מקלדת מפסיקה להגיב - מחשב נייד ASUS - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת מפסיקה להגיב - מחשב נייד ASUS

maor18

Recommended Posts

תנסה את כל זה רק לאחרי שבדקת מה מופיע במציג האירועים כפי שהציע Ivan.

תנסה להתקין/לעדכן את ATKPackage.

אתה על גרסת ה־BIOS העדכנית ביותר?

הניתוק של המקלדת מתרחש באופן אקראי או שיש איזה דפוס (במשחק מסוים, כשאתה לוחץ על צירוף מקשים מסוים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

תנסה את כל זה רק לאחרי שבדקת מה מופיע במציג האירועים כפי שהציע Ivan.

תנסה להתקין/לעדכן את ATKPackage.

אתה על גרסת ה־BIOS העדכנית ביותר?

הניתוק של המקלדת מתרחש באופן אקראי או שיש איזה דפוס (במשחק מסוים, כשאתה לוחץ על צירוף מקשים מסוים)?

לגבי הATK, מעודכן. לגבי ביוס, האמת היא שאני לא בטוח. קצת מפחיד אותי לנסות לעדכן, אף פעם לא התעסקתי עם זה.

המקלדת מתנתקת באופן אקראי, יכול להיות במהלך משחק, יכול להיות כשאני סתם גולש בפייסבוק. אין משהו ספציפי שמעיד על מתי זה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maor18

איך אני מגיע למציג האירועים?

לחצן Start והקלד: מציג האירועים או Event Viewer (תלוי בשפת המערכת).

תנסה להיזכר ביום ובשעה שבהם המקלדת קפאה בפעם האחרונה ותחפש אירוע כלשהו שתואם לזמן הזה ב־Windows logs ושם ב־System,  Application וב־Applications and Services logs ב־Hardware Events.

ציטוט של maor18

לגבי ביוס, האמת היא שאני לא בטוח. קצת מפחיד אותי לנסות לעדכן, אף פעם לא התעסקתי עם זה.

אתה צריך להוריד את קובץ העדכון מדף המוצר. להעביר אותו להחסן (דיסק און קי) או לצרוב אותו על דיסק אם יש לך כונן אופטי, ואז להיכנס לתוכנית השירות EZ Flash (דרך ה־BIOS או בלחיצה על קיצור מקשים מסוים בשלב ה־POST. בדרך כלל זה Alt+F2), לבחור בכונן שבו נמצא הקובץ, והעדכון יתבצע. אל תכבה את המחשב עד לסיומו (תוודא שיש מספיק , יותר מ־50%).

ציטוט של napoleon45

פתח קריאה  ב - ASUS.

בשביל זה יש אחריות.

אל תשכ מה שהמלצתי.

בהצלחה !

או זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחצן Start והקלד: מציג האירועים או Event Viewer (תלוי בשפת המערכת).

תנסה להיזכר ביום ובשעה שבהם המקלדת קפאה בפעם האחרונה ותחפש אירוע כלשהו שתואם לזמן הזה ב־Windows logs ושם ב־System,  Application וב־Applications and Services logs ב־Hardware Events.

אתה צריך להוריד את קובץ העדכון מדף המוצר. להעביר אותו להחסן USB נייד (דיסק און קי) או לצרוב אותו על דיסק אם יש לך כונן אופטי, ואז להיכנס לתוכנית השירות EZ Flash (דרך ה־BIOS או בלחיצה על קיצור מקשים מסוים בשלב ה־POST. בדרך כלל זה Alt+F2), לבחור בכונן שבו נמצא הקובץ, והעדכון יתבצע. אל תכבה את המחשב עד לסיומו (תוודא שיש מספיק סוללה, יותר מ־50%).

או זה.

טוב מבדיקה שעשיתי קודם כל הגרסת ביוס שלי היא 314 והאחרונה באתר של אסוס היא גם 314 ככה שהכל תקין מבחינת זה לדעתי.

לגבי מציג האירועים, נכנסתי והסתכלתי בערך באיזור הזמן שזה קרה, לא ממש מבין מה הולך שם אבל לא ראיתי שום דבר שקשור לKEYBOARD או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

צפוי שהביוס יהיה מעודכן, זה המינימום שמצפים

מהמעבדה לעשות כשמחשב מגיע לבדיקה / תיקון.

אני מציע ( שוב ) לתת את הנייד לתיקון.

במיוחד שההתנהלות שלהם בסדר.

בסופו של יום זה מה שיקרה אם לא יימצא פיתרון, פשוט כרגע זו די תקופה שאני צריך את המחשב אצלי, לפחות בשבועיים הקרובים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maor18

לגבי מציג האירועים, נכנסתי והסתכלתי בערך באיזור הזמן שזה קרה, לא ממש מבין מה הולך שם אבל לא ראיתי שום דבר שקשור לKEYBOARD או משהו

אתה לא תראה שם בהכרח את המילה Keyboard. תחפש את כל הודעות השגיאה בתאריך ובשעה האלה (או תחכה לפעם הבאה שהיא תתנתק כדי שתדע בוודאות). אולי קרס מנהל התקן, אולי המערכת נתקלה בבעיה אחרת. צריך לאסוף את המידע מאירועים שהתרחשו בשעה שבה המקלדת הפסיקה להגיב ואולי שם יהיה רמז כלשהו.

זה היה ככה מיומו הראשון של המחשב או שזה התחיל רק בשלב כלשהו (ואם כן, אתה מצליח אולי להזיכר אם קדם לזה עדכון גדול של , התקנת תוכנה חדשה או משהו דומה)?

באיזו גרסה של אתה משתמש (האחרונה היא 1903)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תראה שם בהכרח את המילה Keyboard. תחפש את כל הודעות השגיאה בתאריך ובשעה האלה (או תחכה לפעם הבאה שהיא תתנתק כדי שתדע בוודאות). אולי קרס מנהל התקן, אולי המערכת נתקלה בבעיה אחרת. צריך לאסוף את המידע מאירועים שהתרחשו בשעה שבה המקלדת הפסיקה להגיב ואולי שם יהיה רמז כלשהו.

זה היה ככה מיומו הראשון של המחשב או שזה התחיל רק בשלב כלשהו (ואם כן, אתה מצליח אולי להזיכר אם קדם לזה עדכון גדול של Windows, התקנת תוכנה חדשה או משהו דומה)?

באיזו גרסה של Windows אתה משתמש (האחרונה היא 1903)?

יש אופציה לעלות אולי את הLOG של הבעיות? יש לי זמן שאני מודע בוודאות שזה קרה היום, בין 12:48 ל12:51, אבל לא מצאתי שום דבר לפחות לא ממבט של משתמש פשוט כמוני.

וכן, אני על 1903 אם אני לא טועה. הבעיה הייתה עוד לפני העדכון הזה, ולא מצליח להיזכר אם זה קרה לפני או אחרי עדכון כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אין דרך להעלות log של הכול, רק של אירוע מסוים.

שתי הצעות ליישור קו.

תבדוק אם האפשרות Filter keys פעילה אצלך, ותבטל לפי הצורך.

תסיר את ATKPackage, תחזור למנהל ההתקנים, הסר את המקלדת מהרשימה, אבל במקום לסרוק ולמצוא אותה מחדש עשה ריסטרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אין דרך להעלות log של הכול, רק של אירוע מסוים.

שתי הצעות ליישור קו.

תבדוק אם האפשרות Filter keys פעילה אצלך, ותבטל לפי הצורך.

תסיר את ATKPackage, תחזור למנהל ההתקנים, הסר את המקלדת מהרשימה, אבל במקום לסרוק ולמצוא אותה מחדש עשה ריסטרט.

פילטר קייס כבוי, לגבי הATK זה בוודאות לא קשור לזה כי הבעיה הייתה עוד בתקופה שלפני שהיה לי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהקונקטור של המקלדת לא מחובר טוב, יכול להיות שאחד הUSB שבור בפנים ויש מעגל סגור וזה גורם מדי פעם לקפיאות במקלדת, יכול להיות פגם במקדלת ויכול להיות נזק ללוח, טענת שהחליפו מאווררים? משער שהייתה בעיית התחממות.
תפתח קריאה אצל ותעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...