מקס לאומי קארד מנסים לרמות אותי, מה אפשר לעשות - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקס לאומי קארד מנסים לרמות אותי, מה אפשר לעשות

Tom Snir

Recommended Posts

הדחייה בחיוב היא חלק קטן מהבלאגן שלאומי קארד עשו. הבעיה שלי הייתה שאחרי שיחת טלפון אחת, שניסיתי לברר על מה החיובים, הנציגה המקסימה שלחה לי את ההודעה הבאה (צינזרתי את הטלפון שלה כמובן)

leumi.thumb.jpg.f7bfd834e67064ba12f78eb9b41669f3.jpg

זה היה כשהם רצו שאשלם 2000 שח על חוב שלא היה לי מושג על מה הוא. כמו שאמרתי, שילמתי את הדברים שהם הסבירו לי, משהו כמו 500 ש"ח סה"כ, והשאר סירבתי. לא יודע מה יקרה עכשיו, הוצאה לפועל או שהם עלו על הטעות שלהם ותיקנו אותה. אבל הסיבה שפתחתי את השירשור פה הייתה כי זה מלחיץ לקבל הודעות כאלה, ורציתי עזרה. עשיתי מה שייעצו לי וזה עזר, אז שוב תודה למי שעזר.

אין לי מושג איך השירות בכרטיסי אשראי אחרים, גרוע יותר הוא לא יכול להיות אבל. בחיים לא נתקלתי בשירות גרוע וגזלני יותר מלאומי קארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של No-One

לא ברור לי איך הגעת לזה, המלצתי לו על ישראכרט לאחר שצעקו עליו וכהנה וכהנה כדלעיל, בתור חברה עם שירות אנושי ומעולה מנסיוני בתור לקוח, ולא שום דבר אחר.

תנסה להיות חייב להם כסף ואז תראה איזה שירות אנושי ומעולה תקבל.

ההתנהלות של אומי קארד כמו שמובאת פה באמת דוחה אבל זאת ההתנהלות מול מחלקה שכל תפקידה זה לגבות חובות מאנשים.

המטרה שלהם זה לגבות את החוב , אתה לא לקוח שלהם ולא מעניין אותם לתת לך שרות. הם יפעילו עליך כל לחץ ומניפולציה שהם יכולים על מנת לגבות את החוב שהם טוענים שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אתה לא לקוח שלהם ולא מעניין אותם לתת לך שרות.

למה אתה אומר שאני לא לקוח שלהם? כל זמן שההתקשרות ביננו לא הסתיימה, אני עדיין לקוח.

ציטוט של lompy

הם יפעילו עליך כל לחץ ומניפולציה שהם יכולים על מנת לגבות את החוב שהם טוענים שיש לך.

אולי, זה לא עזר להם במיוחד במקרה שלי אבל. אולי אם היו מדברים איתי בצורה קצת יותר הגיונית, הייתי מבין על מה מדובר.

בכל מקרה, אני חושב שאם היית במקום שלי, שמישהי צועקת עליך בטלפון שאתה הולך למשפט והוצאה לפועל על חוב שאין לך מושג מה הוא, לא היית אומר וואלה, הם רק עושים את העבודה שלהם. לא מאחל לך להיות במצב הזה, זה לא הפינוקים שלאומי קארד מתפארים בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה בסדר מה שהם עושים, הנקודה היא שזאת דרך ההתנהלות של גופים שמנסים לגבות חוב ואתה לא צריך להתרגש מזה.

לא יודע איך לאומי קארד פועלים אבל הרבה פעמים זאת אפילו חברה חיצונית שהם שוכרים שמתמחה בגביית חובות.

מבין שהסוטאציה לא נעימה ומלווה אותך במהלך כל היום אבל זה בדיוק המטרה שלהם , לגרום לך לשלם את חוב.

זה שהיא צועקת ומאיימת לא אומר זה נכון.

אני בכוונה לא ממליץ לא לך איך לפעול כי אני לא יודע מה דרך ההתנהלות הנכונה במצבים כאלה ואני גם לא חושב שמישהו פה בפורום מוסמך ליעץ אלא אם הוא עבר חוויה דומה בעצמו.

מה שאני כן יכול אולי להמליץ לך זה לנסות לחפש גופים שנותנים יעוץ משפטי בחינם למצבים כמו שלך.

למשל

https://www.kolzchut.org.il/he/סיוע_משפטי_חינם_או_בתשלום_סמלי

דבר נוסף שאתה יכול לנסות זה לפנות עם הסיפור לתוכניות צרכנות , טלווזיה או רדיו , הם אוהבים סיפורים כאלה ואני גם מכיר מישהו שבאמת עזרו לו.

--עריכה--

הנה לינק יותר ממוקד

https://www.kolzchut.org.il/he/צרכנות

אתה יכול לפנות לשי"ל למשל.

בקיצור תעשה חיפוש , אני בטוח שיש לא מעט גופים שיכולים לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

תנסה להיות חייב להם כסף ואז תראה איזה שירות אנושי ומעולה תקבל.

ההתנהלות של אומי קארד כמו שמובאת פה באמת דוחה אבל זאת ההתנהלות מול מחלקה שכל תפקידה זה לגבות חובות מאנשים.

המטרה שלהם זה לגבות את החוב , אתה לא לקוח שלהם ולא מעניין אותם לתת לך שרות. הם יפעילו עליך כל לחץ ומניפולציה שהם יכולים על מנת לגבות את החוב שהם טוענים שיש לך.

נראה לך שאיזה פקידה כלומניקית תשלח הודעת וואטסאפ כאילו הוא איזה חבר שלה? מי יכול לאיים בהוצאה לפועל כמו עבריין מבלי לתת פירוט עסקאות? 
אני מזמן הייתי תובע אותם בתביעות קטנות, מעלה הקלטות בהן מסרבים לתת לו פירוט (לדבריו) ואת ההודעה ההזויה הזו, הם היו לומדים לקח משמעותי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בסרט , רק אתה תלמד אותם לקח.

גופים ששווים מיליארדים ויש להם של עורכי דין.

וחוץ מזה הם נתנו לו פירוט , הוא טוען שיש שם דברים שהוא לא מכיר ולא מבין למה הם מחייבים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא כמה מקרים כבר קרו במועצה הישראלית לצרכנות של אנשים שיצאו עם פסקי דין שמנים נגד גופים עם מיליארדים וסוללות עורכי דין, אני חושב שאתה תתעייף די מהר...

נכון שהוא לא יביא לצדק לאומי, אבל הוא יקבל את שלו בריבית דריבית.

האדם אומר שיש לו ראיות.

על מה אתה ממשיך להתווכח עם כולם? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתווכח עם שום דבר , אתם סתם מקשקשים פה על תביעות כשיש לכם חלקי סיפור ושום ידע משפטי.

בנתיים זה נראה כמו סיפור של חוסר הבנה/טעות של מי מהצדדים ושהתיחסו אליו לא יפה כשהוא ניסה להבין בגין מה החוב.

כרגע הוא קיבל פירוט של החוב , את חלקו שילם כי הוא אמיתי ואת חלקו הוא חושב שהוא לא צריך לשלם כי הוא לא אמיתי.

בקיצור , תעשה סדר במסמכים שלך ,תראה מה שילמת ועבור מה , תראה מה טוענים שאתה עוד צריך לשלם - מה מזה אמיתי , אולי יש שם דברים שאתה לא זוכר , אולי יש לך שם דברים ששילמת מהכרטיס החדש וזה תשלום כפול.

תנסה להסתדר איתם למרות היחס האגרסיבי ואם זה לא מצליח תנסה לפנות לשי"ל או לתוכנית צרכנות כזאת או אחרת שיעזרו לך מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אתה חי בסרט , רק אתה תלמד אותם לקח.

גופים ששווים מיליארדים ויש להם סוללה של עורכי דין.

וחוץ מזה הם נתנו לו פירוט , הוא טוען שיש שם דברים שהוא לא מכיר ולא מבין למה הם מחייבים אותו.

לא רק אני, גם רבים וטובים מארה"ב שקיבלו מהם מילארדי דולרים כי הם התחכמו איתם. 
כפי שאמרתי, בית משפט לתביעות קטנות, אין שום צורך בעורך דין. וגם בתחילת השרשור ציינתי שעדיף להימנע מכך, אבל לפעמים אין ברירה.

לדעתי חי בסרט הוא אדם שרואה באופן נורמטיבי איום בוואטסאפ על ידי בחורה שחושבת שהיא איזה Bounty hunter, אבל כל אחד ודעותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אתם סתם מקשקשים פה על תביעות כשיש לכם חלקי סיפור ושום ידע משפטי.

1.אף אחד לא  יצג את עצמו בתור עו"ד, או יועץ משפטי.

2.לתביעות קטנות לא צריך ידע משפטי.

3.שוב, אם הוא אומר שיש חד"כ בכפר סבא ועוד חיובים שהוא לא יודע מהם לא אתווכח איתו ע"ז, אם תצא מהנחה שהוא מבין על מה הוא מדבר אז אין עצה אחרת לתת לו

ציטוט של Tom Snir

יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ביקש עו"ד, אלא רעיון. כשמבקשים כאן עצה למפרט מצפים להמלצה ממנכ"ל או ממהנדס חשמל שידע כמה ביטים מסתובבים בPBC בכל רגע נתון?

לא צריך להיות מומחה במשפטים כדי לתת לינק לתביעות קטנות עם מס טלפון ששם כבר הוא יראה אם יש לו קייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mzn

לא רק אני, גם רבים וטובים מארה"ב שקיבלו מהם מילארדי דולרים כי הם התחכמו איתם. 
כפי שאמרתי, בית משפט לתביעות קטנות, אין שום צורך בעורך דין. וגם בתחילת השרשור ציינתי שעדיף להימנע מכך, אבל לפעמים אין ברירה.

לדעתי חי בסרט הוא אדם שרואה באופן נורמטיבי איום בוואטסאפ על ידי בחורה שחושבת שהיא איזה Bounty hunter, אבל כל אחד ודעותיו.

כשאתה תובע חברה בתביעות קטנות מיצג אותם עורך דין (מה שלך אין).

וכשאתה מפסיד להם בתביעה , אתה משלם להם הוצאות משפט.

לא נראה לי שהיתחסו אלי לא יפה ואימו עלי בהוצאה לפועל זה עילה לתביעה.

אבל בגלל שלא אתה ולא אני עורכי דין אז לא חושב שיש פה מקום לצאת בהצהרות שאתה היית תובע אותם ומלמד אותם לקח.

ציטוט של No-One

.אף אחד לא  יצג את עצמו בתור עו"ד, או יועץ משפטי.

וזאת בדיוק הבעיה שלכם , מקשקשים על תביעות בלי שום ידע משפטי

ציטוט של No-One

לתביעות קטנות לא צריך ידע משפטי.

לא , אבל צריך עילה לתביעה

ציטוט של No-One

שוב, אם הוא אומר שיש חד"כ בכפר סבא ועוד חיובים שהוא לא יודע מהם לא אתווכח איתו ע"ז, אם תצא מהנחה שהוא מבין על מה הוא מדבר אז אין עצה אחרת לתת לו

אני חושב שנתתי לו 2 עצות מצוינות , שאחת מהם היא להתיעץ עם מישהו שבניגוד לשניכם באמת יש לו ידע משפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר באנשים פרטים אז אסור , אם הוא תובע גוף כמו לאומי קארד אז מי שייצג אותם זה אחד מעורכי הדין שלהם שמועסק בחברה.  למרות שזה אסור , זה מה שקורה בפועל. מולך עומד בן-אדם עם ידע משפטי שלך אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...