עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

היכונו לתחרות: כרטיסי מסך חדשים מבית AMD בחודש הבא

Recommended Posts

השוק הבינוני-נמוך רווי לגמרי.
ללא שבירת מחירים דרסטית זו תהיה אחת ההשקות המשעממות שהיו פה..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של omertgm

השוק הבינוני-נמוך רווי לגמרי.
ללא שבירת מחירים דרסטית זו תהיה אחת ההשקות המשעממות שהיו פה..

הוא רווי במוצרים של .

AMD לא מוכנה לתת לה להמשיך ולמכור כרטיסי 1660 \ TI בשקט. 

אני אומר -- למה לא? יותר תחרות זה תמיד, תמיד יותר טוב לצרכן.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה שהיא לא מוכנה זה נחמד אבל אם היא לא תוריד מחיר בצורה יפה זה יהיה משעמם.
ועל הדרך שיוציאו כבר את 570/580/590RX וגם 56/64 לגמלאות סופסוף.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Vega64 טכנית יצא לגמלאות ברגע ש-RX 5700 הושק. כמדומני רוב הסחורה היום עם הליבה הזאת אצל בכלל זוכה להיות כרטיסי תחנות עבודה ושרתים.

Vega 56 אולי יצא לגמלאות אם מה שכתוב בכתבה יתממש, יכול מאוד להיות שההתחלה של שוק הביניים הזה תהיה טיפונת נמוכה מ-V56.

מה שידבר יהיה בעיקר המחיר. אני אישית מאוד מקווה לתגי מחיר שיתחרו בצורה סבירה בשוק הביניים שלו כבר אפילו הכינה תשובה, נראה, עם GTX 1660 SUPER.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Boromir

מתי הם מתכוונים לתת מענה כלשהו ל-RTX 2080 SUPER-2080Ti? 

רשמית - אין ל- כרגע תשובה לשאלה, בצורה הכי מילולית שיש. זה נשאל בהזדמנות. האם זה אומר שאין תוכנית? לא, זה אומר שאין כרגע אפשרות לספר לציבור או עיתונאות בנוגע לתוכניות שכאלה.

אני לא יכול להגיד יותר מדי, אבל יש מידע אולי נכון ואולי לא לתוכניות שלה להשקה הקרובה. לפי ההדלפות (לכאורה), כרגע המטרה היא לתקוף גיימינג כניסה, כרטיס מסך שבנוי לשרת קהל שמחפש פתרונות ב-800 שקלים או פחות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מרגיש שגם פה נכנסים מאוחר מדי להצגה כש-NV כבר מוציאים איטרציה שנייה ממש במקביל ובדומה למה שהיה עם 5700.
ז"א שהם כבר מכרו לא מעט (ולמעשה די הרבה) חתיכות של 16XX למיניהם.
מקווה שההצעה של תהייה מאוד משתלמת אחרת הם שוב יתנו יישור קו שלא ישאיר הרבה רושם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

רשמית - אין ל-AMD כרגע תשובה לשאלה, בצורה הכי מילולית שיש. זה נשאל בהזדמנות. האם זה אומר שאין תוכנית? לא, זה אומר שאין כרגע אפשרות לספר לציבור או עיתונאות בנוגע לתוכניות שכאלה.

אני לא יכול להגיד יותר מדי, אבל יש מידע אולי נכון ואולי לא לתוכניות שלה להשקה הקרובה. לפי ההדלפות (לכאורה), כרגע המטרה היא לתקוף גיימינג כניסה, כרטיס מסך שבנוי לשרת קהל שמחפש פתרונות ב-800 שקלים או פחות.

קראתי כל מיני שמועות על ליבות נאבי גדולות יותר, אז אני מאמין שהתכנית לכל הפחות קיימת כי זה נראה מאוד מנומק עם המון גרפים והדלפות, אבל בסה"כ זו פילוסופיה שאני כן יכול להבין - סתם מתבאס כי זה מעכב את השדרוג שלי -_-

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close