עזרה בשיפור המוזיקה בווינדוס 10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשיפור המוזיקה בווינדוס 10

sgendelm

Recommended Posts

ערב טוב

רכשתי מחשב חדש כאשר על לוח האם מותקן כרטיס קול של ריאלטק. (דגם Realtek® ALC S1220A 8-Channel High Definition Audio CODEC featuring Crystal Sound 3)

חיברתי ביציאה הרגילה (ירוקה) סט של אדיפייר (דגם 

Edifier 2.1 M3600D 200W). גירסת הדרייבר היא 2.82

הבעיה היא שהסאונד נשמע ממש "שטוח" וכל ניסיון למקסם את הבס והטרבל לא ממש מוצלח. יש אפשרות להוסיף הרחבות דרך ההגדרות אבל זה ממש לא עושה

את העבודה. כאשר משתמשים ב ניתן לשחק עם האקולייזר ולשפר את זה אולם כאשר שומעים דרך ספוטיפיי (ובדרך כלל זה מה שאני עושה) אין

אפשרות לעשות את זה.

במחשב הקודם ניתן היה לפתוח את ה Realtek HD Audio Manager ודרך ההגדרות שם לשמוע כמו שצריך אולם כעת אני לא מצליח להפעיל את התוכנה הזאת

בכל דרך שהיא.

מהן הפתרונות? חיבור בכבל אופטי? שימוש ביציאה אחרת? הורדת אקולייזר אשר יופעל יחד עם הווינדוס וישפיע על השמע של כל מה שעולה איתו? (אם כן-אשמח להמלצות)

התקנת כרטיס אודיו אחר?

תודה

שרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

היי

רק לצורך הבהרה -

במחשב הישן השתמשת האותה מערכת רמקולים ?

האם ניסית את מה שמוצע כאן ?

https://www.thewindowsclub.com/download-reinstall-realtek-hd-audio-manager-windows

זוהי אמנם מערכת שונה אולם אני חווה את זה גם באזניות ואותן לא החלפתי. הסרתי את הדרייבר שהיה מותקן והתקנתי את הדרייבר העדכני של ריאלטק (גרסא 2.82). הבנתי שאני לא היחיד שחווה בעיה כזאת. עיקר הבעיה היא שתוכנת ה realtek HD audio manager פשוט נעלמה בגרסא זאת והתוכנה היתה זו שאיפשרה להגדיר את הסאונד בצורה טובה. בתוכנות להן יש אקולייזר מובנה ניתן להגיע לתוצאות טובות אבל זה תלוי תוכנה. היתרון של הרילטק אודיו מנג`ר היה שהוא הופעל עם המחשב.

מעבר להתקנה של הדרייבר על חשבון הקודם לא ביצעתי פעולות נוספות (אם לא יימצא פיתרון ננסה לבצע את שאר ההצעות המפורטות בלינק.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון (בינתיים ) התקנת האקולייזר של APO יחד עם ה PCI EQUALIZER שנותן לו ממשק נוח יותר. זה פתר את הבעיה אם כי עדיין זה דורש

התעסקות עם הגדרות האקולייזר כדי להגיע לצליל הרצוי וכל הפעלה של המחשב דורשת לתת אישור לממשק האקולייזר לעלות.

ייתכן ובסוף השבוע אנסה לחפש טובים יותר לכרטיס הקול ולהתעמק קצת יותר בפורומים שונים מהעולם לראות איך פתרו את הבעיה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...