מחשב לעבודה מרחוק בלבד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעבודה מרחוק בלבד

oren384

Recommended Posts

אני זקוק למחשב שכל מטרתו היא להתחבר לשרת מרוחק.

השרת חזק מאוד (מכיל 4 GPU מסוג GeForce GTX 1080 Ti וכל החומרה שתומכת בהם מסביב) והוא זה שיבצע את כל החישובים.

המחשב שאני רוצה לקנות יתחבר למסך גדול (32'') ויתחבר לשרת מרחוק דרך האינטרנט (לא באותו משרד) דרך VNC וצריך להיות מסוגל להציג את מה שקורה על השרת (כולל, למשל, צפייה בתמונות) אבל מעבר לזה לא ירוץ עליו שום דבר לוקאלית (חוץ מנגיד אינטרנט).

הרזולוציה של המסך היא , אבל הרזולוציה של ה VNC היא רק 1920X1000, אז לא באמת צריך מחשב שיודע לשדר למסך ב .

כביכול נראה לי שכל מחשב אמור לעמוד במשימה הזו, אבל אין לי ניסיון בזה אז אני רוצה חוות דעת של מישהו שמבין, במיוחד מהבחינה של התצוגה (אולי בכל זאת צריך כרטיס מסך מקומי סביר?).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מחשבים קטנים במיוחד - מחשבי Barebone
NUC8I5BEK - Intel - NUC SFF Barebone (No memory and storage) - Intel Quad Core i5-8259U 8th Gen Coffee Lake - Intel Iris Plus Graphics 655 - M.2 PCIe NVMe - 2x SODIMM 2400Mhz DDR4 memory - 1x HDMI 2.0a (4K 60fps), USB-C ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1648/1615

דיסקים קשיחים ו - - M2 NVMe
ASX8200PNP-256GT-C - ADATA - 256GB SSD PCIe Gen3x4 M.2 2280 - 3500/1200MB/s - XPG SX8200 Pro Series - With SLC Caching, DRAM Cache Buffer, and LDPC ECC technologies, E2E Data Protection - NVMe 1.3-Support...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 210/206

זכרונות - - לנייד
AD4S240038G17-R - ADATA - 8GB (1x8GB) DDR4 - 2400MHz CL15 SODIMM 1.2v - Premier Series...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 158/155

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבוננו עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור ההרכבה, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת מחשב שלם ...

כמות:  - 1 - 1/1

2017.00 / 1977

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=168473

מחשב קטנטן שיעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מחשב קטנטן שיעשה את העבודה.

תודה על התשובה המהירה!

הממשק הזה שמאפשר לראות שדרוגים/שנמוכים לכל פריט ממש נוח.

ואהבתי את זה שזה מחשב קטנטן.

השאלה היא האם אפשר לצמצם עלויות עוד יותר, למשל האם האופציה הכי זולה ברשימה שמציעים פה לא תספיק לי? מה יחסר לי או מה תהיה הבעיה איתה? מה לגבי שאר האופציות בין לבין?

תודה

image.thumb.png.947e5ec6c169937e44350c7e1e47efb7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oren384

השאלה היא האם אפשר לצמצם עלויות עוד יותר, למשל האם האופציה הכי זולה ברשימה שמציעים פה לא תספיק לי? מה יחסר לי או מה תהיה הבעיה איתה? מה לגבי שאר האופציות בין לבין?

כן כמובן. אפשר לשנמך.

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מחשבים קטנים במיוחד - מחשבי Barebone
NUC8I3BEH - Intel - NUC SFF Barebone (No memory and storage) - Intel Dual Core i3-8109U 8th Gen Coffee Lake - Intel Iris Plus Graphics 655 - M.2 PCIe NVMe + 2.5 Inch SATA3 6GB - 2x SODIMM 2400Mhz DDR4 memory - 1x HDMI 2....
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1228/1203

דיסקים קשיחים ו - - SATA
CT120BX500SSD1 - Crucial - 120GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 3D NAND - 7mm - Comes with Acronis True Image for Crucial - BX500 Series...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 86/84

זכרונות - - לנייד
AD4S240038G17-R - ADATA - 8GB (1x8GB) DDR4 - 2400MHz CL15 SODIMM 1.2v - Premier Series...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 158/155

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבוננו עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור ההרכבה, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת מחשב שלם ...

כמות:  - 1 - 1/1

1473.00 / 1444

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=168478

מעבד חלש יותר. חצי ביצועים מהקודם.

שינמוך ה- ל-SATA רגיל, והפחתת הקיבולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

כן כמובן. אפשר לשנמך.

תודה. את ה אני אשאיר. 

מה שאני מנסה להבין זה עד כמה אפשר לשנמך את ה barebone ושזה עדיין יעבוד סבבה בפרופיל שימוש שהגדרתי.

מה לגבי הסלרונים למיניהם? זה לא מספיק?

למשל הכי זול באתר הזה:

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GB-BACE-3160

בעייתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oren384

בעייתי?

כן זה ישן. לא תהיה לך תמיכה במסך .

וגם ביצועים לא מספיקים בשביל וינדוס 10.

איזור 1,300₪ זה מינימום למשהו איכותי.

אפשר לרדת במחיר לאיזור זה אבל אז לא תקבל מארז כזה קומפטי אלא בגדלים יותר גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שצוואר הבקבוק הכי גדול בשימוש כזה הוא רוחב הפס (בימינו, בעיקר העולה) והעכבה (Latency) של חיבור האינטרנט.

ככל שמעורבת יותר גרפיקה (תמונות, תצוגה גרפית של נתונים המתעדכנים בזמן אמת, וידאו), כך הבעיה עלולה להפוך לניכרת יותר. 

אם מטעמי אבטחה החיבור מרחוק נעשה דרך , יכולה להיות גם לזה השפעה ומומלץ לוודא ששרת ה- רץ על חומרה מתאימה (ולא על איזה ראוטר ביתי פשוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...