המחשב מתחמם לי ממש! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מתחמם לי ממש!

JarryFire

Recommended Posts

היי. קניתי מחשב קיבלתי אותו לפני יומיים. השארתי אותו לילה אחד פתוח כדי להוריד משחקים בלילה והמחשב פשוט רותח ממש. המחשב הקודם שלי לא התחמם בכלל אפילו לא טיפה אני לא מבין חמה המחשב כלכך חם הוא גם מפיץ חום בחדר ומלא מתחת לשולחן שלי אני לא יודע איך לסדר את זה. כשהתקשרתי למעבדה בחנות שקניתי ממנה אמרו לי שזה בגלל שהחלקים שלי הם כבדים או משהו ויש לי כרטיס מסך 2070 דואל ומעבד 3700x ובמחשב הקודם היה לי קור איי שבע וכרטיס מסך גרוע. אבל לחבר שלי יש חלקים טובים יחסית והוא אומר שלא מתחמם לו אפילו קצת. יש דרך לקרר את המחשב? אני באמת לא יודע מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט:
מעבדים:
AMD 3rd Gen 7 3700X Box 
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1480
לוחות אם:
Gigabyte B450 Gaming X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 440
זכרונות RAM:
Corsair 16GB (2 x 8GB) DRAM 3600MHz C18  VENGEANCE® LPX 
     כמות: 1 - מחיר: ₪ 400
מארזים:
Antec P8 Case
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 239
ספקי כוח:
Antec HCG-650G 650W Gold Power
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 383
כונני SSD:
Corsair SSD 480GB MP510 PCIEx4 M.2
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 355
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 2.0TB 256MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 285
כרטיסי מסך:
Palit 2070 Dual 8G GDDR6 256bit
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1950
הרכבת מחשב:
הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1
סה"כ: ₪5575

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. יש לי מאוורר אחד לפי מה שאני רואה במחשב שהוא מאחורה ומעל המחשב יש סוג של פולט חום ואני שם שם את הראוטר אבל זה לא נראלי אמור להפריע. וסגרתי את.המחשב אני חושב שנרגעה קצת הטמפרטורה. אני אשחק וכשזה יקרה שוב אבדוק את הטמפרטורה ואשלח לכם. יש אבל דרך לקרר? ואני אצלם להם את המיקום של המחשב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז מגיע עם מאוורר אחורי ומאוורר קדמי.

אם תצמיד יותר מדי את המארז לקיר, האוויר החם לא יוכל לצאת מהמאוורר האחורי.

תבדוק שיש פליטה טובה של אוויר מאחורה ושלא בטעות הרכיבו את המאוורר הפוך, צריך לצאת ממנו אוויר.

אפשר להוסיף מאווררים כנדרש. כעיקרון גם למעלה אמור לצאת אוויר חם כי אוויר חם עולה למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הטמפ'?

עד עכשיו אני מניח שפשוט נגעת בו באזור מסוים עם היד הרגשת חום וע"פ זה קבעת שהוא מתחמם כי מחשבים מתחממים(וזה בסדר כל עוד זה בטמפ' תקינה) רק תבדוק בעזרת אחת התוכנות שהוצעו לך כשהמחשב במצב מנוחה ומאמץ.

בדקת מה שאמר לך @Jabberwock בעניין המאוורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...