32GB - אוברקיל היום? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

32GB - אוברקיל היום?

zone glide

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות מפרט חדש...

בעקרון השיקול הוא האם להסתפק ב-16GB או שכבר ללכת על 32GB.

השימושים שלי לא כבדים בעקרון.. לפעמים אבל אני כן מוצא את עצמי פותח המון כרטיסיות בכרום, וכנראה שגם אפתח עוד כמה דברים...

האם זה ייתן יותר מרווח לנשימה בעתיד בלי לשדרג את הזיכרון?

בעקרון השימוש הוא משחקים אבל גם זה לא יותר מדי... ואולי אני בעתיד אתחיל להתעסק קצת בעריכה..

האם במשחקים היום באמת יש הבדל בין 8GB ל-16 למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

השימושים שלי לא כבדים בעקרון.. לפעמים אבל אני כן מוצא את עצמי פותח המון כרטיסיות בכרום, וכנראה שגם אפתח עוד כמה דברים...

האם זה ייתן יותר מרווח לנשימה בעתיד בלי לשדרג את הזיכרון?

לא מצריך 32GB.

ציטוט של zone glide

בעקרון השימוש הוא משחקים אבל גם זה לא יותר מדי... ואולי אני בעתיד אתחיל להתעסק קצת בעריכה..

שקונים מחשב חדש, חושבים קדימה. אם יש אופציה שהשימוש יהיה איפשהו בין 16 ל 32 מבחינת שימוש של עריכה וכדומה,

אז מסתכלים על מה ההבדל בכסף בין 16 ל 32 ואם זה מצדיק את זה.. זה תלוי בך.

ציטוט של zone glide

האם במשחקים היום באמת יש הבדל בין 8GB ל-16 למשל?

כן. אנחנו בשנת 2019. לרכוש מחשב חדש לגיימינג מודרני כדאי ללכת על 16. 8 יכול להספיק, לא ממליץ מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש לChrome תוסף
The Great Suspender
כנ"ל לFirefox
Auto Tab Discard
How Much Memory Do You Need: 8, 16 or 32GB of RAM? - tomshardware - April 22, 2019

ציטוט

16GB: The Sweet Spot
Today, 16GB is the sweet spot between price and capacity for most enthusiasts and gamers. That amount gives you the headroom to do a couple of things at once, without having to close tabs or applications to exceed your available .

Even with The Division 2 using 11 GB (system total), keeping a browser up with 14 tabs, using MS Word, and streaming Twitch in the background, I used around 14 GB. This is getting close to the 16 GB limit, but how often are you really leaving all your work open and playing a game?

My personal system has 32 GB in total and I find it difficult to go over even 16GB with my use model. My typical use includes gaming, MS Word and Excel, photo manipulation in Paint.Net and keeping a dozen or more browser tabs open.

If you’re a professional, however, your needs are different. Those who are rendering large files or doing other memory intensive work, should consider going with 32GB or more. But outside of those kinds of use cases, most of us can get by just fine with 16GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לא מצריך 32GB.

שקונים מחשב חדש, חושבים קדימה. אם יש אופציה שהשימוש יהיה איפשהו בין 16 ל 32 מבחינת שימוש של עריכה וכדומה,

אז מסתכלים על מה ההבדל בכסף בין 16 ל 32 ואם זה מצדיק את זה.. זה תלוי בך.

כן. אנחנו בשנת 2019. לרכוש מחשב חדש לגיימינג מודרני כדאי ללכת על 16. 8 יכול להספיק, לא ממליץ מניסיון.

יש בערך הבדל של 200 שקל משהו כזה..

שווה את זה?

חלק אמרו לי שלא ואולי עדיף להשקיע אותו במקום אחר..

אולי ב- GEN4 כלשהו? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

יש בערך הבדל של 200 שקל משהו כזה..

שווה את זה?

חלק אמרו לי שלא ואולי עדיף להשקיע אותו במקום אחר..

אולי ב-NVMe GEN4 כלשהו? 

נראה לי שיותר פשוט לראות את הדיון של המפרט עם התקציב המלא כולל החריגה כדי לעזור לך להחליט למרות שכרגע 16GB יספיק לך ואם תתחיל להתעסק בעריכה תשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

אני חושב אחרת..

נראה שכבר החלטת אז למה אתה שואל בכלל🤔
תשקיע את העוד

ציטוט של zone glide

200 שקל משהו כזה..

ונגמר הסיפור אם כסף הוא לא בעיה.

רק תענה על השאלון בדיון שלך בייעוץ לפני רכישת מחשב כדי לקבל מפרט בהתאם לצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו תחשוב קצת.. הכוונה שלי בתגובה שלי הייתה להודעה שלך לפני שערכת אותה.. אתה לא יכול לבוא בטענה של "הנה כבר החלטת אז למה אתה שואל בכלל" אם ערכת את ההודעה שלך... לא ראיתי את העריכה בכלל....

השאלון לא רלוונטי במקרה הזה.. זה התייעצות אחרת לגמרי.. זה לא שיש לי תקציב ואני פשוט מבקש המלצה למשהו מסוים.. אני דן קודם כל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

אוי נו תחשוב קצת.. הכוונה שלי בתגובה שלי הייתה להודעה שלך לפני שערכת אותה.. אתה לא יכול לבוא בטענה של "הנה כבר החלטת אז למה אתה שואל בכלל" אם ערכת את ההודעה שלך... לא ראיתי את העריכה בכלל....

השאלון לא רלוונטי במקרה הזה.. זה התייעצות אחרת לגמרי.. זה לא שיש לי תקציב ואני פשוט מבקש המלצה למשהו מסוים.. אני דן קודם כל..

העריכה שלי הייתה לעשות אותה יותר ברורה(יש בזה צורך בדיון איתך) וכן אני יכול לבוא בטענה שאתה עונה תשובה קצרה ברורה ולא עניינית ובסוף מתלונן, ומה יש לשאול פה שחיפוש בגוגל לא ייתן לך את התשובה שנשאלה אין ספור פעמים ברחבי הרשת נראה שאתה זה שצריך "לחשוב קצת"🤦‍♂️
קיבלת תשובות ברורות יספיק לך 16GB(אותה תשובה קיבלת גם בדיון יעוץ לפני רכישת מחשב אז בוא נשאל שוב🤦‍♂️) אלא אם סתם בא לך לפתוח 300 טאבים בכרום להשאיר אותם פתוחים + משחק(לא בדיוק שימוש הגיוני) ואולי עריכה בעתיד משמע לא כרגע...
השאלון רלוונטי ולא מחייב אותך באמת לרכוש זה רק יעשה את כל העניין ברור יותר ונוכל באמת לראות איפה להשקיע בהתאמה את אותם 200ש"ח+-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה תזלול את מה שיש לך ותבקש עוד. בעיקר כשמדובר בחומרים בהפרדה גבוהה.

אבל אישית, 32 יותר ממספיק לרוב השימושים (לי יש), ובכלל 32 או יותר באמת צריך בעיקר עבור עריכה, ואולי מכונות וירטואליות (VM). שאז צריך גם כמה שיותר ליבות ונימים כדי לאפשר מספר מכונות בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...