לא מצליח להתקין ווינדוס על ssd - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין ווינדוס על ssd

Omri Salem

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאני הייתי מנסה: קודם כל מחבר את ה לאותו חיבור ה SATA בלוח שבו ההתקנה עוברת בהצלחה על ה HD וגם עם אותו הכבל (נתקלתי כבר במקרים שכבל ה SATA היה דפוק והדיסק זוהה בביוס אבל גרם לבעיות בהתקנה).

יוצר את ה DOK של ההתקנה בגירסא האחרונה דרך הכלי הרשמי של .

בזמן ההתקנה, למחוק את כל המחיצות שקיימות כרגע בדיסק ולתת להתקנה ליצור את המחיצות הדרושות.

אולי שווה גם לנסות לעדכן ביוס.

תעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

יכול להיות שקיבלת SSD תקול, מה שם המותג של ה-SSD?

נסית להתקין על SSD אחר?

SSD של , לא יודע אם קיבלתי תקול אין לי עוד אחד כדי לבדוק.

אם מישהו יכול להסביר לי איפה בבדיוק אני יכול לשנות ל UEFI ?

בדקתי קצת בגוגל הדווינדוס שלי בעברית אז אני לא יודע אם זה תואם או לא אבל איפה שצריך לבדוק אם זה UEFI רשום לי 

מצב BIOS  :  מדור קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רשום מצב ביוס: מדור קודם יש לשנות אותו ל-UEFI, כמו כן ה-ISO של חלונות צריך להיות גם UEFI ותואם, בהתאמה המחיצות של ה- צריכות להיות מוגדרות GPT ולא MBR שזה דור קודם. אלא אם כן תגדיר MBR ואז תוכל להשאיר ביוס על דור קודם. כמו כן, יש לנקות את המחיצות ב- לחלוטין ולתת לחלונות ליצור אותן. האופציה השלישית היא לעשות שכפול מדויק של הקשיח אל ה- בלי שום שינויים, זה אמור לעבוד גם כן. כמובן בעזרת תוכנה כגון MACRIUM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

נו איפה הצילום?? תצלם ונראה

לא כלכך הבנתי מה אני אמור לצלם?

ציטוט של ae bd

אם רשום מצב ביוס: מדור קודם יש לשנות אותו ל-UEFI, כמו כן ה-ISO של חלונות צריך להיות גם UEFI ותואם, בהתאמה המחיצות של ה-SSD צריכות להיות מוגדרות GPT ולא MBR שזה דור קודם. אלא אם כן תגדיר MBR ואז תוכל להשאיר ביוס על דור קודם. כמו כן, יש לנקות את המחיצות ב-SSD לחלוטין ולתת לחלונות ליצור אותן. האופציה השלישית היא לעשות שכפול מדויק של הקשיח אל ה-SSD בלי שום שינויים, זה אמור לעבוד גם כן. כמובן בעזרת תוכנה כגון MACRIUM.

ה ISO עשיתי על לפי הסרטון הזה :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Omri Salem

אתה מתכוון צילום כזה?

זה מה שהוא התכוון, אבל זה לא באמת עוזר. 

הבעיה כנראה בהגדרות של הביוס תנסה מה שהציעו פה למעלה.

בנוסף אם תצרוב את הISO על הUSB בצורה שונה זה יכול לעזור תשתמש עם rufus תנסה בשתי האפשרויות GPT וMBR 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...