רזולוציה 1920X1080 FHD במנגרו גנום - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה 1920X1080 FHD במנגרו גנום

shlomy79

Recommended Posts

אחרי שנים רבות והרבה מסכים כחולים על בסיס יום יומי החלטתי לעבור ללינוקס בחרתי את מנגרו סביבת גנום יצרתי מכונה וירטואלית התקנתי והשתפשפתי קצת והתקנתי כל מה שהיה בשימוש בחלונות ואני מוכן למעבר רק דבר אחד מונע ממני והוא חוסר רזולוציה 1920X1080 איננה מופיעה ואני נאלץ להשתמש ב1920X1200 16:10 ואני נאלץ לגלול למעלה למעטה כדי ללחוץ על דברים שונים כגון כל התוכניות של גנום הוא לא מופיע אם אני לא גולל למעטה ואז לא רואה את החלק העליון של המסך. אשמח לעזרה.

פרטי חומרה:

ryzen 5 2400G

samsung smart tv 43inch 

conected true cable to the computer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של puu

תנסה לעלות Livecd ולראות שם אם הרזוליציה עובדת.

לבדוק על מכונה וירטואלית רזולוציה זה לא נכון, שימוש בדריוור אחר

אנסה ואחזור עם תשובות רב תודות 

ההצעה שלך עבדה תודה רבה אפשר לנעול את הפוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomy79

אחרי שנים רבות והרבה מסכים כחולים על בסיס יום יומי החלטתי לעבור ללינוקס

באמת סיבה לעבור ללינוקס...

אתה חושב שלינוקס תפתור את בעיות החומרה שיש לך במחשב? לא נראה לי.

ואם כבר החלטת לעבור ללינוקס, למה לא הפצה יותר ידידותית כמו למשל: Elementary OS או MINT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

באמת סיבה לעבור ללינוקס...

אתה חושב שלינוקס תפתור את בעיות החומרה שיש לך במחשב? לא נראה לי.

ואם כבר החלטת לעבור ללינוקס, למה לא הפצה יותר ידידותית כמו למשל: Elementary OS או MINT ?

אין לי בעיית חומרה מחשב חדש נבדק במעבדה וחזר ללא בעיות.

תמיד רציתי לעבור ללינוקס אבל אז בעבר לינוקס לא היתה בשלה למשתמש הלא מנוסה שמגיע מחלונות והיום זה פשוט במקום הנכון יש לי מלא סיבות לעבור ללינוקס מבחינת ביצעי מערכת ובחירה מרובה של תוכנות קוד פתוח שעושות דברים שחלונות עושה בחינם ואפילו טוב יותר אני לא אוהב את הדרך שמיקרוסופט הולכת לעתיד מאז 7 הפסיקה להשקיע במשתמש ויצרה מערכת עמוסה מלאה בזבל וכלי ריגול שזה מפחיד וזה יחמיר עם השנים יותר ויותר.

אני כבר חודשיים מתעסק עם MANJARO GNOME בVM אחרי שניסיתי גם את POP OS שהיא הפצה בין הטובות שראיתי למשתמש המגיע מעולם החלונות אבל MANJARO משכה אותי יותר הצלחתי להחליף את כל התוכנות שלי מחלונות לגירסאות פתוחות שזה גם חסך לי כסף קצת שזה מבורך תמיד חחח ואני בשל למעבר אני גם בא מתחום הטכני של אז העקומת הלימוד שלי קצת יותר קלה ממה שהיא היתה אמורה להיות עבור משתמש לא מנוסה וללא חוש טכני.

השבת אני אשב ואתפעל את כל העסק הזה בשעה טובה נגמר עידן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomy79

השבת אני אשב ואתפעל את כל העסק הזה בשעה טובה נגמר עידן מיקרוסופט.

נראה שיש לך עניין אישי מול , אני מאוד מקווה שזאת לא הסיבה שלך לעבור ללינוקס.

בכל מקרה, לינוקס רחוקה שנות אור להחליף את WIN וגם את OS, אין תמיכה טובה בדרייברים וקודאקים של .

המערכת לא הכי יציבה שמדובר בעבודה מקצועית נטו, יש קריסות ללא הסבר שכנראה נובעות מחוסר תאימות בין ההפצות.

אני עובד בלינוקס עם בלנדר ובלאק מג'יק DVR, ויש קריסות רנדומליות ללא הסבר, דווקא ההפצה MINT עבדה לי לא רע.

שורה תחתונה, ממש לא בשלה להחליף את WIN במיוחד בתחום יצירת התוכן המקצועי.

אם אתה מעוניין להתנסות בלינוקס אז סבבה בהצלחה! אבל... אל תנסה להראות לאנשים כמה WIN מערכת גרועה כי אתה פוגע באמינות שלך.

ואגב, מציע לך לעבוד עם  KDE PLASMS ולא GENOME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים שלי לינוקס מספיקה איני עובד בעבודה מקצועית וזה לא סוד שחלונות זה לא מה שהיתה אז כמו שאמרתי 7 היתה מערכת מושלמת בעניי ומשם רק ירדה ואני רק אומר את דעתי מהנסיון שאני חוויתי עם ומה שאני אומר בכללי על הוא נכון והרבה אנשים שאני מכיר בעלי אותה דעה גם ככה רוב האנשים לא יכנסו לפורום הזה רק עם רצונם לעבור אז ככה זה לא משנה הם החליטו כבר לעשות את המעבר חח איני מחפש להראות אמין כי זה לא מעניין אותי מה חושבים עליי אחריים למשתמש הפשוט בלי עבודה מקצועית לינוקס מתאימה ויכולה להחליף את בתור תמיד אפשר גם להריץ דברים של חלונות אם ממש צריכים להשתמש בWINE .

לא התחברתי האמת לKDE נכון היא יותר ניתנת לקסטומיזציה צאשר גנום אבל אינני מחפש להתעסק בדברים כאלה אני אהבתי את גנום יותר אבל תודה על ההצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

בכל מקרה, לינוקס רחוקה שנות אור להחליף את WIN וגם את MAC OS, אין תמיכה טובה בדרייברים וקודאקים של וידאו.

המערכת לא הכי יציבה שמדובר בעבודה מקצועית נטו, יש קריסות ללא הסבר שכנראה נובעות מחוסר תאימות בין ההפצות.

ממש לא נכון. מה שאתה חווית מקרה  ספציפי וכנראה קשור לתחום התעסקות

מה שכן ,אם יש בעיות כמו אי תאימות דריורים או בעיות תוכנה צריך ידע כדי לפתור אותם.

אני יכול לתאר הרבה מצבים הפוכים  מעבודה.

אצלנו המפתחים יכולים לבחור בין מאק למחשבי .

אחרי חצי שנה של אפשרות בחירה, החלטנו לקבוע שלא נותנים מחשבי וינדוס יותר למפתחים חדשים.

הבעיות מגובנות , למרות שזה ניידי ולא דגמים פשוטים. כמו מסכים כחולים,

רסטרטים מזדמנים ובעיה עיקרית היא תוכנתית , וינדוס עצמו. אי אפשר בצורה נורמלית לפתח מיקרוסרביסים על וינדוס

אני בבית עובד עם ולא חבר לי כלום.

אני גולש ,מרים VM's ,רואה , משחק משחקים כמו Witcher , Divinity2 , X4F

ולא נתקל במשהו שזה מפריע לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של puu

ממש לא נכון. מה שאתה חווית מקרה  ספציפי וכנראה קשור לתחום התעסקות

מה שכן ,אם יש בעיות כמו אי תאימות דריורים או בעיות תוכנה צריך ידע כדי לפתור אותם.

ענית על התשובה בעצמך.

משתמש הקצה לא צריך לעבוד בשביל , המערכת צריכה לעבוד בשבילו.

שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד אוהב לאן שלינוקס הגיעה עד הלום, אבל יש עוד כברת דרך ארוכה...

מעבר לזה, הבעיה של מעריצי זה להראות כמה WIN מערכת גרועה.

כמו שכתבתי לפני, אם מישהו מספר לי שיש לו תקין והוא כל היום חווה מסכים כחולים וקריסות ב-WIN הוא בעצם רק פוגע בקהילה של ,

ומוציא אותם לא אמינים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לצפות במסך מלא במכונה הווירטואלית:

ב VMware צריך להתקין את ה – VMware Tools . ב- VirtualBox צריך להתקין את ה-Guest Additions. צריך לצרף את ה-user שלך לקבוצת : VBoxuusers . במידה וקבוצה זו לא קיימת, צריך ליצור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...