מבקש עזרה בבניית מפרט לגיימינג ב5-6K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בבניית מפרט לגיימינג ב5-6K

topy11

Recommended Posts

ציטוט של --- The King ---

לרוב ה- 9400F נותן ביצועים טובים יותר. חפש ביקורות של המעבדים האלה ששם יש השוואות ותראה. אם אתה קונה את המחשב בשביל משחקים ספציפיים אז תבדוק ספיציפית בהם. בכל אופן, ה9400F הכי זול מבין כולם ועם ההפרש אתה יכול לשדרג כרטיס מסך ובכך לקבל באותו כסף ביצועים טובים יותר בוודאות.

לגבי המסך, כדאי להתאים את המפרט לרזולוציה וקצב הרענון. לדוגמא בשביל לשחק על מסך 60 הרץ ברזולוצית fhd חבל להשקיע כלכך הרבה מכיוון שאתה לא תראה יותר מ60fps במסך. 

ציטוט של Jabberwock

רייזן 3600 - 6 ליבות 12 נימים.

רייזן 3700 - 8 ליבות 16 נימים.

9400 - 6 ליבות 6 נימים.

כמה אתה רוצה לחסוך? ועוד דבר, בדר"כ קונים מסך קודם. כי ככל שהרזולוציה יותר גדולה ככה צריך כרטיס מסך יותר חזק

חשבתי להתחיל עם קניית מחשב :( כנראה שהעניין מסובך יותר.

אם מדובר על מסך 60HZ FHD מה כדאי לשנות ולחסוך? FHD אבל רענון גבוה יותר ? 

אם מדבור על רזולוציה גבוהה יותר כמו 2K? ו 60HZ? יותר רענון?

מאחר ועניין הקישור בין המפרט למסך קצת חדש לי אשמח לרעיונות וגם להבין את גודל המחירים של מסכים כאלו וכמה אפשר לשנות את המפרט בהתאם לסך פשוט יותר

בסופו של דבר מדובר בגיימינג ביתי וכל מיני לא במשהו מיוחד

אשמח גם להצעה עם ה9400F 

תודה רבה על כל העזרה !!😁

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של topy11

חשבתי להתחיל עם קניית מחשב :( כנראה שהעניין מסובך יותר.

מאחר ועניין הקישור בין המפרט למסך קצת חדש לי אשמח לרעיונות וגם להבין את גודל המחירים של מסכים כאלו וכמה אפשר לשנות את המפרט בהתאם לסך פשוט יותר

בסופו של דבר מדובר בגיימינג ביתי וכל מיני לא במשהו מיוחד

אשמח גם להצעה עם ה9400F 

תודה רבה על כל העזרה !!😁

איזה משחקים אתה משחק? אם אץה משחק FPS (סגנון קנטר ופאוג) זה משחק 1080P הרץ גבוה אם אתה משחק משחקים של גדולים...:) אז קח 1440P או 2160P 60 הרץ מעבד לא חזק אבל כרטיס תותח

רזלוציה נמוכה תתאים CPU חזק וGPU בנוני (במינימום)

רזלוציה גבוה CPU לא חייב את ההכי טוב אפילו 4 ליבות יספיקGPU חזק!!!

אם אני טועה תתקנו אותי (אני לא :)  )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של topy11

קצב רענון גבוה זה תמיד טוב. המשחק ירגיש יותר חלק במידה והכרטיס מסך מאפשר.

גם אם תקבל 90FPS במשחק והמסך עם קצב רענון של 144HZ, עדיין תרגיש בהבדל. כמובן שעדיף 144FPS במשחק כדי למקסם את קצב הרענון של המסך. אך יש גם חשיבות לפאנל המסך. למשל פאנל הינו עם פיקסלים איטיים, לכן בפועל זה לא 144HZ מלא.

ההשפעות על המשחק הם תחושת חלקות, אפשרות לשיפור הכוונת בתזוזות קטנות. למשל תוך ירי על אויב, שיפור דיוק כוונת מהחזה לראש (צריך להתאמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

קצב רענון גבוה זה תמיד טוב. המשחק ירגיש יותר חלק במידה והכרטיס מסך מאפשר.

גם אם תקבל 90FPS במשחק והמסך עם קצב רענון של 144HZ, עדיין תרגיש בהבדל. כמובן שעדיף 144FPS במשחק כדי למקסם את קצב הרענון של המסך. אך יש גם חשיבות לפאנל המסך. למשל פאנל הינו עם פיקסלים איטיים, לכן בפועל זה לא 144HZ מלא.

ההשפעות על המשחק הם תחושת חלקות, אפשרות לשיפור הכוונת בתזוזות קטנות. למשל תוך ירי על אויב, שיפור דיוק כוונת מהחזה לראש (צריך להתאמן).

ציטוט של ea80

איזה משחקים אתה משחק? אם אץה משחק FPS (סגנון קנטר ופאוג) זה משחק 1080P הרץ גבוה אם אתה משחק משחקים של גדולים...:) אז קח 1440P או 2160P 60 הרץ מעבד לא חזק אבל כרטיס תותח

רזלוציה נמוכה תתאים CPU חזק וGPU בנוני (במינימום)

רזלוציה גבוה CPU לא חייב את ההכי טוב אפילו 4 ליבות יספיקGPU חזק!!!

אם אני טועה תתקנו אותי (אני לא :)  )

כרגע אני רק משחק LOL ודברים ישנים או שלא צריך משהו חזק כי המחשב שלי ישן - אני מתכוון לשחק משחקים כבדים יותר שיצאו בשנים האחרונות ושיצאו בעתיד  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של topy11

כרגע אני רק משחק LOL ודברים ישנים או שלא צריך משהו חזק כי המחשב שלי ישן - אני מתכוון לשחק משחקים כבדים יותר שיצאו בשנים האחרונות ושיצאו בעתיד  

משחקי FPS בדכ משוחקים ברזלוציה נמוכה בכדי להוציא כמה שיותר פריימים לאומת השאר, שאתה מעדיף איכות תמונה 

עפ העדפות האלה הייתי ממליץ לך לבנות מחשב וזה מחזיר לתגובה הקודמת שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

משחקי FPS בדכ משוחקים ברזלוציה נמוכה בכדי להוציא כמה שיותר פריימים לאומת השאר, שאתה מעדיף איכות תמונה 

עפ העדפות האלה הייתי ממליץ לך לבנות מחשב וזה מחזיר לתגובה הקודמת שלי

אין לי זאנר ספיציפי - מאחר ואני לא יכול לשחק בהרבה משחקים כרגע  . זו הסיבה למחשב חדש 

FPS אולי יהיה אבל פחות -  ברגע שיהיה לי מחשב אוכל לשחק בגל מיני משחקים קלים כבדים יותר וכבדים פחות בשביל זה הקנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...