עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

motyh54

גיבוי בווטסאפ

Recommended Posts

כאשר קיימים שני סוגי גיבויים - גיבוי פנימי וגיבוי בגוגל דרייב, איך אני מבטיח בהתקנת ווטסאפ מחדש, שיעלה הסוג הראשון ולחליפין איך אני מבטיח שיעלה הסוג השני ?

איך זה מתקשר לאפשרות של skip backup בזמן התקנה מחדש של ווטסאפ ?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, אתה לא שולט באיזה מהגיבויים יישוחזר.

ולכן אני משער שהגיבוי לפלאפון הוא רק איזה גשר בדרך שבין הווצאפ המקומי שבפלאפון שלך לבין השרתים של דרייב לפני הגיבוי לגוגל דרייב.(אני משער כי אני לא מכיר דרך לשלוט בגיבוי שישוחזר, יכול להיות שיש אופציה לשחזר ישר מהפלאפון ואז ההשערה שלי לא נכונה וגם אם באמת אין אופציה לשלוט יכול להיות שיש סיבות אחרות שבגללן זה נשמר בפלאפון)

לגבי השאלה על ה skip backup. מה שזה אומר זה שפשוט הוא לא משחזר את ההודעות והמדיה לאחר ההתקנה מחדש של ווצאפ ואחר כך הרבה יותר קשה לשחזר כי אם דילגת על השחזור והדלקת את הווצאפ וקיבלת הודעות, אתה תהיה במצב לא טוב שבו אם תעשה גיבוי מחדש להודעות שהגיעו אתה תאבד את ההודעות הקודמות ואם תחליט להתקין מחדש ולשחזר אחרי שדאגת לא לגבות את ההודעות החדשות שמגיעות באותו הזמן כדי לא לאבד את שאר ההודעות. אז כשתשחזר את ההודעות אתה תאבד את ההודעות והמדיה שהגיעו אליך באותו הזמן שהיית בלי שחזור של הגיבוי הקודם ובלי גיבוי של המידע החדש שמגיע ובדרך כלל ההודעות החדשות יותר הן גם החשובות יותר אז מצב כזה הוא לא מומלץ

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close