מגדיל טווח TP-Link AV1000 TL-PA7010 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגדיל טווח TP-Link AV1000 TL-PA7010

zam

Recommended Posts

שלום לכולם ושנה טובה

יש לי בית 2 קומות עם מיסוך נוראי.

נקודת התקשורת עם הראוטר נמצאת בקומה התחתונה ואני צריך למצוא פתרון לקומה העליונה.

קניתי את הדגם הזה אתמול ב- KSP כי רציתי פתרון מהר והבנתי שסך הכל הוא טוב.

העניין הוא שאין wifi מובנה בקצה השני,

משמע שאני צריך לחבר ראוטר.(כלומר אני רוצה, כי יש  לי אחד פנוי של בבית)

יש גם את עניין ההגדרות בראוטר אבל אני מאמין שאני אמצא פה באתר איזה מדריך (מקסימום באינטרנט)

הדגם עלה לי 267 ש"ח

התקציב שלי הוא עד 350 שח, 400 אם באמת יש הצדקה.

1. האם הדגם באמת טוב

2. האם יש דגם יותר מומלץ לצרכים שלי

3. האם להחזיר את הערכה הזו ולקנות דגם עם wifi מובנה

4. האם יש פתרון מומלץ אחר

תודה מראש למי שיכול לעזור

זמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי ממולץ זה טכנולוגית mesh במקום extender רגיל. אבל זה גם יותר יקר.

כמו זה למשל https://ksp.co.il/m/uin/67107&ref=select

ולא הבנתי למה אתה מתכוון בwifi מובנה. מה שמגדיל טווח עושה זה לקלוט את הוויפי הרחוק ולשדר אותו שוב. אין לו חיבור ישיר בקבל לאינטרנט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wifi מובנה הכוונה שהחלק המרוחק עצמו כבר מאפשר שידור wifi ע"י אנטנות, נוסף לאפשרות של חיבור כבל.

ולא הבנתי איך הטכנולוגיה של ה- mesh עובדת. אשמח להסבר קצר כי אני מניח שזה לא powerline

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה רק עכשיו אני רואה שהמגדיל טווח שקנית מתחבר בקבל לראוטר.. רוב המגדילי טווח לא עובדים ככה.

ובקשר למאש.. אני לא מומחה, אבל בגדול אקסטנדר רגיל יוצר ויפי חדשה (עם אותו שם משתמש וסיסמא אבל עדיין נפרדת) וזה יכול לגרום למכשירים להתחבר דווקא לרשת עם העוצמה הפחות חזקה. 

מאש יוצר ויפי אחת אחידה בכל הבית, ככה שכל המכשירים תמיד יהיו מחוברים לויפי בצורה האופטימלית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. קראתי על המוצר שבלינק.

כדי לפתור את הבעיה אצלי בבית אני אצטרך 4 יחידות. אין לי מספיק שקעים בדרך עבורם, זה לא יפה, זה יקר מאוד (מעל 1000 ש"ח סט של 4)

לכן הפתרון שאני בונה עלי הוא הגדלת טווח POWERLINE העברת אות דרך שקעי החשמל (כבר בדקתי שהשקעים הם על אותה הפאזה).

נשאר לי רק להחליט האם להישאר עם המוצר שקניתי ולחבר לו ראוטר או להחליף אותו במכשיר עם wifi מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...