מחפש כיסוי לצד העליון של כרטיס המסך (2060RTX) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כיסוי לצד העליון של כרטיס המסך (2060RTX)

No-One

Recommended Posts

שלום חברים.

מדובר בPalit RTX2060 gaming pro oc

קניתי לא מזמן מארז חלון, כל המחשב נראה מאורגן מסודר ואסתטי, חוץ מהמעגל המודפס המכוער של הדגם הזה, שלא טרחו לשים עליו חתיכת מתכת.

(אז למה קניתי אותו? כי היו עליו ביקורות פצצה)

ניסיתי לבדוק באתר של EK אם יש וואטר-בלוק, ומסתבר שיש רק מדגמי 2080 והלאה.

מישהו שמע על פתרון צד ג' שיתן שיפוץ ויזואלי?

גם קישקוש סיני כזה או אחר יספק,

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

זה אחורי בתמונות, אבל בתאכלס ברוב ככל המחשבים זה החלק העילי וזה מה שאתה רואה לפניך דרך חלון או כשתה פותח את המארז, את הצד של המאווררים לא רואים בכלל, אא"כ במארזים מיוחדים שיש אפשרות לחבר את הכרטיס בהקבלה ללוח האם ולא בזוית 90.

הלכתי לכיוון כי ראיתי באתר של EK שלכל ה2080 יש וואט-בלוק, כלומר שיש תקן מסוים לגודל של הלוח העילי.

אז חשבתי שאויל יש גם ל2060 איפשהו לקנות כיסוי, כי קירור קאסטום לא חושב שמישהו ירצה לעשות ל2060 ב1000+ ובטח של של EK שהוא 3- וצפונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לעשות DIY בעצמך, אם ממש בא לך לעוף על משהו. הבעיה היא שלעשות DIY בדבר כזה אומר ברגים ארוכים, פדים תרמיים לחלקים החמים (זיכרונות, , מייצבים) אחרת אתה תחנוק שם, צביעה וכל מה שהולך עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב תרכובות הפלסטיק יעמדו בו בקלות, אבל הבעיה היא חנק של החלקים האחוריים שזקוקים לאוויר. החלק האחורי של לוח מודפס חם במאמץ, ופולט חום מאיזור הזיכרונות הגרפיים, הליבה ומייצבי המתח. חסימה של זה לא מומלצת, בכלל.

היום כמעט כל פלטת אלומיניום שיש לכרטיס מסך מחוברת על ידי פדים תרמיים כדי שלמעשה תוליך חום מהכרטיס החוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שלא קמה חבורת הסינים שיעשו את זה בשבילי, וישימו את זה באלי אקספרס כדי שאני אקנה וארכיב אני ארד מזה לעת עתה.

לא נראה לי שיש לי ידע מספיק במודינג כדי לקדוח בכרטיס מסך, להדפיס פלאטה ולחבר אותה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...