חנות מחשבים מולצת בבאר-שבע - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנות מחשבים מולצת בבאר-שבע

Cynicoren

Recommended Posts

שלום,

בעבר רכשתי מחשבים מחנויות "מתמחות" שונות כמו IQPC ו STARTPC, אך גיליתי שאם יש בעיה העסק יכול להיות יקר, לא משתלם ומבזבז זמן אם החנות לא בקרבת מקום.

האם יש חנויות מומלצות בבאר-שבע? רשמים מהזמנת מחשבים מ IVROY או KSP בעיר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

דווקא בין שני החנויות הללו אני מתלבט.. מה קרה לך שם? ולמה העסק יכול להיות יקר?

לא מפתיע אבל אתה סותר את עצמך🤦‍♂️(גם בדיונים שלך שאתה שואל שאלות רטוריות או ממש מתעלם אלא אם שואלים שוב כאשר זה לא דיון שבע"פ, הזוי)
KSP או TMS - איפה מומלץ לרכוש רכיבים? - אפריל 22

ציטוט של zone glide

מניסיון אישי לא יכול להמליץ על TMS, כשאתה שולח לאחריות אתה לא יכול לדעת מה יקרה למוצר עצמו, גם אין ממש נכונות לבוא לקראת הלקוח..

KSP האמת חנות די יקרה אז כנראה שגם לא אידיאלי..

הייתי הולך על @plonter / @Kirill-TMS בכל מקרה לאף אחד מהם אין סניף לידי, ואישית כשהייתה לי תקלה שילמתי רק 45ש"ח על ההלוך אצל פלונטר והם שילמו על החזור כי התקלה לא הייתה באשמתי, ככה זה גם אצל TMS עד כמה שידוע לי.
אצל KSP/Ivory שזה דיי Same Same New Name יש את משחק ה"מזל"/"רולטה רוסית" שזה משתנה בהתאם לסניפים בערים השונות.
מנפלאות KSP🤦‍♂️
המלצה להכלאה בין מחשבים - פורסם אוגוסט 27

ציטוט של RoronoaZoro

במידה ולא תקנה מאילת אני אשאיר את המפרט הבא מTMS(רק תוסיף לו את כרטיס המסך הנוכחי שלך).

*שים לב שאתה צריך לבקש שיעדכנו לך את הביוס בשביל שהמעבד יעבוד עם לוח האם למרות שאני דיי בטוח שTMS יעשו את זה גם מבלי שתבקש.

ציטוט של eliranos25

טוב אז ככה אני מעדכן  הגעתי לksp והנציג צחק עלי ואמר שלא עשיתי שיעורי בית והמעבד לא מתאים ללוח והוא בכלל קטן למארז בקיצור אמר לי מינימום 700 ש"ח על לוח שמתאים יצאתי בבאסה

ציטוט של etal

נפלת על נציג שלא יודע על מה הוא מדבר, הלוח אמנם צריך עדכון BIOS לפני שהוא יעבוד עם המעבד אבל זה משהו שרוב החנויות יעשו בשבילך בחינם, בקיצור תזמין מחנות מקצועית ולא מ-ksp.

(בינתיים גם ל-tms נפתח סניף באילת)

ציטוט של RoronoaZoro

כמה לא מפתיע שהנציג של KSP שיקר לך מאחר ונראה שהוא זה שלא עשה שיעורי בית🤦‍♂️, כי אפשר לראות פשוט באתר היצרן של לוח האם(Gigabyte B450M DS3H) אכן תומך בRyzen 5 3600 בגרסת ביוס F40.
https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450M-DS3H-rev-10/support#support-cpu

nL8KaAp.png
לוח האם הוא Micro ATX ושוב אפשר לראות באתר היצרן שהוא אכן מתאים למארז Antec P8
https://antec.com/product/case/p8.php
aKn4MLS.png

רק שמשם אפשר לרכוש את החלקים ללא הרכבה וזה עדיין עדיף לדעתי מאשר לרכוש מKSP.
חנות TMS באילת - אין הרכבת מחשב ! - אוגוסט 28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחשב באחת החנויות, אחרי כשנתיים כרטיס מסך מתקלקל (היה באחריות 3 שנים). לקחו את המחשב לתיקון (צריך לשלוח בעלות של 50 ש"ח), חזר אחרי חודשיים. כל החופש הגדול של הילדים שלי נהרס.

בחנות אחרת ביקשתי מארז ספציפי עם זכוכית (עלה כ 1000 ש"ח) למחשב חדש. הם לא סיפרו לי שהם קונים אותו מחנות אחרת כי הם לא מספקים אותו. לאחר שהמחשב הגיע, פתחתי לא נכון והזכוכית נשברה. מסתבר שאין על כך שום אחריות, ודלת זכוכית חדשה עולה כ 250 ש"ח מהיבואן (שבהתחלה בכלל לא רצה לספק תחליף).

בנוסף, גיליתי שאחת מציאות הUSB לא עובדת - היה עלי למצוא דרך לשלוח (שוב משלוח 50 ש"ח) את המחשב ארוז היטב (דלת זכוכית) או לקחת אותו אישית לחנות באיזור נתניה, ואמרו לי שזה עניין של להשאיר ולחזור לאחר כמה שעות, אלא צריך להריץ בדיקות וזה יקח מספר ימים. ויתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

מה שאתה חוסך על משלוחים ( נגיד אפילו 100 ש"ח ),

רוב הסיכויים שבאייבורי / KSP יעלה לך לפחות כיפליים

על המחיר הכולל של המערכת, במקרה הטוב.

מבחינת הזמן - תחסוך את זמני ההובלה, אבל אף אחד לא יבטיח לך

מה יהיו זמני התיקון בחנויות על אף שהן ממש לידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות מחשבים זולות שמתמחות בגיימינג בבאר שבע היא מצוקה רבת שנים, זה משהו שאני עד לתלונות שלו בפורום לפחות בעשר השנים האחרונות. כעיר יחסית סטודנטיאלית אני בעצמי טיפה מתפלא, אבל אני מניח שללוגיסטיקה גם "עונש" בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...