נייד הגיימינג היקר ביותר של Razer - עם מסך OLED ברזולוציית Ultra HD - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד הגיימינג היקר ביותר של Razer - עם מסך OLED ברזולוציית Ultra HD

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אתם לא רוצים לקנות מחשב נייד עם מסך גם במחיר נמוך יותר. בטלוויזיות בשימוש סטנדרטי הכל טוב, אין תמונה אחידה למשך כמה שעות, ואיפה שיש, כמו בסמל של הערוץ, הטלויזיות החדשות יודעות לזהות את הסמל ולהסיר אותו, או לפחות לעשות משהו שימנע צריבה. אני נותן לזה חצי שנה גג לפני שמתחילים לזרום תלונות על HUD של משחקים שנשאר צרוב, או אפילו שורת המשימות וכפתור ההתחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבמחשבים של 12 אלף שקל חושבים גם על הדברים הקטנים האלה. בשביל זה גם נוצרו שומרי מסך. ובינתיים לא שמעתי אף פעם על HUD של משחקים שנצרב במסך. אפילו אחרי שעות על גבי שעות של משחק. כאן אפשר לקרוא דיון על הנושא, ולפי תגובות של אנשים - אם זה קורה, זה מאוד מאוד נדיר (ומדובר שם בטלוויזיות. אני מעריך שבפאנלים שמיועדים למחשב ולמשחקים במיוחד המצב הוא עוד יותר טוב): https://neogaf.com/threads/oled--is-burn-in-a-problem.1423784/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שההוא עם טלוויזיית האולד ש "plays tons of games" משחק באותה תדירות של שקונה לפטופ ב 12000 שקל? יש לי טלוויזיית אולד, ובפחות משנה כבר איבדתי בה פיקסל. ובכל טלפון עם מסך אולד נצרב לי משהו (בדרך כלל כפתורי הניווט של אנדרואיד) חקרתי את הנושא המון לפני שקניתי את טלוויזיית האולד שלי, וכן, אני מסופק שזה נדיר מספיק בשימוש סביר, אבל אתה לא קונה את המחשב הזה לשימוש סביר :) דיברתי גם עם דוקטורנט לכימיה שבכללי זה תחום ההתמחות שלו (אני רחוק מלהבין ספציפית מה הוא עושה) והוא אמר שאולד זו די ברווייה, המקסימום שאתה יכול לעשות זה באמת להכניס מנגנונים שינסו למתן את הדגרדציה של הפיקסלים, אבל רובם באים על חשבון frame rate אבל היי, אני לא רוצה להיות צודק פה, אני יותר מאשמח לאכול את הכובע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של EGarchmorph

אתה חושב שההוא עם טלוויזיית האולד ש "plays tons of games" משחק באותה תדירות של גיימר שקונה לפטופ ב 12000 שקל? יש לי טלוויזיית אולד, ובפחות משנה כבר איבדתי בה פיקסל. ובכל טלפון עם מסך אולד נצרב לי משהו (בדרך כלל כפתורי הניווט של אנדרואיד) חקרתי את הנושא המון לפני שקניתי את טלוויזיית האולד שלי, וכן, אני מסופק שזה נדיר מספיק בשימוש סביר, אבל אתה לא קונה את המחשב הזה לשימוש סביר :) דיברתי גם עם דוקטורנט לכימיה שבכללי זה תחום ההתמחות שלו (אני רחוק מלהבין ספציפית מה הוא עושה) והוא אמר שאולד זו די טכנולוגיה ברווייה, המקסימום שאתה יכול לעשות זה באמת להכניס מנגנונים שינסו למתן את הדגרדציה של הפיקסלים, אבל רובם באים על חשבון frame rate אבל היי, אני לא רוצה להיות צודק פה, אני יותר מאשמח לאכול את הכובע!

מעניין אם זה נכון גם לטכנולוגיה המקבילה של - QLED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

מעניין אם זה נכון גם לטכנולוגיה המקבילה של סמסונג - QLED

ה QLED זה שדרוג של LCD, זה לא באמת מקביל ל . יהיה את המיקרו לד בעתיד (הממש קרוב אני מקווה) שלדעתי ימחץ את ה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

מעניין אם זה נכון גם לטכנולוגיה המקבילה של סמסונג - QLED

ה QLED זה שדרוג של LCD, זה לא באמת מקביל ל . יהיה את המיקרו לד בעתיד (הממש קרוב אני מקווה) שלדעתי ימחץ את ה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...