בקשר למסלול לגאמ"א - מיון לאר"מ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר למסלול לגאמ"א - מיון לאר"מ

DanielIsNotNull

Recommended Posts

רקע:

אני עוד מעט אמור לקבל צו ראשון, אני כבר חושב על העתיד שלי בצבא ומה אני רוצה באמת לעשות(בתקווה).

אז התחלתי לחפש קצת ומצאתי את המסלול הזה, אני ממש רוצה להתמיין אליו וחשבתי די  הרבה זמן למה דווקא לי מגיע מכול הבחינות (בית ספר, ידע כללי וכו)

אני עכשיו עולה לכיתה יא, 10 יחידות מדעי המשחב + קורס סייבר התקפי מבין המתקדמים שיש בארץ).

הקורס הזה מלמד לא פחות מ reverse engineering, exploits, lan and wan vulnerabilities, web attacks, reconnaissance ועוד מלא נושאים מרתקים ומענינים.

יש לי נסיון רב ב- במיוחד ב Kali אני מדבר על לא ידע פשוט של פקודות, ידע של איך עובדת לרמה של kernel, ברמה גבוהה(עשיתי קורס CCNA), חומרה, מציאת חולשות ב web ותכנות.

הבעיה שלי היא כזו, הידע שלי בתכנות לא ברמה גבוהה כמו הידע שלי בנושאים שדברתי עליהם למעלה.

אני יודע c, javascript, php, java, python, bash, powershellאבל ברמה של לכתוב כלים (לרוב עם פייתון).

אני חושב שהידע שלי הוא הרבה מעל הממוצע מבחינת התחום של הסייבר ובגלל זה אני שואל.

אז השאלה שלי היא כזו:

למה בדיוק אני יכול לכוון? רק לתחומים של התכנות? כי כמו שקראתי הרוב מדובר בתכנות ביחידות האלה ולא בנושאים שרשמתי.

אם הכיוון הוא התכנות אני ילך ללמוד עכשיו תכנות hardcore, אני רציני, לא נשאר לי עוד הרבה זמן עד למבחנים שלהם.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את המבחן לפני כמה שנים טובות אז קח את מה שאני אומר בערבון מוגבל..

מגאמא אתה יכול להתמיין להמון תפקידים שונים ברחבי חיל המודיעין (לא רק תכנות).

המבחן הראשון של גאמא מחולק לשאלות שמקובצות לפי נושאים (כולם בתחום המחשבים). התחום שתמוין אליו תלוי באיזה נושאים קיבלת ציון הכי גבוהה.

ככה שעדיף לענות על נושא  אחד100% ועל כל השאר 0% מאשר על כל נושא בודד 80%.

ממליץ ללמוד טוב טוב כי אין לזה מועדי ב'. אבל במקרה ולא התקבלת תמיד אפשר ללכת לקורס תכנות בממר"ם (או קורס סייבר).

בהצלחה! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...