מישהו התנסה במעבדי ES על לוח ASUS STRIX X99 GAMING? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו התנסה במעבדי ES על לוח ASUS STRIX X99 GAMING?

ClassMulder

Recommended Posts

אני מתכוון ספציפית למעבד Xeon e5-2699-v4 של , שניתן למצוא אותו באיביי במחירים סבירים, אבל רק בגרסת (ES (Engineering Sample. העניין עם בגרסה כזו הוא שהם לא עובדים על כל לוח. הסיווג של ES גורם לחלק מהלוחות לדחות אותם ולא לאפשר אתחול. אפילו לא לתוך הביוס.

ניסיתי ליצור קשר עם התמיכה הטכנית של ונראה לי שהם לא ממש יודעים על מה אני מדבר. האם מישהו/י התנס/תה בשילוב כזה שעבד? או שלא עבד?

אני לא מתכוון להוציא מאות דולרים רק כדי לגלות שהמעבד לא עובד אצלי. מדובר במעבד 22 ליבות שיושב בסוף הרשימה של המעבדים אותם הלוח שלי יכול לקבל. המחיר הרגיל שלו קרוב יותר ל-2000 דולר - שאני לא מתכוון להוציא.

אשמח לתגובות,

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לענות לך על זה לצערי, אבל אם אפשר לשאול, למה להחליף? אם אתה משחק על המחשב (ניחוש סביר בהתחשב בכרטיס המסך), אתה לא תראה שיפור ביצועים אלא להיפך כנראה. המעבד יהיה איטי בהרבה בביצועי בודדת. בנוסף אתה מכניס הרבה יותר חום למערכת מה שכנראה יוביל לרעש ואולי יצריך ספק חזק יותר (לא יודע איזה יש לך עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אני לא יודע לענות לך על זה לצערי, אבל אם אפשר לשאול, למה להחליף? אם אתה משחק על המחשב (ניחוש סביר בהתחשב בכרטיס המסך), אתה לא תראה שיפור ביצועים אלא להיפך כנראה. המעבד יהיה איטי בהרבה בביצועי ליבה בודדת. בנוסף אתה מכניס הרבה יותר חום למערכת מה שכנראה יוביל לרעש ואולי יצריך ספק חזק יותר (לא יודע איזה יש לך עכשיו)

אני גם משחק על המחשב. קודם כל, ה-TDP של המעבד המדובר גבוה רק ב-5 וואט מאשר זה של המעבד הנוכחי שלי. דבר שני, הספק שלי הוא 750W והוא מספיק לחלוטין גם אם הייתי מכניס עוד כרטיס מסך ומחבר ב-. חלק גדול מהסיבה שלי לשדרג היא כדי לאפשר להריץ מספר גדול של מכונות וירטואליות בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אתה יודע שה-TDP של אינטל הוא שקר אחד גדול, כן?

הם מחשבים אותו לפי ה-BASE CLOCK מה שגורם לו להיות נמוך בהרבה על הנייר מאשר בפועל.

ועדיין, אם אני משווה שני שמחושבים לפי אותה נוסחה, ההבדל של 5 וואט אינו משמעותי. בכל מקרה, גם אם אני מסתכל על מעבד זיאון עם מהירות שעון גבוהה וקרובה יותר למעבד הנוכחי שלי (עם פחות ליבות - 12), הוא לגמרי לא בטווח המחירים שאני מוכן לשלם. לכן, אני נשאר עם האפשרות שהזכרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתבת לא נכון.

ה-TDP נכון לגבי עבודה ב-BASE CLOCK בלבד.

כש-22 ליבות יעלו למהירות המקסימלית שהמעבד הזה מסוגל לה, החום יהיה הרבה יותר גבוה מזה של המעבד הנוכחי שלך.

מה גם שאם המעבד נעול (לא סגור לגבי ES), אתה מדבר על 3.6GHZ לליבה בודדת וזה אומר פגיעה לא קטנה בביצועים במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מה שכתבת לא נכון.

ה-TDP נכון לגבי עבודה ב-BASE CLOCK בלבד.

כש-22 ליבות יעלו למהירות המקסימלית שהמעבד הזה מסוגל לה, החום יהיה הרבה יותר גבוה מזה של המעבד הנוכחי שלך.

מה גם שאם המעבד נעול (לא סגור לגבי ES), אתה מדבר על 3.6GHZ לליבה בודדת וזה אומר פגיעה לא קטנה בביצועים במשחקים.

אוקיי, אני אקח את זה בחשבון. בינתיים הכול תיאורטי ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...