התקנה עצמאית של ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה עצמאית של ראוטר

leoleo

Recommended Posts

אהלן

כמה מסובך יהיה לי להתקין ראוטר לטובת חיבור לטלויזיה וסטרימר. יש לי הבנה בסיסית ,כלומר יכולת לפעול עם הוראות.

האם אני צריך מחשב לטובת ההגדרה של הראוטר? 

כמה גרוע להזמין ראוטר מבזק ? האם זה רק עניין השכירות של הראוטר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, הסתבכתי קצת:
1. בממ"ד עם מודם - מודם ולא ראוטר DSL-2500U. השימושים הם בעיקר word, משובים של בית ספר ויוטיוב. אין wifi בבית. הדירה והתשתיות בה יחסית חדשות (בנין בן 4 שנים).

2. מעונין לחבר לטלויזה בשילוב סטרימר בסלון, בעדיפות לחיבור קווי ולא WIFI   כרגע -הטלויזה מחוברת לעידן פלוס בלבד.
3. בממ"ד ובסלון נקודות בזק.
4. האידיאל - בעדיפות חיבור קווי בתשתית הבית בין עמדת המחשב לסלון אך לא בטוח שזה אפשרי בעדיפות שהראוטר יהיה בסלון קרוב לטלויזיה שכן בסבירות גבוהה תוך שנתיים-שלוש ה-PC יסיים את חייו ונעבור למחשב .
5. בדקתי מול בזק: מציעים פתרון על הטלפוניה עם B SPOT +B בעלוץ שכירות של 35 שח לחודש- קצת מוגזם הייתי אומר.
6. פתרונות אחרים שהוצעו לי/ קראתי עליהם:
א. מתאמים על החשמל -מבין שאך אף אחד לא מבטיח שזה יעבוד טוב.
ב. ראוטר + מודם ובמידת הצורך שימוש ברפיטר או פתרון אחר כדי לשדר את ה-WIFI.

להבנתי לא ים וכו'..

שאלות:

1. האם אפשר שהראוטר שארכוש יהיה בצמוד לטלויזה ובמידה ולא אצליח ליצור חיבור קווי מהסלון לממ"ד אשתמש ב-WIFI? ? כדי לקבל אינטרנט ב-  ?

2. האם אפשר להגדיר ראוטר באייפון? או שחייבים את החיבור של המחשב בממ"ד להגדרת הראוטר?

3. האם יש בעיה בהנחה שלי שאני רוצה את הראוטר ליד הטלויזיה כדי שיהיה חיבור קווי לסטרימר ולטלויזיה? ולממד כבר נגיע בין עם אצליח בחיבור קווי ואם לא אז עם ה-WIFI ועזרים אחרים?

4. האם נכונה ההנחה שלי על הספק שיש בשימוש במתאמים לרשת החשמל כפתרון?

אשמח לכל התייחסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני רק אתרום מהניסיון האישי שלי עם מתאמי על גבי החשמל (אצלי זה סט מתוצרת TPLINK) - זה עובד וזה עובד טוב. כמובן שזה תלוי ברמת ההשקעה שלך, וגם בדירוג המהירות של המתאמים. הם אף פעם לא מגיעים למהירות המוגדרת על האריזה כמובן. זו מהירות שאולי אולי מגיעים אליה בתנאי מעבדה ללא כל הפרעות אלקטרוניות ו/או חשמליות.

בית הוא לא סביבה סטרילית ותמיד יש הפרעות ורעשים על החשמל. קודם כל מחברים את המתאמים ישירות לשקע בקיר ולא דרך מתאם. אחרת או שהם לא יעבדו, או שתהיה הנחתה מאוד רצינית במהירות.

אבל לצרכי הזרמת וידאו למשל, אני מזרים ללא בעיות מהמחשב הביתי שמחובר בחדר ליד (דרך הנתב של חברת האינטרנט), וכמובן מסוגל להעביר קבצים או להזרים תוכן מהאינטרנט במהירות טובה למדי. (אצלי זה נע בין 5-8 מגהבייט לשניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...