מחפש לקנות עכבר גיימינג חוטי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות עכבר גיימינג חוטי

haim.hdd

Recommended Posts

שלום,

מחפש המלצה לעכבר חוטי לגיימינג עד 350 שקל.

אחרי שקניתי פעמיים את RADAZR DEATH -ADDER 3500DPI ופעמיים העכבר הזה נהרס לי עם אותה תקלה - אעדיף לא לקבל המלצות לדגמים של חברת RAZAR.

אבל אשמח להמלצה על עכבר בעיצוב שלו, כלומר לא הרבה מקשים, DPI מעל 3000.

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשלם כל כך הרבה כסף על עכבר, יש מותגים זולים שלא נופלים מהשמות הגדולים בתחום.

למשל, רכשתי עכבר גיימינג למחשב של הבן שלי 3200DPI בנוי טוב עם כבל באיכות גבוהה.

עלה לי פחות מ-100 ש"ח באופיס-דיפו. סדרת -M425G Scorpion של המותג MARVO.

העכבר ממש איכותי בשביל המחיר המצחיק שלו ובנוסף מגיע עם תכנה מרשימה לתכנות הפונקציות בעכבר.

היו לי עכברים יקרים של לוג'יטק, רייזר... ותאמין לי העכבר הזה לא פחות טוב מהם.

אגב, הדגם החדש שלהם G960 עם סטיק אנולוגי בצד בכלל מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את MG425 ב- DEPT, רק דגם אחר עם הרבה מקשים שאני לא רוצה.

בכל מקרה העבר שלך נמכר ב-2 חנויות בזאפ באיזור 85 שקל. אין עוד חנויות מוכרות ונפוצות חוץ מ- DEPOT  לעכבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

למה לשלם כל כך הרבה כסף על עכבר, יש מותגים זולים שלא נופלים מהשמות הגדולים בתחום.

למשל, רכשתי עכבר גיימינג למחשב של הבן שלי 3200DPI RGB בנוי טוב עם כבל באיכות גבוהה.

עלה לי פחות מ-100 ש"ח באופיס-דיפו. סדרת -M425G Scorpion של המותג MARVO.

העכבר ממש איכותי בשביל המחיר המצחיק שלו ובנוסף מגיע עם תכנה מרשימה לתכנות הפונקציות בעכבר.

היו לי עכברים יקרים של לוג'יטק, רייזר... ותאמין לי העכבר הזה לא פחות טוב מהם.

אגב, הדגם החדש שלהם G960 עם סטיק אנולוגי בצד בכלל מדהים!

אי אפשר להגיד לא נופלים כשבאף מקום לא ציינת איזה חיישן יש לעכבר הזה. מטורף, 40 אלף DPI (שטיק מרקטינג נטו, אף אחד לא משתמש מעל 1600), עיצוב "גיימרי" זה דברים שכל עכבר סיני ב20 שקל יכול לשווק את עצמו עליהם. מה יש בפנים? איך הארגונומיקה? מה התוחלת חיים של המוצר (כפתורים, גלגלת)? שאלות הרבה יותר חשובות שלא תמצא עליהם אף תשובה עבור העכבר הזה. 

אתה צודק שאין סיבה לשלם כל כך הרבה כסף, אבל גם אין סיבה לא להוסיף עוד 40-50 שקל מהמחיר של עכבר כזה ולקחת משהו אמין וטוב כמו G102 של לוגיטק.  130 שקל, יותר ממספיק לכל צורך. זה לא שעכברים של לוגיטק, , steelseries בהכרח עולים מאות שקלים, יש להם דגמים זולים ומעולים. כשאתה עולה במחיר אצל החברות האלה זה בעיקר בשביל פיצ'רים כמו משקולות וכו'. בKSP יש כרגע סייל די גדול על מוצרים של , שווה להסתכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אי אפשר להגיד לא נופלים כשבאף מקום לא ציינת איזה חיישן יש לעכבר הזה. RGB מטורף, 40 אלף DPI (שטיק מרקטינג נטו, אף אחד לא משתמש מעל 1600), עיצוב "גיימרי" זה דברים שכל עכבר סיני ב20 שקל יכול לשווק את עצמו עליהם. מה יש בפנים? איך הארגונומיקה? מה התוחלת חיים של המוצר (כפתורים, גלגלת)? שאלות הרבה יותר חשובות שלא תמצא עליהם אף תשובה עבור העכבר הזה. 

ואיפה העכבר של לוג'יטק בדיוק מיוצר לא בסין...?

עזוב שטויות, עכבר לא צריך לעלות יותר מ-150 ש"ח.

יש לי עכברים יקרים  של לוג'יטק ורייזר ולכולם היו בעיות לאורך הזמן כמו עכבר סיני ב80 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

ואיפה העכבר של לוג'יטק בדיוק מיוצר לא בסין...?

עזוב שטויות, עכבר גיימרים לא צריך לעלות יותר מ-150 ש"ח.

יש לי עכברים יקרים  של לוג'יטק ורייזר ולכולם היו בעיות לאורך הזמן כמו עכבר סיני ב80 ש"ח.

"מוצר סיני" לא מתאפיין בכך שהוא מיוצר במפעל בסין אחרת היינו קוראים להכל סיני. מי עיצב אותו, מי תכנן, איזה רכיבים יש בפנים ומה האיכות שלהם? כשזה נוגע לעכברי גיימינג כל החברות הגדולות משתמשות בחיישנים של Pixart שידועים כהכי טובים, במה העכבר הזה של MARVO משתמש? אין לי מושג ואין לי איפה למצוא את המידע הזה.

שוב אם השורה התחתונה היא שלא צריך להוציא יותר מ150 שקל על עכבר אז אני מסכים. זה לוקסוס, למי שיש תפאדל, למי שאין ב130 שקל תביא לוגיטק G102 אמין ומוכח, זה עכבר שמשתמשים בו גם בסצינת ESPORTS. או עכברים מקבילים של ,CoolerMaster וכו', לכולם יש עכברים זולים. לא משתלם ולא כדאי לקחת משהו כמו שהצעת בשביל 30 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, כל אחד וההעדפות שלו. אם העכבר משמש בעיקר ל-FPS ואתה רוצה נתונים טכניים ואיכות בניה טובים, ה-G403 על שתי גרסאותיו טוב. גם ה-Prodigy נהדר עם חישן מדויק ואיכות בניה דומה. את שלי ספציפית הזמנתי ב-40 דולר מאמאזון, והאחריות של לוג'יטק היא בינלאומית כך שאין בעיה.

עכבר תחרותי נוסף הוא ה-MM710 של Coolermaster, עולה מאמאזון 210 שקלים. מחיר מקובל לדעתי בהתחשב בחומרה שבו ובמשקל.

לכל אלה שציינתי חישני Pixart מהדורות האחרונים ואין להם מחלות ג'יטרינג, פרדיקשן, ו-LOD גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...