בעיה עם כרטיס גראפי ושני מסכים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם כרטיס גראפי ושני מסכים

daibor ofkotar

Recommended Posts

שלום,

אני לא ממש מבין במחשבים ואני מקווה שזה המקום הנכון לחפש בו את הפיתרון, בבקשה סלחו לי אם לא.

בכל מקרה, לפני חצי שנה בערך שדרגתי את המחשב שלי וקניתי כרטיס GTX 1060. 

עד כה הכרטיס עובד מעולה. אבל אני רוצה לעבוד עם שני מסכים ולא רק עם אחד.

לקחתי מסך ישן שהיה לי בבית, אבל החיבור שלו לא היה מתאים לחיבור של הלוח (ללוח יש חיבורי hdmi, וחיבור DVI אחד, וזה לא אף אחד מהם. אני לא יודע איך הוא נקרא, פשוט החיבור הכחול הישן הזה של המחשבים) אז ניסיתי לחבר את המסך לחיבור של המחשב עצמו, של לוח האם. אבל המסך לא מגיב בכלל. המסך בבירור עובד כי בדקתי אותו על מחשב אחר...

המסך הראשי שלי שכן עובד הוא חיבור DVI ולכן הוא עובד בסדר.

עכשיו ניסיתי להסתכל באינטרנט על העניין וראיתי משהו לגבי חיבורים אנלוגיים ודיגיטליים, אבל כמו שציינתי אני לא מבין בזה בכלל ואני לא יודע אם זה רלוונטי בכלל.

אז השאלה שלי היא כזו - האם יש אפשרות לעבוד עם שני המסכים האלה? אם לא, האם מסך חדש יותר עם חיבור hdmi או יאפשרו לי לעבוד עם שני מסכים במקביל?
או שאולי הכרטיס בכלל לא מאפשר שני מסכים מלכתחילה? שזה נראה לי קצת מוזר כי רשוםשהוא תומך אפילו במשקפי אבל עדיין...

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ברוך הבא לפורום !  :)

הגעת למקום ( הפורום הנכון ).

ראשית, יהיה נחמד אם תוכל לתת את הדגם המדויק של כרטיס מסך.

כך נדע בדיוק מי נגד מי.

שנית, כדאי להבהיר עובדה בסיסית אחת - 

אין אפשרות להפעיל יציאות למסך של ברגע

שנמצא כרטיס מסך חיצוני.

כלומר, ברגה שמורכב במחשב כרטיס מסך כמו אצלך,

חיבורי המסך שבלוח אם מתבטלים / אינם פעילים.

לכן, יש צורך לחבר את כל המסכים אך ורק לכרטיס מסך.

וכן, הכרטיס שברשותך יכול לעבוד עם שני מסכים ללא שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור שיש לך במסך הישן נקרא VGA, ואתה לא צריך להחליף מסך, יש מתאמים בין הכניסות ו-DVI לכניסה הזו, אתה יכול לקנות בכמה שקלים בכל מקום או אם זה לא דחוף לך להזמין מחו"ל. 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=hdmi+to+vga&_sacat=0

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=DVI+to+vga&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=hdmi+to+vga

אני הייתי ממליץ יותר על VGA-DVI, כי הוא צורך פחות משאבים מהכרטיס מסך מהHDMI. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...