באיזו שנה אנחנו?! נוקיה מתרפקת על העבר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזו שנה אנחנו?! נוקיה מתרפקת על העבר

yonatan.mendelson

Recommended Posts

חברת HMD Global ניצלה את תערוכת ה-IFA 2019 הגדולה בגרמניה בכדי להציג צמד מכשירים חכמים לשוק הביניים - ושלושה מכשירים סלולריים טיפשים שמזכירים את ימי תחילת המילניום

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

מה כל הבכי והנהי? גישה אנכרוניסטית? מה בדיוק רוצים שיעשו? נוקיה השיקה מכשירים טובים במחירים טובים. מי שרוצה שיאומי שיקנה שיאומי (ויגלה שאין לו NFC או AptX).

דווקא יש לMi 8/Mi 9/Mi 9T/Mi 9T Pro בטווח מחירים של 1177ש"ח עד 1665ש"ח(בדגמים עם נפח של 64GB עד 128GB), מה שאין זה מכשירים מחברות אחרות שייתנו את אותם ביצועים באותה רמת המחיר שלהם(חוץ מהMi 9T לא גרסת הPro שהוא הכי פחות משתלם והוא עם ביצועים של מכשיר ביניים ביחס ל3 האחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נוגע ב MIUI. כששיאומי תייצר מכשירי נדבר. 

(את הפיאסקו עם סדרת A שיכלה להיות הסדרה הכי מוצלחת שלהם אני לא מחשיב. עשו שני מכשירים נחמדים A1 ו A2 Lite (אבל בלי NFC), ב A2 התחילו עם השטויות, והשנמוך היקר של A3 חיסל את הסדרה. )

וגם בלי להכנס לנושא אנדרואיד נקי, אני רוצה לכל הפחות FHD + SD6XX + במכשיר ביניים שעולה כ 200$. לנוקיה יש. לשיאומי אין, רק ביקרים. לא הגיוני לשלם 1400 שח בשביל . ב 1400 שח אקנה כבר את הפיקסל 3a ולא סיני עם MIUI. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

לא נוגע ב MIUI. כששיאומי תייצר מכשירי אנדרואיד נדבר. 

(את הפיאסקו עם סדרת A שיכלה להיות הסדרה הכי מוצלחת שלהם אני לא מחשיב. עשו שני מכשירים נחמדים A1 ו A2 Lite (אבל בלי NFC), ב A2 התחילו עם השטויות, והשנמוך היקר של A3 חיסל את הסדרה. )

וגם בלי להכנס לנושא אנדרואיד נקי, אני רוצה לכל הפחות FHD + SD6XX + NFC במכשיר ביניים שעולה כ 200$. לנוקיה יש. לשיאומי אין, רק ביקרים. לא הגיוני לשלם 1400 שח בשביל NFC. ב 1400 שח אקנה כבר את הפיקסל 3a ולא סיני עם MIUI. 

המחיר ההתחלתי היה רק של הMi 8 עד הMi 9T Pro ושכחתי את הMi 9T...

הMi 9T 64GB ב1120ש"ח והוא כולל וAptX

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1028224

הMi 9T 128GB ב1177ש"ח והוא כולל וAptX

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1028225

לנוקיה אין מאחר ו200$ הם 707.90ש"ח🤔

וכרגע בארץ הכי זול של Nokia עם וללא AptX

ציטוט של nachum37

(ויגלה שאין לו NFC או AptX).

כמה שדיברת על ובסוף אין לNokia(ואני מתייחס למכשירים זמינים שאפשר לרכוש ברגע זה בארץ כי אלו מהכתבה בכלל לא זמינים כרגע עדיין ובטח לא ב200$ כשהמכשירים הקיימים כרגע עוברים את ה200$ עם ביצועים נחותים בהפרש לא גדול מהMi 9T וזה תקף גם על המכשירים החדשים שיעלו אפילו יותר).

הNokia 7.1 64GB ב940ש"ח ומעלה

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1005779

*בהפרש של 180ש"ח לדגם ה64GB או 237ש"ח לדגם ה128GB הMi 9T(לא הPro) עדיף עליו בביצועים משמעותית עד כדי כך שNokia לא שווה בכלל את המחיר בנוסף לזה שהוא עדיף עליו בזיכרון ובסוללה וכמעט בכל דבר אחר והוא כולל את הNFC והAptX.

יש גם את 7 Plus 64GB שעולה 1249ש"ח

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=992088

*בכלל לא שווה כבר במחיר הזה ביחס לMi 9T וגם לו אין AptX וגם חלש ממנו משמעותית אבל חזק יותר מהNokia 7.1.

ציטוט

המכשירים החכמים הטריים של נוקיה ימשיכו ככל הנראה להיות מהקשוחים ביותר בסביבה, עם איכות בנייה ללא פשרות, וגם מפעילים מערכת אנדרואיד פאי ללא כל תוספת מיותר במסגרת תוכנית ה- One האהודה – אך עם מחירים מומלצים של 200 יורו ו-300 יורו בהתאמה יתקשו כנראה למצוא קהל יעד חדש ומורחב במסגרת התחרות מול דגמים עם שבבים עוצמתיים יותר, גדולות יותר עם טעינה מהירה ועיצובים שמרגישים מודרניים יותר.

אם הMi 9T הוא מכשיר ביניים מבחינת ביצועים אז הנוקיה הם בתחתית הביניים כאשר הביצועים שלהם נמוכים משמעותית.

לMi 9T בAntutu בסביבות ה211K

לNokia 7 Plus בסביבות 141K(כנ"ל לגבי הNokia 7.2 ה"חדש" פה מהכתבה)

לNokia 7.1 קצת בסביבות ה115K(כנ"ל לגבי הNokia 6.2 ה"חדש" פה מהכתבה שמחליף את ה6.1 שעולה כרגע 820ש"ח וגם לו אין Aptx והוא עולה 820ש"ח ומוציא סביב ה90K).

אז בהתבסס על המחירים של המכשירים הקודמים שכרגע נמכרים פה אני בספק שאפשר להביא את 7.2 או 6.2 ב200$(אלא אם אתה מתכוון לחכות לירידה במחיר ואז זה תקף גם על שאר המכשירים וגם על Mi 9T) בנוסף שכחת לקחת בחשבון את המע"מ אם זה מחו"ל(במידה ואתה טס או מישהו קרוב מביא לך) וזה שהם פשוט לא משתלמים מבחינת יחס עלות תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...