מקס לאומי קארד מנסים לרמות אותי, מה אפשר לעשות - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקס לאומי קארד מנסים לרמות אותי, מה אפשר לעשות

Tom Snir

Recommended Posts

מחוק תביעות קטנות, ציטוט:

ייצוג על ידי עורך דין

• בכל אחד מהמקרים הבאים יכול עורך דין להופיע בבית המשפט לתביעות קטנות:
    • עורך הדין עצמו הוא צד לתביעה.
    • בית המשפט התיר ייצוג על-ידי עורך דין ונימק זאת. (לשם כך יש לבקש מראש מבית המשפט לאפשר לאותו צד להיות מיוצג על ידי עורך הדין).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

לא יודע אם להמשיך לעדכן על המקרה הזה אבל אנסה בכל זאת. כאמור פעם אחרונה שדיברתי עם לאומי קארד שילמתי להם חלק מהסכום שהם טענו שאני חייב בגלל הטבת חיובים דחויים על רכישות בחו"ל. זה עדיין השאיר אותי עם חוב של 2000 ש"ח בערך על דברים שלא ביצעתי. אחרי כמה ימים קיבלתי הודעה בפייסבוק מנציג שלהם שהעניין הוסדר ולא קיים חוב על שמי. הנחתי שהם הבינו שהייתה טעות וסופסוף אוכל לסיים את ההתקשרות עם לאומי קארד. אני מזכיר שאת הכרטיס ביטלתי כבר ביולי.

image.thumb.png.588b1968214638ca9912c7884e0a3586.png

לפני כמה ימים אני מקבל טלפון מהגבייה של לאומי קארד, יש לי חוב של 500 ש"ח הפעם. מכיוון שאני כבר מנוסה, ביקשתי פירוט של מה המקור של החוב, לא זיהיתי אף אחד מהמקורות (הזכירו שוב את המכון כושר, (בדקתי והחיוב האחרון שם היה ביוני ובסכום שונה ממה שהם אמרו לי, לא מסתדר), עוד משהו מחו"ל שלא ידעתי מה זה בכלל). הסברתי שוב שאין לי כרטיס שלהם, שהחוב לכאורה שהיה לי שולם וכו'. לא עזר, תשלם.

האמת שאני כבר לא מתרגש, נראה שהם פשוט ממציאים סכומים שונים כל פעם, ממקורות לא ברורים ומנסים לגרום לי לשלם את זה. אני בעיקר בהלם שככה חברה כל כך גדולה מתנהלת, ברמאות ואיומים. אם מישהו עוד מתעניין אמשיך לעדכן, אבל לא נראה לי שתביעות קטנות או גדולות זה הכיוון שאבחר בו. כרגע פשוט מחכה לטלפון הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...