שאלה-מעבדי AMD להפקה מוזיקלית - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה-מעבדי AMD להפקה מוזיקלית

Binky J Brown

Recommended Posts

מישהו שמבין במחשבים אמר לי שמעבדי לא טובים כמו מעבדי אינטל לעריכת אודיו והפקה מוזיקילת בשימוש תוכנות מאחר ואין בהם אופטמציה(אם רשמתי נכון -_-) מישהו יכול להגיד לי חד וחלק אם הוא צודק?כי תכננתי בעתיד כשהרכוש מחשב לגיימינג ושימוש של הפקה מוזקילית עריכה וסטריימניג שקלתי ללכת על בקטע הזה?🤔

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה מגיע לשילוב חומרה-תוכנה, אין כמעט אף פעם תשובה חד-משמעית. בחירת החומרה תלויה בשימוש (והאם הוא מרוויח יותר מביצועי בודדת או מריבוי ליבות), בציפיות ובתקציב.

בגדול, מה שאמרו לך לא נכון. הסיבה לכך היא שערכת הפקודות היא מה שהיא ואלא אם כן מפתחת תוכנה מחבלת בזדון בשימוש במעבד מסוים, פרופיל הביצועים נשמר.א אופטימיזציה יכולה לתרום לפלטפורמה אחת על פני אחרת, אבל לרוב אם מדובר במעבדים עם פרופיל ביצועים דומה תרומתה תהיה שולית.

אני לא מומחה בתחום עריכת מוזיקה, אבל תוכל למצוא כאן סדרת בדיקות. מומלץ להתמקד בתוצאות שמתארות את תרחיש השימוש שלך. בשורה התחתונה: מעבדי רייזן 3000 מתפקדים לא פחות טוב, ואף יותר, ממעבדי הדור התשיעי של בכל רמת מחיר. אפשר לחפש גם דיונים בפורומים המתמחים במערכות לעריכת . אני משער שהשאלה הזאת עלתה לא פעם מאז יציאת רייזן 3000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להרגע המעבדים של חזקים יותר מאלו של בכל תחום אפשרי וכמובן בתחומים המקצועיים של , צילום, מידול ועוד.

אבל אחרי חיפושי חומר רבים בתחום המוזיקה אין כמעט מאמרים מקצועיים פרט לזה שהובא פה קודם עם סקירות עומק.

אני יכול להניח שהמצב דומה גם שם והסקירה שצורפה אומרת את זה אבל מאז שפורסמה ביולי יצאו עוד שלל עידכוני קושחה וגם עידכוני

מערכת ההפעלה שיתכן ששיפרו מאוד את הביצועים בסקירה.

הגיוני להניח שהנתונים רק השפרו מאז והם היו גבוהים בינכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...