Ryzen 3600 מתחמם (מגיע ל-95 מעלות על 3.85Ghz) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen 3600 מתחמם (מגיע ל-95 מעלות על 3.85Ghz)

ronik56

Recommended Posts

באמת נשמע כאילו הקירור לא יושב טוב

היום יש גם אחלה אופציות של פדים טרמים שלא נופלים מהמשחות הטובות וממש נח וכל להשתמש בהם (וכמובן הפדים רב פעמיים)

למשל https://www.amazon.com/Innovation-Cooling-Graphite-Thermal-Pad/dp/B07CK9SHZG/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הדיליי, איכשהו שכחתי מהנושא הזה🤦‍♂️

ציטוט של Jabberwock

לא לא לא. קודם תטפל בבעיית הטמפרטורה אחרי זה תקפוץ לדברים אחרים.

לאפס את כל הגדרות הביוס. הייתי גם מוחק את רייזן מאסטר להיות בטוח שהוא לא משנה הגדרות בהפעלת הוינדוס.

אפשר לבדוק את מהירויות המאווררים ע"י AIDA64 Extreme.

יש שם Stress Test, תפעיל את הבדיקה של ה-CPU ולא FPU.

עם בדיקת ה-CPU אני מעריך שאם הקירור מותקן כמו שצריך הטמפרטורה תגיע ל-65 מעלות בערך, וזאת בדיקה שדיי קרובה לשימוש במשחקים.

עם FPU אכן אפשר בקלות להגיע ל-95 מעלות. אל תריץ אותה.

ד"א מה הטמפרטורה במצב מנוחה?

הרצתי את הבדיקה בתוכנה, הטמפ' היתה יציבה על סביבות ה-71-72 מעלות, אבל התדר לא עבר את ה-4Ghz. במשחקים הטמפ' כן עברה את ה-90, ובמשחקים די קלים (Madden).

במנוחה הטמפ' לרוב 50 פלוס או מינוס 5. לפעמים יש קפיצה ל-60-70, אבל רק לשנייה או שתיים.

ציטוט של Lanzar

הורדת את הניילון / פלסטיק שלפעמים  מגיע בחלק האחורי של הקירור ?

כן, כמובן.

ציטוט של ClassMulder

אולי פיספסתי, אבל באיזה קירור מדובר? האם זה הסטוק שמגיע עם המעבד? אולי כדאי לשקול קירור היברידי?

אכן מדור בסטוק. העניין הוא שהסטוקים החדשים של אמורים להיות מעולים, בטח שלא כאלו שיגיעו לטמפ' כל כך גבוהה.

לגבי ההמלצות לסובב את הגוף ולהחליף משחה, אנסה הערב ואעדכן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבת לבד? כי אם כן כנראה משהו שהרכבה לא בדיוק "נכון", אם אתה מסתבך פנה לחנות מקצועית, שלם כמה שקלים שירכיבו לך (ולא, אני לא מדבר על KSP/אייבורי אלא על חנויות מתמחות כגון RSM/TMS וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronik56

הרצתי את הבדיקה בתוכנה, הטמפ' היתה יציבה על סביבות ה-71-72 מעלות, אבל התדר לא עבר את ה-4Ghz. במשחקים הטמפ' כן עברה את ה-90, ובמשחקים די קלים (Madden).

אז כנראה הכרטיס מסך זורק חום בתוך המארז ואוויר החם לא יוצא.

תבדוק שיש זרימת אוויר תקינה, הכנסת אוויר קר והוצאת אוויר חם.

אני לא יודע אם רייזן 3600 אמור לחצות את 4GHZ כשיש טורבו לכל הליבות.

התקנת את הדרייברים של הצ'יפסט?

https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...