מחשב חדש - התייעצות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש - התייעצות

captaincaveman

Recommended Posts

אז הגיע הזמן למחשב חדש.

למעט מעבד חדש שיצא (3950x) ואולי (גדול) כרטיסים גרפיים חדשים של , לא אמורות להיות הפתעות בזמן הקרוב. ולכן אין הרבה סיבות לא לבנות את המפרט כבר עכשיו ולנסות לדוג מציאות לכשיצוצו.

אז הכיוון הוא כזה:

3950X, לוח אם 570x, זיכרון מהיר (נגיד 3200 בתזמונים נמוכים) בנפח 32gb כרטיס מסך הכי חזק שיש שהוא לא , איחסון מהיר בנפח מספיק גדול למשחקים - נגיד 2TB.

לגבי , אלך על מים כמובן ולכן לוח האם והכרטיס המסך צריכים להיות כאלה שיש להם בלוק.

מארז לא כזה משנה לי, אבל צריך להיות מספיק מרווח לקירור מים ולסה״כ 600mm של רדיאטורים. ציוד היקפי לא צריך.

השימוש הוא גיימינג עם עבודה מהצד (קימפול, מכונות וירטואליות וכו׳).

המסך הוא 3440x1440 120hz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאצטרך ספק של 1600WATT? 

כרטיס המסך אמנם כולל בלוק, אבל זה מקפיץ את המחיר באיזה 1900 ש"ח בעוד שבלוק עולה באיזור ה-500.

מה מיוחד בלוח האם שבחרת חוץ מזה שהוא בערך הכי יקר בעולם?

נראה שסתם חיפשת רכיבים יקרים בהגזמה והכנסת למפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ל- לא צריך 1600.

כככככככל מי שעושה לופ עושה גם . יש לך את המקור לנתונים האלה? סתם מעניין אותי לראות אם המדגם שלך מייצג. ולגבי בזבוז, תודה שהחלטת עבורי, אבל אני למשל עושה את זה כי:

1. אני אוהב את הבניה.

2. אני אוהב את השקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לא להחליף את המארז הנוכחי. אמנם ה-STH10 כבר לא הדבר הכי חדשני בשוק ובהחלט יש דברים שחסרים לו שיש במארזים מודרניים יותר, אבל זה בכל זאת CaseLabs ואין הרבה שיתנו לי את המרחב שיש בו.

זה גם אומר שאני לא מחליף את הרדיטאטורים, אבל כן רוצה להחליף את כל המאווררים (מארז ורדיאטורים) ל-PWM. בנוסף, יורד מה-push/pull ואשאר עם push בלבד.

אז המלצות למאוררי pwm עם דגש על שקט ושיתאימו לרדיאטורים :) אשתמש בהם גם למארז איפה שיש צורך, אפילו אם פחות אופטימלי. צריך גם 120 וגם 140.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...