האם אפיק משהו מרסיבר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפיק משהו מרסיבר?

izhak_ba

Recommended Posts

שלום,

יש ברשותי מערכת 5.1 של קריאייטיב, מחוברת לסאבוופר שמשמש כמגבר אקטיבי ובתורו מתחבר לכרטיס קול במחשב (כלומר אין רסיבר). המחשב מחובר לטלוויזיה בכבל HDMI

בנוסף, יש לי סאונדבר די פשוט של עם חיבור אופטי לטלוויזיה.

אז כשאני רואה דרך המחשב האודיו יוצא דרך ה-5.1 של קריאייטיב, וכשאני רואה דרך הטלוויזיה בלבד האודיו דרך הסאונדבר.

השאלה אם בתצורה כזו אפיק משהו מרסיבר, מלבד חיבור הסאונדבר לרסיבר כך שהוא יצטרף למערכת ה-5.1

וכשאלה כללית יותר, לא ברור לי למה צריך כל כך רסיבר כשיש מגברים אקטיביים במחירים הגיוניים (למשל מערכת 5.1 עולה כ-800 שח כולל הרמקולים וכוללת מגבר, למה לשלם 1000+++ רק על הרסיבר?) 

תודה!@

*דגם הקריאייטיב הוא INSPIRE 5200. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מערכות משולבות הן דיי דרעק עם עוצמה נמוכה ובלי כניסות.

כרגע אין לך מה להרויח עם רסיבר.

אגב, אתה יכול לשמוע גם את המחשב דרך הסאונדבר אם תגדיר את המחשב להוציא קול דרך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני לא אוכל לשמוע במקביל גם מהמערכת המשולבת וגם מהסאונדבר למיטב ידיעתי...וה-5.1 יותר מוצלחת

מה הכוונה בעוצמה נמוכה? כרגע אני לא מגיע לחצי מהווליום של הקריאייטיב. אני לא צריך עוצמה גבוהה יותר אלא אם אתה מתכוון לאיכות ולטווחים אחרים..מבחינת נטו ווליום זה בהחלט מספיק חזק 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאד הגיוני ששומעים יותר טוב ב-5.1 כי יש לה יחידת באס שלסאונדבאר אין.

לרמקולים הקיימים ולסאונדבר יש הגברה עצמאית אז אין לרסיבר איך להתחבר אליהם.

רסיבר לא ייתן לך פה שום דבר.

הייתרון הרסיבר זה שהוא יודע לקבל הרבה סוגים של מכשירים ושהוא יכול לפענח צליל 5.1 מחיבור אופטי. ושיש בו רדיו משולב אבל זה לא כזה קריטי היום...

יש רסיברים שמתחברים לבלוטות' ויש אפילו כאלה שמתממשקים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

החסרון העיקרי של המערכת כרגע זה כשרואים סרטים לא דרך המחשב אז אין דרך לשמוע 5.1 דרך הרמקולים

נכון מאוד, יש דרך אחרת לפתור את זה? הטלויזיה חכמה, וצפיה בנטפליקס עוברת דרך הסאונדבר החצי כוח. 

האם החלפת בנוסף לרסיבר רק תתן לי שמיעה "עוצמתית" יותר או יתרונות משמעותיים נוספים? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצפות בנטפליקס דרך המחשב. אז לפחות תוכל להשתמש ברמקולים.

עולם הסאונד הוא מטורף ואין גבול לכסף שאפשר לבזבז עליו.

רסיבר ורמקולים וסאבוופר ורמקול סנטר שכל אחד יכול להיות ברמה אחרת ועם תכונות שונות.

חלק ישמעו יותר טוב מהסאונדבר וחלק פחות.

אפשר למצוא מערכות קומפלט יד שניה ב-2000 שקל ואפשר גם להגיע לעשרות אלפי שקלים... כדאי לך לשמוע מערכת של איפשהו ולהחליט אם שווה לך להכנס לזה.

בכל מקרה, לא להשתמש ברמקולים של הטלויזיה זה כבר כיוון טוב 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...