אינטרנט מתנתק כשמכשיר סלולרי ספציפי מתחבר לראוטר. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מתנתק כשמכשיר סלולרי ספציפי מתחבר לראוטר.

lompy

Recommended Posts

יש לי ראוטר משולב עם מודם ADSL מסוג TPLINK ARCHER VR600.

ברגע שמכשיר סלולרי מסויים (מסוג note 4) מתחבר לראוטר האינטרנט מתנתק.

כשמכשירים אחרים מתחברים הכל תקין.

התופעה קימת גם ברשת הרגילה וגם ב .

אחד הניחושים שלי שעל הטלפון מותקן משהו שמזבל את הרשת שלי אבל אין לי ממש מושג מה הבעיה.

לא בטוח מה לעשות עם זה , חשבתי להתקין WIRESHARK ולנסות להבין מה המכשיר הזה עושה אבל זה כבר מזמן לא בדיוק התחום שלי.

בקיצור אשמח לכיוון , המלצות או עצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

תקבע את הערוץ ורוחב הפס.

אשמח אם תפרט.

התקנתי WIRESHARK והדבר היחידי שאני רואה שהמכשיר הזה עושה ללא הפסקה זה

Frame 21: 167 bytes on wire (1336 bits), 167 bytes captured (1336 bits) on interface 0

Ethernet II, Src: XiaomiCo_ac:62:3d (04:b1:67:ac:62:3d), Dst: IPv4mcast_7f:ff:fa (01:00:5e:7f:ff:fa)

Internet Protocol Version 4, Src: 192.168.1.100, Dst: 239.255.255.250

User Datagram Protocol, Src Port: 49257, Dst Port: 1900

Simple Service Discovery Protocol

להבנתי מדובר באיזה פרוטוקול לזיהוי מכשירים ברשת.

אפשר לנטרל אותו אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה. מה כבר יכול להיות.

כנס לפאנל הניהול, בלשונית למעלה בחר ב-Advanced.

פתח את לשונית Wireless, ולחץ על Wireless Settings.

ב-2.4GHZ - בחר ערוץ לא גדול מ-11 ורוחב פס הגבל ל-20mhz.

ב-5GHZ - הגבל רוחב פס ל-20MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הצעות למקרה שעדכון קושחה (אם קיים) לא פותר את הבעיה:

1. תנסה להוריד את עוצמת השידור (Tx). אני לא מכיר את ממשק הניהול אז לא יכול להדריך אותך, והאמת לא יודע אם האפשרות הזאת בכלל קיימת במכשיר הזה, אבל סביר שכן וזה בטח נמצא איפה שהוא בתפריט Wireless. אני מתקשה להאמין שיש במכשיר כזה אפשרות להגדיר ערך עוצמה מספרי, אבל בטח יש רשימה נפתחת עם משהו כמו Low, Med, High. תנסה להעביר לדרגה אחת מתחת למה שמוגדר כרגע.

הרציונל כאן הוא שלפעמים עוצמת השידור גבוהה מדי בשביל מתאם רשת מסוים, בייחוד במכשירים (התופעה מתרחשת לפעמים גם בלפטופים), ובגלל שהתקשורת היא דו-כיוונית (גם אם נדמה שמכשיר הקצה רק מוריד) זה יכול לשבש את החיבור.

2. ברשת 2.4Ghz תגדיר ידנית ערוץ 1, 6 או 11 (תנסה את שלושתם) כי אלה הערוצים היחידים בטווח התדרים הזה שלא חופפים לערוץ אחר. תוודא גם שנשמרה הגדרת רוחב הערוץ ל-20Mhz.

הגדרת בנתב (או בטלפון) שרת DNS מסוים? תוודא בהגדרות הרשת בטלפון שהוא מוגדר לקבל כתובת IP באופן אוטומטי ושלא מוגדר בו ידנית שרת DNS מסוים, שרת  פרוקסי ושאין חיבור פעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא בדקתי את כל מה שאמרתם אבל חושב לי להבהיר את הבעיה כי אני לא בטוח שהובנתי נכון.

ברגע שהמכשיר הסלולרי הספציפי הזה מתחבר לרואטור הדבר היחידי שמתנתק הוא החיבור לאינטרנט.

ה WIFI ממשיך לעבוד , גם ה WIFI ממשיך לעבוד, הרשת הפנימית עובדת , מה שמפסיק לעבוד זה החיבור לאינטרנט - שום מכשיר קווי או שמחובר לרשת לא מצליח לגלוש באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...