מהיום בישראל: YouTube Premium לסרטונים נטולי פרסומות - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום בישראל: YouTube Premium לסרטונים נטולי פרסומות

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של cmicky86

או למי שלא רוצה לשלם - פשוט יתקין תוסף נהדר לפיירפוקס וכרום הנקרא - Ad block plus 

ויגיד שלום לפרסומות של יוטיוב ללא בזבוז שקלים מיותרים לחברה שגם ככה מרוויחה מיליונים בחודש

🤔עדיף uBlock שצורך פחות משאבים...

_ASVUR4jpDl5nLqyKuwyi0AnoiFWKyZ-9Tg2oWmU

pqggnbOipZF-6cOJuBXrI7db5niHlhZqPoe9fRT5

אגב כתוב "Background Play" שזה ניגון ברקע בעזרת "our new music app" בנוסף כי אין לך לחצן הורדה בYoutube דרך הדפדפן של המחשב(מבלי שהתקנת בעקיפין משהו שלא קשור לגוגל), לכן זה יותר מיועד למשתמשי הסלולר וספציפית למשתמשי הiOS(הגן הסגור) כי משתמשי הAndroid עוקפים דיי בקלות את עניין החסימת פרסומות/הורדות/ניגון ברקע עם מסך כבוי...

clum11.png

clum13-1.jpg

dQYsUnf.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש!!!!! עולם כהרגלו נוהג. מי הדפוק המסכן שיצטרך להמשיך ולזהם ולסבול מהזוהמה הזו של פרסומות.... זה שאין לו! ודווקא הוא שאפילו לא יכול להרשות לעצמו את מה שמוכרים בפרסומות.... דווקא הוא יצטרך לספוג ולהזין עצמו מהם. "יחידי סגולה" ובעלי ממון שניחנו ביכולת לצפות בכל זה וגם להנות מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(וסליחה חברים אבל יש לי שאלה בקשר למערכת התגובות). לפני כמה ימים התקנתי כונן וOS חדשים. מאז, אני לא רואה שניתן לערוך את התגובות באתר. אני גם לא רואה את אפשרות התגובה בפייס (למרות שהפייס לא ממש מפריע לי). (גם את היכולת לדלג על מילוי CAPTCH ולעבור ישר להורדות אני אבדתי) _ (עכשיו חייבת למלא ולהקליק מליון פעם עד שאקבל וי V ואעבור להורדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מישהו כאן קישקש שזה מיועד למשתמשי .
אגלה לכם סוד כמוס(ידוע ומפורסם וניתן למציאה להורדה להתקנה ולשימוש בקלי קלות)
YOUTUBE VANCED
גם בלי פרסומות.
גם ממשיך לנגן כשהמסך נכבה.
מספיק להיות טיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הנקודה שלך... כן, יש גירסאות פרוצות של ככה ש"לא צריך לשלם". יש גם גירסאות פרוצות של ספוטיפיי ככה ש"לא צריך לשלם". יש גם טורנטים של כל הסרטים והסדרות שקיימות בעולם ככה שגם לנטפליקס "לא צריך לשלם". גם תוכנות ומשחקים פרוצים יש בטורנטים, אז גם עליהם "לא צריך לשלם".

פיראטיות היתה קיימת מאז ומעולם. מה אתה מנסה להגיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

מישהו כאן קישקש שזה מיועד למשתמשי סלולר.
אגלה לכם סוד כמוס(ידוע ומפורסם וניתן למציאה להורדה להתקנה ולשימוש בקלי קלות)
YOUTUBE VANCED
גם בלי פרסומות.
גם ממשיך לנגן כשהמסך נכבה.
מספיק להיות טיפשים.

תראו מי חזר ממשולש ברמודה(תגובה אחרונה 2018 בדצמבר 16) ונזכר להגיב לדיון מחודש שעבר...
פעם התגובות שלך היו יותר חכמות(איזה נפילה), אפילו לא הבנת שפירסמת את אותה תגובה פעמיים.

זה לא דיון בע"פ כי כתבתי

ציטוט של RoronoaZoro

לכן זה יותר מיועד למשתמשי הסלולר וספציפית למשתמשי הiOS(הגן הסגור) כי משתמשי הAndroid עוקפים דיי בקלות את עניין החסימת פרסומות/הורדות/ניגון ברקע עם מסך כבוי...

ומה שכתבת רק מחזק את מה שאמרתי ביחס למשתמשי האנדרואיד סה"כ בחרתי לא לציין את שם היישומון("סוד כמוס" אעלק🤦‍♂️) ובחרת להתעלם מהפתרון הפיראטי שבו אתה מגלה עוד "סוד כמוס" למשתמשי הiOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...