שדרוג מחשב אולפן קיים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב אולפן קיים

Shumy2

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של napoleon45

זה אתר שיותר דומה לתחזית אסתרולוגית מאשר למשהו מהותי שכדאי להתחשב בו.

כבר התרשמתי מחברי הפורום כאן בפקפוקן באמינות\דיוק האתר הזה.

ולא, ברור שגם אני לא חושב שההבדל בין 2600X ל2700X הוא 3% בלבד.

אך והיה וכך נגדיר אותו:

מה שלא הבנתי הוא למה הוא מגיע בכתבה הזו בתור ראיה יחידה לנושא המודבר:

https://hwzone.co.il/main-computers/מיוחד-אך-לא-מספיק-מעבד-ה-ryzen-הייחודי-של-amd-ומ/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

כבר התרשמתי מחברי הפורום כאן בפקפוקן באמינות\דיוק האתר הזה.

בדיוק בגלל זה יש את הפוסט הבא

@napoleon45 בדיונים אחרים
דרוש מחשב לעריכת וידאו, תמונות וגיימינג 5 א' ש"ח
מפרט מחשב לעריכת תמונות + מפרט מחשב לאינטרנט
שהוא ממליץ על 3800X לעומת 3700X מקבל מהמקורות בפוסט הנעוץ בצורה הגיונית ובוחר לעשות לי את המוות(לא הפעם הראשונה) עם שלל הטרלות מכוונות מצידו.

*כן ברור לי שהוא לא המליץ פה על 3800X וזאת לא הנקודה.

אבל איזה קטע ברגע שהוא רואה תגובה של @djelectric פתאום אין בעיות או הטרלות ואז יש חנופה גם אם המפרט זול יותר ועדיף ממה שהוא מציע וכמובן הדיון זורם ולא "נתקע" על ויכוחים מיותרים.

ציטוט של napoleon45

יש למטה מפרט מתוקן ועדיף של djelectric.

בנוסף על זה יש לו נטייה לקרוא לו "ליאור" לפעמים כאילו הם "החברים הכי טובים"(אני בספק שהוא באמת מכיר אותו מעבר לפורום כמו כולם או את שלל חברי צוות האתר).
אז נכון אני לא חבר צוות או מנהל הפורום אבל לא מגיע לי שמשתמש פה בפורום שפותח בפעם השלישית משתמש(@askme ו@KAKADU999 הם המשתמשים הקודמים שלו עם אותו סגנון כתיבה וחוסר פעילות "פתאומי" עם הפרש של 20 ימים) יחליט להתעמר בי גם כאשר הוא מורחק תוך כדי התעללות במערכת הדירוגים כי זה בטוח לא יפסק מצידו ובטח לא כאשר שותקים.

לא אופתע כאשר ההודעה הזאת תימחק כלא הייתה למרות שלא השתמשתי בשפה לא מכובדת ואם אחסם בגלל זה אני אופתע.

זה לא יאמן והזוי בעיני במיוחד בפורום הזה שאמור להיות מוצג כפורום מכובד.
@Shumy2 אני מתנצל על השימוש בדיון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לגלות בגרות בנושא הבעת דעות בפורום. אתם לא נלחמים פה בחירוף נפש על חייכם, אלא בסך הכל נותנים עצות למבקש אקראי שהחליט להרשם לאתר.

אם מידע מוגש לאותו משתמש, אני מאמין שיבצע את השיקול הנכון על פי חוות דעתכם והראיות שהצמדתם להודעות.

אני לא רוצה להגרר בכח לגן ילדים שנוצר פה בין משתמשים, כי זה אבסורדי ובאופן ישיר מוציא אותי מהכנת תוכן לאתר אל טיפול משמעתי בפורום. מעבר לזה, כל המריבות האלה מרחיקות משתמשים חדשים שבסך הכל באים לבקש עצה. אבקש בזאת לחדול מקרב התרנגולות, ולהסתפק בתשובות מועטות ומפורטות ככל הניתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...