קירור אוויר למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור אוויר למעבד

nati.menash

Recommended Posts

יש לי מחשב חדש 5 3600

לוח אם B450 A PRO 

זיכרונות 16GB 3200

כרטיס מסך GTX 1080

והמעבד מתחמם נורא במהלך משחקים (70-80 מעלות), אני משתמש בקירור שקיבלתי עם המעבד.

אפשר המלצה לקירור חדש? נניח עד 150 ש"ח, אני לא מתכנן OC רק גיימינג , רצוי בחנות שנמצאת באילת.

איך הקירור הזה? https://ksp.co.il/?uin=58803&select=.1066..39..182..108.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך האיוורור במארז? האם יש סירקולציה טובה?

הגירסה הזאת יותר טובה:

Antec C400 Glacial

התמונה שם לא נכונה. אפשר להסתכל פה - https://antec.com/product/cooling/c400-glacial.php

פלטת נחושת מלאה וצינורות בעובי 8mm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

איזה קירור יש לך עכשיו? את עם OC? אולי הוא לא מורכב טוב? אולי משחה טרמית שצריך להחליף? אולי המאווררים במארז מורכבים הפוך?

אתה בטוח שאתה צריך קירור חדש?

יש לי את הסטוק של amd

חדש חדש עם המשחה טרמית שהייתה מוכנה עליו כבר

מאוורר אחד במארז מכניס אוויר (קדמי) והאחורי מוציא 

מארז phanteks p350x

בזמן עבודה רגילה המעבד על 40-45 מעלות בערך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' שלך קצת גבוהה, סה"כ סבירה, יכול להיות שאם חזק יותר הביצועים יעלו קצת בגלל הבוסט האוטומטי, תנטר ותראה מה התדר שאתה מגיע אליו ואיך הוא משתנה. לא רואה פה משהו לא תקין.תראה מה הTjmax שלך עם תוכנת Coretemp, סביר שלamd יש תוכנות שמראות מה הטמפ' שתגרום להאטה, האם היתה כזאת וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המארז הזה די חמים. 

בכל מקרה מתחת ל- 90 מעלות זה בסדר ו70-80 נשמע די סביר ביחס למארז הזה ועם סטוק. 40-45 זה בטח סביר. אם יש לך משחה טרמית ובא לך להתעסק עם זה אז תנסה להחליף. יכול להוריד כמה מעלות בודדות גם בגלל איכות המשחה וגם בגלל שאולי הקירור לא מורכב מספיק חזק / לא יושב טוב / יותר/פחות מדי משחה. תעקוב אחרי זה ותשים לב שהמעבד לא עולה מעל 90 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם אני לא טועה המארז הזה די חמים. 

בכל מקרה מתחת ל- 90 מעלות זה בסדר ו70-80 נשמע די סביר ביחס למארז הזה ועם קירור סטוק. 40-45 זה בטח סביר. אם יש לך משחה טרמית ובא לך להתעסק עם זה אז תנסה להחליף. יכול להוריד כמה מעלות בודדות גם בגלל איכות המשחה וגם בגלל שאולי הקירור לא מורכב מספיק חזק / לא יושב טוב / יותר/פחות מדי משחה. תעקוב אחרי זה ותשים לב שהמעבד לא עולה מעל 90 מעלות.

הבעיה שכשאני משחק החלון זכוכית והמארז ממש חמים

אני חושב שזה בגלל שהמאוורר סטוק זורק את האוויר לכיוון החלון ולא החוצה 

האמת שגם המאוורר שמכניס אוויר ממוקם הכי למטה במארז. 

מה אתה אומר, שווה להשקיע כדי לנסות לפתור את זה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה עם הוא חם? לדעתי חבל להשקיע סתם כסף כל עוד הכל עובד טוב. זה שזה חם בשבילך ביד לא אומר שזה חם מדי בשביל הרכיבים במחשב. המעבד שלך יכול להגיע ל95 מעלות וזה נחשב עדיין תקין. אם היית מדבר על 85-90 אז הייתי אומר לך תשקיע את ה100 שח האלה בשביל ראש שקט.

תבדוק כמו שnone77 אמר מה התדר שהמעבד עובד בו אחרי איזה חצי שעה - שעה משחק. אם התדר נמוך יחסית אז סימן שהמעלות הגבוהות אולי פוגעות קצת בביצועים. אם התדר בוא נגיד מעל 3.3Ghz אז לא הייתי נוגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן משחק תבדוק את התדר האם הוא מגיע ל-4.2GHZ.

החלפת משחה ל-MX4 יכול להוריד 4-5 מעלות.

החלפת למה שהוצע למעלה, אני משער שיוריד 15 מעלות לפחות.

רק תיזהר שאתה מפרק את הקירור הסטוק, המשחה שלהם דביקה והקירור יכול להרים ביחד את המעבד. לכן סובב קצת את הקירור לפני שתרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...