עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Omri Salem

עזרת בלהתאים SSD ללוח אם ועוד שאלה

Recommended Posts

צריך המלצה  לקונן שיתאים ללוח אם gigabyte p61usb3-b,

כמובן שאני רוצה שזה יהיה בנוסף לHARD DISK הקיים.

ועוד שאלה יש לי 2 יציאות של USB3 שלא עובדות האם זה אפשרי להחליף אותם בבית או שזה מורכב מידי?
ואם אפשר הסבר על איך להרכיב גם את הקונן יעזור לי מאוד בהמשך ^^

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

- כל מסוג SATA אמור להתאים לך, Crucial MX500 הוא דגם מומלץ שנמכר במחיר סביר אבל יש גם יותר זולים אם תרצה.

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CT500MX500SSD1

- אין אפשרות להחליף יציאות שלא עובדות אבל אתה תמיד יכול לחבר את אחת היציאות שעדיין עובדת לרכזת או אפילו להוסיף יציאות בעזרת כרטיס PCIE.

נערך על-ידי etal

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

- צריך המלצה  לקונן SSD שיתאים ללוח אם gigabyte p61usb3-b : - כל *כונן* יתאים לכל לוח M מהדור האחרון ...

יש לי 2 יציאות של USB3 שלא עובדות האם זה אפשרי להחליף אותם בבית או שזה מורכב מידי - השאלה היא האם אלו הן כניסות ON BOARD או מחוברות ללוח ע"י כבל, במידה והכניסות מחוברות ע"י כבל ללוח - אפשר להחליף - במידה ולא - צריך להחליף לוח

ואם אפשר הסבר על איך להרכיב גם את הקונן SSD יעזור לי מאוד בהמשך - עדיף שלא תתעסק ותיקח את המחשב למעבדה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close