עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

orengreen

בעיה מוזרה - טורנטים תקועים אחרי מעבר ספק

Recommended Posts

שלום לכולם,
לפני כמה ימים עברתי מחבילה של בזק+טריפל סי דרך , לבזק+טריפל סי דרך טריפל סי. טריפל סי ניידו אותי אבל הנתב שלהם עוד לא הגיע ואני בינתיים עם הנתב BE של . הם אמרו שהכל אמור להמשיך חלק.
מה שקורה זה שברגע שהניוד קרה גלישה רגילה עובדת, אבל הפסיקו לעבוד לי טורנטים של פיירטביי וRARBG ואחרים, אבל משום מה טורנטים מטראקרים ישראלים עובדים. הטורנטים התקועים לא יורדים לאט - הם לא מתחברים בכלל. ניסיתי דרך יוטורנט וDELUGE, והבעיה בשניהם.
DHT מופיע כ waiting for announce
והטראקרים connection timed out

ההורדות - connecting to peers 0.0%
זה ממש מוזר שטראקרים מסויימים עובדים ואחרים תקועים.
הצילו!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

CCC שמים אותך בNAT שלהם, סביר שזה בגלל זה, להבנתי כדי לצאת מזה צריך לשלם עוד סכום, יש עוד חברות שעובדות ככה, זה לא בהכרח חייב להיות בעייה. בקיצור תגיד לתמיכה על הבעייה, במידה ולא יפתר תעבור ספק.

מקריאה שנייה הייתי מחכה קודם לנתב שלהם.

נערך על-ידי none77

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טריפל סי זוועה בטורנטים, מנסיון. לא הייתי פוסל לחזור לקונפיגורציה הקודמת או בכלל 014 עם של 014.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ae bd

טריפל סי זוועה בטורנטים, מנסיון. לא הייתי פוסל לחזור לקונפיגורציה הקודמת או בכלל 014 עם נתב של 014.

תוכל לפרט למה כוונתך?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כלומר שתחזור לחבילה של בזק שהיית קודם, או פשוט לעבור ספק לבזק בינלאומי, גם כשוק סיטונאי, שהם יספקו תשתית וספק, ותוכל לקבל מהם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ae bd

כלומר שתחזור לחבילה של בזק שהיית קודם, או פשוט לעבור ספק לבזק בינלאומי, גם כשוק סיטונאי, שהם יספקו תשתית וספק, ותוכל לקבל נתב מהם.

התכוונתי ללמה טריפל סי זוועה בטורנטים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בגלל האטות, סינון תעבורה, ואילוצים של ספק שמעוניין להרוויח רוחב פס, דבר שלא קרה לי עם 014 .

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close