה של ווינדוס 7 וווינדוס 10 ביחד

ha

Recommended Posts

ציטוט של No-One

זאת בדיוק השאלה, האם מייקרוסופט ברי סמכא מצד המדינה לקבוע מה חוקי ומה לא

זו בכלל לא שאלה ....   :D

גם גופים ממשלתיים  חטפו קנסות ולאחר דין ודברים ופשרות

כאלה ואחרות, שילמו פעם 50 מיליון ופעם פחות ופעם יותר.

אני לא אומר שכל בית צריך לרעוד עכשיו מפחד,

אבל זה רק בגלל עצימת עיניים של מייקרוסופט,

לא התירוצים שהועלו כאן.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של No-One

900 שקל על פרו...

לייתר דיוק ‪₪‎999.90‬ או בארה"ב 199.99$ שהם 708.71ש"ח בכל מקרה ניתן לרכוש גם באופן חוקי מחנויות במחירים מעט נמוכים יותר אבל כן ברור שזה עדיין יקר.
בכל מקרה אתה מוזמן לקרוא את הכתבה לעומק.

ציטוט

These keys just aren’t legitimate. By purchasing them, you may be supporting criminals who steal credit card numbers. Or, you may be rewarding people who abuse programs set up to help students and encouraging the shutdown of these programs.
We all know it: There’s no way a $12 product key was obtained legitimately. It’s just not possible. Even if you luck out and your new key does work forever, purchasing these keys is unethical.

אגב הפוסט מ2012 עם 21 עמודים ומדובר בגרסת הPro ממיקרוסופט ככה שלא מעט אנשים רק מהפורום עם מפתח שבמקור היה אמור להיות גרסת שדרוג אבל הוא מפתח חוקי בגרסת Retail(אישית את המפתח מוצר שלי ועוד 2 אחרים העברתי למחשבים אחרים לאורך השנים ספציפית על 10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RoronoaZoro

בכל מקרה אתה מוזמן לקרוא את הכתבה לעומק.

לאחר שקראתי, כתבתי מה כתבתי על גנבת מספרי האשראי...

ההנחה הזאת לא ממש מחייבת, אני עדיין יכול למכור מוצר ביד שניה באיזה מחיר שאחפוץ, והיה ואם טוענים שהמפתח גנוב שיחסמו אותו...אני מאמין שב2019 שמור אצלם דרך איזה מס' כרטיס נתקבל איזה מפתח מוצר.

ההנחה של האתר הנ"ל היא סברתית ותו לא.

הייתי מעדיף לסכם את הנושא בתגובה מצד מייקרוסופט, או עדיף ממנה, שמישהו כאן שמתמחה במערכת המשפט החוקים וסעיפיהם לפרטים, יצטט איזה סעיף חוק שמחייב אותי בתור צרכן שקונה תוכנה יד שניה\דרך צד ג', לוודא מול היצרן שהיא אכן לא גנובה. עד אז יש סברות לכאן או לכאן, ולא נראה לי שאפשר להכריע ולחתוך שנעשה שימוש לא חוקי במפתחות, רק כי מייקרוסופט מוכרים אותו בארץ בסכום הזוי, ובחו"ל הזוי מעט פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

גם גופים ממשלתיים  חטפו קנסות ולאחר דין ודברים ופשרות

כאלה ואחרות, שילמו פעם 50 מיליון ופעם פחות ופעם יותר.

אני מאמין שבמדינה הזאת מייקרוסופט כבר הכינו תביעה והבטיחו למחלקה המשפטית שלה חופשה נפלאה על חשבונם, עוד לפני שטרחו להכנס למשרדי הממשלה ולבדוק את הרשיונות..

לא ערכתי סטטסטיקה בנושא, אבל אני בהחלט מאמין שבמדינה שמנוהלת ע"י שרים, שלחלקם הניכר יש תיק אחד בעבודה, ותיקיה במשטרה, גם המשרדים המנוהלים על ידם\בפיקוחם אינם טלית שכולה תכלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט ירדו לגמרי מהפסים.

מוכרת לנו במחיר מופקע , שותלת בה תוכנות שמרגלות אחרינו ואוספות עלינו מידע , דוחפת עידכנים גם אם אתה לא רוצה והכי גרוע ה QA שלהם ניהיה כל כך גרוע שכל עידכון שני שובר את מערכת ההפעלה ו/או מוחק לך קבצים מהמחשב.

לאחרונה הם הסתרו בדרך מאד מלוכלכת את האופציה להתקין את מערכת ההפעלה עם חשבון לוקאלי.

כשאתה עושה התקנה נקיה ,אם אתה מחובר לרשת, הוא נותן לך רק אופציה להתחבר עם חשבון של . הם מוכנים לעשות הכל כדי שתירשם והם יכלו לשאוב את כל המידע שלך לענן שלהם. הדרך היחידה לעשות התקנה עם חשבון לוקאלי זה לנתק את המחשב מהרשת.

מי שלא חייב 10 שלא יתקין את זה.

למי שחייב ואין לו רשיון אני ממליץ להתקין בלי לעשות אקטיבציה. עובד אותו דבר כמו העתק שעבר אקטיבציה חוץ מהסימן המים בצד ימין למטה שלא מפריע לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

אני מניח שאכן זה מה שיגידו.

יש רק בעיה קטנה אחת  - 

בכל מקרה קובע מה שהם יגידו !  :D

וזו השורה התחתונה.

אני לא עו"ד ואל תצפו ממני לנאומים חוצבי להבות או 

נימוקים מפולפלים ממיטב המוחות.

באתי לתת את השורה התחתונה מבחינת רשויות החוק !

TAKE IT OR .........

אני עדיין לא מבין אותך. האם מיקרוסופט יאמרו כי התוכנה אינה חוקית? בסדר, ברגע שאני רוכש אותה אני רגיסטרצייה באתר של ואם התוכנה אינה חוקית שיודיעו לי במיידי. זה מה שאני מבקש, במקרה כזה אסיר אותה ואבקש את החזרת הכסף. (זה הייתה אחת מהשאלות בהודעה הראשונה שלי)

אתה יכול לרשום מה לא חוקי בתוכנה? אתה חזרת על זה מספר פעמים אבל לא אמרת מה לא חוקי.

בחברה הלפני קודמת שעבדתי בה נרכשו מפתחות בכמויות ואחר כך היא נסגרה, מה אתה חושב קורה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ha

אתה יכול לרשום מה לא חוקי בתוכנה? אתה חזרת על זה מספר פעמים אבל לא אמרת מה לא חוקי.

מצטער, מה שהיה לי, רשמתי.

להזכירכם, אני לא נציג BSA ולא מייקרוסופט.

גם לא נציג פרקליטות או השד יודע מה.

יש חוקים, וצריך לכבד אותם.

מה כל אחד עושה / יעשה , זה עניינו הבלעדי,

ובטח ובטח לא עסק שלי.

חג שמח לכווווולם !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה. מכיון שלא מצאתי הטיעון 'מה לא חוקי' במה שכבר כתבת אז אין ממש טעם להמשיך בוויכוח...

אם נחזור לנושא, האם/כיצד ניתן לדעת כי עותק של WIN7 חוקי וניתן לשימוש?

הוספתי את ההצהרה של המוכר באיביי:

NO , , BOX SUPPLIED

100% genuine or Full refund.

---For eBay: 
- This listing has been legally verified to ensure it does not violate any law or policy.
- This product does NOT infringe on any copyright, Trademark, or any other rights, or any of eBay's listing policies or spam policies.
- We own and are entitled to sell each item, these are legally acquired therefore entitled to sell each item.
- Disclaimer for , NSA & Vero: I have and maintain the right to sell/resell this license, under the first-sale doctrine.
- Genuine licenses are obtained legally through uninstalling from PCs which no longer require them and it is legal to sell used licenses under EU law.

אני חושב כי מבחינה חוקית גריידא יש לי כאן כיסוי מלא.

אני מעוניין בעיקר ב WIN7, ה 10 (שגם ככה אני לא אוהב אותו במיוחד וכמעט לא מכיל יתרונות בסיסיים ע"פ ה 7) יותקן סתם לגיבוי. בנושא הזה סיפור קטן. אתמול התקנתי את ה Driver Easy שבודקת את כל הדרייוורים במחשב ומעדכנת אותם, אחרי העדכון (17 דרייוורים) הפעלתי מחדש את המחשב ו... ה לא פועל בווינדוס. זה מאוד מתסכל שהמערכת עולה והכל בסדר חוץ מזה שלא ניתן להתממשק איתה. אז הבנתי כמה שימושי יהיה להשתמש במ"ה נוספת כדי לעלות ולנסות לתקן את מה שקרה כך שאני לא מתכוון לעבור את הסיוט הזה שוב אלא להתקין מערכת נוספת ובהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ha

אתמול התקנתי את ה Driver Easy שבודקת את כל הדרייוורים במחשב ומעדכנת אותם, אחרי העדכון (17 דרייוורים) הפעלתי מחדש את המחשב ו... ה USB לא פועל בווינדוס

עצה, פעם אחת תוריד את הגירסאות האחרונות של הדרייברים שלך ושים אותם על שממנו אתה מתקין את הOS, ומשם תעדכן, כך אני לא חושב שתיתקל בבעיה כזו.

התוכנות הללו לא תמיד קולעות, עדיף להוריד דייברים בעצמך מהאתר הרשמי של כל רכיב.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

עדיף להוריד בעצמך מהאתר הרשמי של כל רכיב

מסכים, זו הדרך הנכונה. 

לאחרונה התקנתי וינדוס 10 מאפס על כונן חדש שקניתי וההתקנה זיהתה את כל הרכיבים והתקינה את כל הדרייברים בעצמה. וינדוס 7 יצאה ב-2009 וזו כנראה הסיבה שהיית צריך לעדכן דרייברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

עצה, פעם אחת תוריד את הגירסאות האחרונות של הדרייברים שלך ושים אותם על USB שממנו אתה מתקין את הOS, ומשם תעדכן, כך אני לא חושב שתיתקל בבעיה כזו.

התוכנות הללו לא תמיד קולעות, עדיף להוריד דייברים בעצמך מהאתר הרשמי של כל רכיב.. 

מסכים לחלוטין אחרי מה שעברתי. מה שמוזר לי הוא שהתגלו המון דרייורים ישנים לפי ה Driver Easy (והם אכן היו ישנים) וכשניסיתי לבצע עידכון עם ה Device manager של הוא טען כי הדרייוור הקיים (הישן) הוא הכי מעודכן.

בווינודס 7 לא זכורה לי בעייה בהתקנה עקב חוסר דרייוורים (למעט של הדיסק) וכל הדרייוורים הדרושים מורדים בזמן ההתקנה

ואיך הייתם פותרים את הבעייה של USB לא פועל בווינדוס?😕

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עידכנתי כלום, ה Driver Easy עידכן. אני חושב שגם את ה USB

בלי עכבר/לוח מקשים לא ניתן להגיע למנהל ההתקנים.

אולי אשלח אליהם מייל עם הצעה לאיפשור Roll back אוטומטי אם שיבוטל ע"י לחיצה על כפתור בחלון קופץ (כמו בשינוי רזולוציית מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...