עשר ליבות ותושבת חדשה: מעבדי Comet Lake של אינטל למחשבים שולחניים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשר ליבות ותושבת חדשה: מעבדי Comet Lake של אינטל למחשבים שולחניים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של No-One

יש איזה קטע כאן לאחרונה אצל כמה אנשים שההודעות שלהם עוברות שיבוט המוני...

כבר שלחת את ההודעה 4 פעמים פשוט אחרי שלוחצים "פרסם תגובה" יש באג מוזר שנראה כאילו זה עומד לפרסם למרות שזה פרסם את התגובה ואם לוחצים שוב ושוב בלי לרענן בסוף רואים ששלחנו יותר מהודעה אחת, לכן עדיף ללחוץ "פרסם תגובה" פעם אחת ורגע אחרי זה לרענן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של daniel789

IMG_20190902_124738.jpg

בגלל זה נחותים אוקי...אני מבין מאיפה אתה בא וזכותך אבל כמה עובדות....המעבדים של כנחותים נמכרים 4 על כל אחד של .....

2.המעבדים של כמה זמן יושבים על אותה ליטוגרפיה??? תזכיר לי אתה כי אני כבר שכחתי

אני לא רוצה לעצבן אף אחד אבל את מזכיר לי את אלה שבוחרים ביבי 13 שנה אין שינוי אוכלים תחת וטוענים שיש ביטחון כלכלה חזקה ובוחרים בו בעוד שאולמרט שגנב 50 אלף לא מליונים התפטר ועוד סקופ הסתכלות רטרואקטיבית אולמרט היה הראש ממשלה כי טוב היסטורית מדינת ישראל!! ואני טוען שטוב שישב גם אם זה היה 5000 שקל

זכותך לחשוב מה אתה רוצה אבל יש עובדות בשטח שהרוב לפחות במקרה הזה עובד מקשיב לעובדות....

אינטל נחותים מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של can_not_lose

אני מפספס משהו ?

כן. שזה בלתי-אפשרי.

גם אם המעבד לנייד בכלל יושב בתוך תושבת ולא מולחם ללוח (שזה המצב בדרך כלל כיום), מדובר בתושבות שונות (וגם אין תאימות ברמת הלוח באופן כללי).

יש לוחות בודדים, בגודל mini-ITX ממה שאני נתקלתי, שבאים עם תושבת למעבד נייד ומיועדים למחשבים קטנים אבל הם די נדירים וכל הסיפור הזה לא הכי פשוט או מעשי, וכיום גם לא משתלם כשיש ומחשבים קטנים נוספים (חלקם עם מעבד שולחני שהוא לרוב חזק יותר) אם זה הכיוון שמחפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...