חיבור אוזניות בלוטות' למחשב נייח עם חלונות 10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור אוזניות בלוטות' למחשב נייח עם חלונות 10

ilanb0

Recommended Posts

האם יש אפשרות שאוכל לשמוע במקום ברמקולים שמחוברים למחשב, באוזניות המחוברות בבלוטות' ישירות מהמחשב?

האם לחלונות 10 יש את האפשרות הזו ואז איך אני בודק אם יש לי ההתקן המתאים במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתוכל לדעת אם יש לך את ההתקן, תיכנס להגדרות - מכשירים, ויש שם ברשימה את ההתקן.

בקשר לשאלה הראשונה, אז כן יש אפשרות.

לכל המדריך הזה לבלוטוס 

https://support.microsoft.com/he-il/help/15290/windows-connect-bluetooth-device

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ראשית, תודה לכל העונים. "נפלתם" לי בספאם (לא מבין למה אחרי שאני מקבל כבר שנים הודעות מהפורום) אבל בכל מקרה בדקתי, אין לי רכיב בלוטות' במחשב.

לגבי הדונגלים - יש ברשותי כרטיס אלחוטי
 Archer T2UH 600MBPS USB של TP LINK.

שימש אותי בעבר כשהייתה לי בעיה עם הראוטר וסיפק לי לכמה ימים מהטלפון.

האם יכול לשמש לצורך העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roxen

ציטוט של etal

כרטיס הרשת האלחוטי לא רלוונטי זה לא בלוטוס

אז איך באמת זה עובד?

אני מבין שהאוזניות בלוטות' מזהות את הדונגל ומתקשרות איתו.

אבל נניח שהפעלתי במחשב ממשק שמשמיע מוזיקה (מתוך אפליקציה, או סתם מתוך אתר - נניח גל"צ/יוטיוב וכול') - 

איך הממשק הזה משדר לדונגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ilanb0

איך הממשק הזה משדר לדונגל?

חבר לUSB קדמי\אחורי. יופיע לך אייקון של בלוטוס בשורת המשימות,  שם אתה בוחר לאיזה התקן להתחבר אוזניות\רמקולים וכו' (כמו בפלאפון) והמחשב פשוט

משדר דרך שם ברגע שבועצה התאמה בינו לבין התקן מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

חבר לUSB קדמי\אחורי. יופיע לך אייקון של בלוטוס בשורת המשימות,  שם אתה בוחר לאיזה התקן להתחבר אוזניות\רמקולים וכו' (כמו בפלאפון) והמחשב פשוט

משדר דרך שם ברגע שבועצה התאמה בינו לבין התקן מסויים

לא ברור.

יש לי רמקולים שמחוברים למחשב. אין להם חיבור בלוטות'. אני שומע דרכם רדיו מהאינטרנט - גל"צ או תחנות רדיו מהעולם. אם אני רוצה לשמוע באוזניות (נניח כפתור פשוטות) - אני מחבר אותן ליציאת ברמקול. 

אבל עכשיו אני רוצה לשמוע באמצעות אזניות בלוטות' שיש לי.

איך החיבור הזה יעבוד?

תבוצע התאמה בין האוזניות לדונגל. זה ברור. אחד יְתָקשר עם השני. האם אז כל מה שיושמע ברמקולים שמחוברים לחמשב שלי יושמע גם/רק באוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ilanb0

איך החיבור הזה יעבוד?

תבוצע התאמה בין האוזניות לדונגל. זה ברור. אחד יְתָקשר עם השני. האם אז כל מה שיושמע ברמקולים שמחוברים לחמשב שלי יושמע גם/רק באוזניות?

כשתחבר את ההתקן בלוטוס' וכשיותקן, תראה אותו כמו עוד יציאת אודיו, ותוכל לבחור במחשב לאיזה יציאה אתה רוצה שיוציא  את הפלט אודיו לרמקולים או להתקן, בנוסף יש התקנים שאפשר לחבר אותם גם לאודיו כלומר שתוכל לחבר אותם לרמקולים שלך וזה ישדר ואז אתה לא צריך לשנות בין היציאות אבל לדעתי זה מיותר, כי זה צריך או אחד שיהיה לו בטרייה או לחבר אותו במקביל למטען מה שמסרבל את זה עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

כשתחבר את ההתקן בלוטוס' וכשיותקן, תראה אותו כמו עוד יציאת אודיו, ותוכל לבחור במחשב לאיזה יציאה אתה רוצה שיוציא  את הפלט אודיו לרמקולים או להתקן, בנוסף יש התקנים שאפשר לחבר אותם גם לאודיו כלומר שתוכל לחבר אותם לרמקולים שלך וזה ישדר ואז אתה לא צריך לשנות בין היציאות אבל לדעתי זה מיותר, כי זה צריך או אחד שיהיה לו בטרייה או לחבר אותו במקביל למטען מה שמסרבל את זה עוד יותר.

כלומר, הרמקולים נותרים מחוברים, אבל אם אני אבחר שפלט אודיו ייצא מעכשיו להתקן (ומשם לאוזניות בלוטות') - הרי שמעתה ואילך, ההשמעה מהרמקולים תהיה מושבתת? וכדי לשמוע בעתיד מהרמקולים, אני בעצם צריך "לשחק" כל פעם עם ההגדרות של הפלט - פעם לרמקולים ופעם להתקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ilanb0

אני בעצם צריך "לשחק" כל פעם עם ההגדרות של הפלט - פעם לרמקולים ופעם להתקן?

כל עוד שהדונגל מחובר ויש התאמה פעילה אתה צריך לשנות את ההגדרה. ברגע שתכבה את האוזניות\תוציא את הדונגל\תבטל את ההתאמה במערכת ההפעלה, המחשב ישדר אוטומטית לחיבור הקוי=רמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...